Wondershare Geonection ile iPhone'da konumlar nasıl izlenir ve paylaşılır

Wondershare Geonection ile sevdiklerinizi iPhone veya Android telefonunuzdan takip edebilir ve güvende olduklarından emin olabilirsiniz.
 iPhone'da Geonection Konumu nasıl kullanılır?

Verilerinizi güvence altına almak yerine çalmaya odaklanan bir dünyada Wondershare Geonection, gizliliği ihlal etmeden gerçek zamanlı konum paylaşımı sunar.

Artıları • Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü
 • Verileri şifreli biçimde paylaşır

Eksileri • SOS özelliği henüz kullanılamıyor

Editörün değerlendirmesi: 🌝 🌝 🌝 🌝 🌜

Fiyat : 3 günlük ücretsiz deneme (Abonelik aylık 4,99 ABD dolarından başlar)Şimdi dene: iOS | Android

Üzerinde yaşadığımız gezegen çok büyük ve kaybolma şansı da öyle. Ne zaman yeni bir yere seyahat etsem, annemin her 10 dakikada bir, sadece güvende olduğumdan emin olmak için aradığını hatırlıyorum. Bizi önemsedikleri için olsa da, telefon aramaları olmadan konumumuzu bilmelerinin bir yolu olsaydı daha iyi olurdu.

Bir konum izleme uygulamasının kullanışlı olduğu yer burasıdır. Ancak çoğu zaman konum paylaşımı, veri sızıntısı olasılığı anlamına gelir. Ve verileriniz değerli olduğu için yalnızca iyi bir markanın bir uygulamasına veya hizmetine güvenmelisiniz. İşte kullandığım, incelediğim ve şiddetle tavsiye ettiğim paylaşımları bulmak için bir uygulama olan Wondershare Geonection!Konum paylaşım aracı nedir ve neden kullanmalısınız?

Konum paylaşımı, adından da anlaşılacağı gibi, konumunuzu arkadaşlarınız, aileniz veya yakınlarınızla paylaşmanıza olanak tanıyan bir araç/uygulamadır. Wondershare Geonection gibi bir konum paylaşım uygulamasının faydalı olabileceği birçok örnek vardır.

Aile

 • Ebeveynler, çocuklarının okula güvenli bir şekilde ulaştığından/okuldan ayrıldığından emin olmak için evde ve okulda konum çemberleri ayarlayabilir.
 • Uzun bir yolculuğa çıkan aile üyeleri hakkında canlı güncellemeler alın.
 • Bu uygulamayı, aile üyelerinin güvenli bir şekilde araç kullanmasını sağlamak için de kullanabilirsiniz.
 • Konum geçmişlerini ve mevcut konum verilerini görüntüleyerek, güvende olduklarından emin olmak için ailenizdeki ve çevresindeki yaşlıları kontrol edebilirsiniz.
 • Ayrıca üyenin telefonunun aktif olup olmadığını ve dilerseniz onlarla iletişime geçmek için yeterli pilin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Çift s

 • Bir süredir onlardan haber almadıysanız, partneriniz/eşiniz için endişe duyduğunuzda.
 • Partnerinizin akıllı telefonunun pil durumunu öğrenmek veya cihazının kapalı olup olmadığını görmek için.
 • Güvende olduklarından emin olmak için şu anda nerede olduklarını bulun.
 • Partnerinizin konum geçmişini görüntüleyin ve doğru yolda gittiklerinden emin olmak için nerede olduklarını öğrenin.

arkadaş s

 • Partiler ve diğer durumlar için arkadaşlarınızın ne kadar sürede varacağını kontrol edebilirsiniz.
 • Arkadaşlarınıza belirli bir yere ulaştığınızı bildirmek için giriş yapın.
 • Partiden sonra eve sağ salim ulaştıklarından emin olmak için.

Wondershare Geonection'ı özel yapan nedir?

Artık bir konum paylaşım aracının kullanım durumlarını bildiğinize göre, iPhone için en iyi konum izleme uygulamasının ne olduğunu merak edebilirsiniz. Konum paylaşım uygulamalarını kullanırken, yerleşik markaların uygulamalarını kullanmak her zaman en iyisidir. Geonection'a esas olarak geldiği marka, Wondershare nedeniyle bakıyoruz.

