Yeni bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara mı ihtiyacınız var? Dell'den Black Friday fırsatları

Dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları, yönlendiricileri veya diğer elektronik cihazları değiştirmeniz gerekiyorsa - ya da belki de ekibinizi akıllı cihazlarla mobil hale getirmek istiyorsanız - göz önünde bulundurmanız gereken ürünlerin bir listesine sahibiz.Kim yıllardır Dell ile ortaklık kurdu. Aslında, WestStar'daki stüdyoları ziyaret ederseniz Dell'i sunucu odalarımızda, stüdyolarımızda ve çalışma alanlarımızda görürsünüz. Dell'in neden küçük işletmeler için cazip bir seçim olduğunu öğrenmek için buraya dokunun veya tıklayın.Dell’in en büyük Kara Cuma ŞİMDİ başlıyor! Intel Core İşlemciler içeren Windows 10 dizüstü bilgisayarlarda ve masaüstlerinde% 50'ye kadar tasarruf edin ve Windows 7 desteği 14 Ocak 2020'yi sona ermeden önce eski sistemlerinizi yükseltin.

Büyük Tasarruf

Sunuculardan ve düşük aylık ödemelerle çok çeşitli elektronik seçeneklerinden tasarruf edin, ayrıca ücretsiz gönderim alın. Doğru teknolojiyi bulmanıza yardımcı olabilecek bir Dell Küçük İşletme Danışmanı ile konuşmak için 877-buy-dell'i arayın. Veya ziyaret et Dell.com/SBBlackFriday.

Bu inanılmaz fırsatlardan yararlanmak için hiçbir neden yok. Dikkate alınması gereken birkaç nokta:15 3590 dizüstü bilgisayarınız

Küçük işletmeniz için bir dizüstü bilgisayarda güvenlik ve bağlantı arıyorsanız, bu Vostro 3590 mükemmel bir seçimdir. En yeni Intel işlemcilere, Dell Mobile Connect ile PC / akıllı telefon entegrasyonuna, bir VGA bağlantı noktasına ve sayısal tuş takımına sahiptir.

Dell’in 339,99 $ 'dan başlayan dizüstü bilgisayar fırsatlarıyla büyük Black Friday satışının bir parçası. Dell'in sunduğu tüm dizüstü bilgisayar fırsatlarını görmek için buraya dokunun veya tıklayın.

Latitude 3500 dizüstü bilgisayar

Bağlantı ve yönetim özelliklerine sahip bu şık 15 inç dizüstü bilgisayar, büyüyen her işletme için idealdir. Intel Core i5-8265U İşlemci, 8GB DDR4 RAM ve 15.6 inçlik güzel bir ekrana sahip.Ayrıca, 339,99 $ 'dan başlayan dizüstü bilgisayar fırsatlarıyla Dell’in devasa Black Friday satışının bir parçası. Dell'in sunduğu tüm dizüstü bilgisayar fırsatlarını görmek için buraya dokunun veya tıklayın.

Inspiron küçük masaüstü

Ofisinizde sınırlı alan varsa, bu Inspiron küçük masaüstü mükemmel uyum sağlayabilir. Bu modern, kompakt masaüstü bilgisayar, maksimum güç sağlayacak ve minimum yer kaplayacak şekilde yeniden tasarlandı.

Sistem performansından ödün vermeden daha az gayrimenkul kullanın. Bu modelde 4GB DDr4 RAM'li Intel Pentium Gold işlemci bulunuyor. Ayrıca, gelecekteki yükseltmeler için çoklu genişletme yuvalarıyla birlikte gelir.Bu bilgisayar, Dell’in Black Friday iş masaüstü anlaşmalarının bir parçasıdır. Black Friday masaüstü fırsatlarının bir listesini görmek için buraya dokunun veya tıklayın.

OptiPlex 3070

OptiPlex 3070 akıllı, hız ve üretkenlik için gerekli olan sürdürülebilir şekilde oluşturulmuş bir iş masaüstü bilgisayarıdır. Ayrıca ofisinizde çok ihtiyaç duyduğunuz yerden tasarruf sağlayacaktır.Bu makineler, yıllar boyunca beklediğiniz güvenilirlik ve yerden tasarruf sağlayan avantajlarla birlikte gelir. Bir güç kablosu çözümü için entegre kablolama ve hepsi bir arada aygıtın estetiği, talepleriniz için ekran esnekliği sağlar.

Bu konuda hızlı davranmanız gerekiyor. OptiPlex 3070 modeli kapı satışındadır ve sınırlı sayıdadır. Dell’in Black Friday masaüstü fırsatlarının bir listesini görmek için buraya dokunun veya tıklayın.

Dell S-pro 27 Monitör

Görüntüleme deneyiminizi nasıl yükseltmek istersiniz? Bu Dell S-pro 27 monitör ile şunları yapabilirsiniz!İnce bir çerçeve tasarımına ve ayarlanabilir bir standa sahiptir, böylece çok fazla yer kaplamadan büyük ekranı elde edersiniz. 16,7 milyon renk desteği ve parlama önleyici ekran kaplamasıyla birlikte gelen bu monitörden görselleştirmeyi çok seveceksiniz.

Bu model, Dell’in Black Friday satış etkinliğinde bir kapı kolu, bu yüzden hızlı hareket edin. Dell'den daha fazla monitör ve projektör fırsatı görmek için buraya tıklayın veya tıklayın.Dell’in Black Friday fırsatlarından yararlanmak için. Doğru teknolojiyi bulmanıza yardımcı olabilecek bir Dell Küçük İşletme Danışmanı ile konuşmak için 877-buy-dell'i arayın. Veya ziyaret et Dell.com/SBBlackFriday.