2003 yılında kurulan Wondershare, günlük hayatımızı kolaylaştıran ve daha verimli hale getiren yazılım ürünlerini tanıtmada öncülerden biri oldu. Basit ve kullanımı kolay ürünleri ve harika hizmetleri nedeniyle, şimdi 150'den fazla ülkede milyonlara hizmet veriyorlar.Wondershare Geonection ile marka, tüm temel özelliklere sahip olmanızı sağlamıştır. Sağlanan her özelliği daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

Wondershare Geonection'ın göze çarpan özellikleri

 • Canlı konum paylaşımı : Araç, canlı konumunuzu çevrenizdeki kişilerle paylaşabilir. Üyeler konumunuzu gerçek zamanlı olarak görebilir.
 • Konum geçmişi kaydı : Üyelerin konum geçmişini kontrol edin.
 • Yer Bildirimi : Bir mekana hatırlatıcı/pin ekleyebilirsiniz ve bir üye bu mekandan ayrıldığında veya girdiğinde bu konuda bilgilendirilirsiniz.
 • Veri şifreleme : Üyeler arasında saklanan ve paylaşılan tüm veriler şifrelenir.
 • Sürüş Raporu : Geonection uygulaması ayrıca size üyelerin sürüş geçmişi hakkında bilgi verecektir. Sürüş rutini, katedilen mesafe, en yüksek hız, ortalama hız vb. bilgileri alabilirsiniz.
 • Uyumlu cihazlar : Akıllı telefon markası ne olursa olsun arkadaşlarınıza ve ailenize yakın kalabilmeniz için iPhone'un yanı sıra Geonection Android'de de mevcuttur.

iPhone veya Android cihazınızda Wondershare Geonection nasıl kullanılır?

Uygulamayı şuradan yüklediğinizde Uygulama mağazası veya Oyun mağazası , kullanımı çok kolaydır. Uygulamayı açın ve oturum açmak için talimatları izleyin. ( Not: iPhone'unuzda Konum Servisleri, Anında Bildirimler ve Hareket Sensörleri için izin vermeniz gerekir. )Uygulamaya giriş yaptığınızda, varsayılan olarak bir daire oluşturulur. Bir daire, diğer bilgilerin konumunun paylaşıldığı bir yerdir. Başlangıçta, çember 3 gün sonra sona erecek, ancak bunu kalıcı hale getirebilirsiniz.

Ama şimdi ne? Uygulama ile mümkün olan diğer şeyler nelerdir? Okuyun ve öğrenin.

Yeni bir çevre oluştur

Varsayılan olarak bir çevre oluşturulurken, yine de yeni çevreler oluşturabilirsiniz. İşte nasıl: 1. Geonection uygulaması iPhone'unuzda.
 2. öğesine dokunun. Aşağıya doğru açılan menü üst ortada.
 3. Burada, dokunun Çevre Oluştur .
 4. Çembere isim verin.
 5. Şimdi arasında seçim yapın Kalıcı Daire veya 3 günlük Daire .
 6. Musluk Oluşturmak .

   Wondershare Geonection ile yeni bir çevre oluşturun

Artık davet kodunu eklemek istediğiniz üyelerle paylaşabilirsiniz. Kodu paylaşmak için simgesine dokunun. İnsanları davet et .

Kişileri çevrenize davet edin

Çevreyi oluştururken veya oluşturduktan sonra kişileri davet edebilirsiniz. İşte nasıl: 1. öğesine dokunun. profil simgesi sol üst köşede.
 2. Seçme Çevre Ayarları .
 3. Musluk Çevre Üyeleri .

   Geonection uygulamasında Kişileri çevrenize davet edin
 4. Seçme Yeni Üye Ekle .
 5. Şimdi bir göreceksiniz İnsanları davet et Kodu paylaşabileceğiniz sayfa.

   iPhone'daki Geonection uygulamasında insanları Çevrenize davet edin

Artık bir çevre oluşturmayı ve insanları davet etmeyi bildiğimize göre, şimdi ona nasıl katılacağımızı görmenin zamanı geldi. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

Uygulamayı ilk kez açıyorsanız, öğesine dokunabilirsiniz. Çevreye Katılın ve ardından kodu girin. Ancak daha sonra bir gruba katılmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler burada.

Geonection'da Circle'a Katılın

 1. Üstteki açılır menüye dokunun.
 2. Seçme Çevreye Katılın .
 3. Kodu giriniz.
  QR kodunu da tarayabilirsiniz.

   iPhone'da Geonection'da Circle'a Katılın

Kodu girdikten sonra bir onay göreceksiniz. Musluk Tamam Tamamlamak.

Çevreyi Yönet Geonection'da

Artık bir çevrenin nasıl oluşturulacağını ve ardından davet/katılım hatırlattığını bildiğimize göre, bu çevreleri nasıl yöneteceğimize bakalım.

Daireler arasında geçiş yapmak için Aşağıya doğru açılan menü ortasına ve geçmek istediğiniz daireyi seçin. Wondershare Geonection ile ilgili sevdiğim bir diğer özellik ise, isterseniz konum paylaşımını devre dışı bırakabilmeniz:

 1. Profili açın ve öğesine dokunun. Çevre Ayarları .
 2. Seçme Konum Paylaşımı .
 3. Konum paylaşmayı durdurmak istiyorsanız, öğesini seçin. Konumu Gizle .

   Geonection'da Çevreleri Yönetin

Bunun yanı sıra uygulama, üyelerin istedikleri zaman çevreden ayrılmalarına izin vererek, içeriğinizle yalnızca konumu paylaşabilmenizi sağlar.

Wondershare Geonection'ı düşünmeli misiniz?

Wondershare'den beklentilerim oldukça yüksekti, çünkü önceki tüm ürünleri beni etkiledi. Ve Geonection ile Wondershare sunmaya devam etti. Kurulumdan kullanıma kadar, uygulamanın kullanımı kolaydır, iyi bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve kolayca bulunabilen menü seçeneklerine sahiptir.

Bu uygulama ile daire üyelerinin kesin konumlarını ve araçlarını ne kadar hızlı kullandıklarına ilişkin bilgileri alabilirsiniz. Bu sahip olmak için iyi bir özellik; sevdiklerinizin hız limitleri konusunda sizi uyarmasına yardımcı olur. Haritayı normal veya uydu görünümleri arasında görüntüleme seçeneği bile vardır.

Check-in özelliği beni en çok etkileyeni oldu. Ofise vardığımda ve çıkarken ailemi aramak zorunda kalıyorum ki bunu neredeyse her gün unutuyorum. Benim gibi insanlar için bu uygulama onları sadece bir tıklama ile güncellememe yardımcı oluyor. Ya da unutsam bile, kolayca kontrol edip güvenli bir şekilde ulaştığımdan emin olabilirler.

Ek olarak, uygulama yalnızca isterseniz konumunuzu takip edebilir. Bu, istediğiniz zaman konumunuzu paylaşmayı kolayca durdurabileceğiniz veya daha da iyisi, istediğiniz zaman çıkış yapıp çevreden ayrılabileceğiniz anlamına gelir. Ancak, yöneticinin çemberden ayrıldığınız konusunda bilgilendirileceğini unutmayın. Yine de, mahremiyeti sağlamak için bu yaklaşımı beğendim.

Paylaşılan veriler tamamen şifrelenecek, böylece verilerinize başka kimsenin değil, yalnızca istediğiniz kişiler tarafından erişildiğini bileceksiniz.

İyileştirme odası

Geonection beni genel olarak etkilemiş olsa da, gelecekteki güncellemelerde daha iyi olduğunu görmek istediğim bazı şeyler var.

SOS özelliğinin yakında kullanıma sunulacağı belirtilse de, bunun uygulama ile birlikte sunulması gerekirdi. Acil durumlarda kullanıcılara çok yardımcı olacaktır. Umarım bu özellik çok yakında kullanıma sunulur.

Ek olarak, bazen kullanım durumu yalnızca birkaç gün olabileceğinden, kalıcı döngüyü 3 günlük döngüye döndürme seçeneği istiyorum. Yönetici grubu silmeyi unutursa, diğer üyelerin güncellemelerini görmeye devam edebilir.

fiyatlandırma

3 günlük deneme süresi alabilir ve aylık 4,99 dolardan başlayan premium plana geçebilirsiniz. Fiyatına göre Geonection zengin özellikleri ve veri şifrelemesi ile iyi bir değer sağlar. Hatta bu uygulamayı bir GPS konum izleyicisi arayanlara tavsiye ederim.

iGeekometre

UI ve kullanım kolaylığı
%90
Veri güvenliği
100%
Özellikler
%85
Paranızın karşılığı
%90

İndirmek : iOS | Android

anoop

Wondershare Geonection İnceleme

Wondershare Geonection İnceleme 4.5 5 0 1 Wondershare Geonection, verilerinizi güvende tutarken konum paylaşımını vaat eden, kullanımı kolay bir uygulamadır. Bu uygulama ile sevdiklerinizin güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlayabilir ve konumlarını takip edebilirsiniz. Wondershare Geonection, verilerinizi güvende tutarken konum paylaşımını vaat eden, kullanımı kolay bir uygulamadır. Bu uygulama ile sevdiklerinizin güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlayabilir ve konumlarını takip edebilirsiniz. 4.5 derece 4.5 / 5 Toplam puan