Ücretsiz Amazon hediye kartları nasıl alınır

Her yıl tatillerde, aileler banka hesaplarını ağacın altına hediye vermeye çalışıyorlar. Profesyoneller maaşlarının bir kısmını patronları için en iyi hediyeyi bulmak için harcıyorlar. Büyükanne ve büyükbabalar, torunlarının bunları metin veya e-posta ile gönderdikleri dilek listelerini tamamlamak için her şeyi yaparlar.

Kendi başlarına kolaylaştırmak için giderek daha fazla tüketici Amazon'u birincil alışveriş noktası haline getiriyor. Prime üyeler, çoğu çevrimiçi alışverişin en büyük dezavantajını ortadan kaldıran 2 günlük ücretsiz gönderim bile alıyor.Pijamalarınızı değiştirmeden tüm alışverişlerinizi yapmaktan daha iyi ne olabilir? Hepsini ücretsiz yapmaya ne dersiniz? Neyse ki, ücretsiz Amazon hediye kartları almanın ve bu hayali gerçeğe dönüştürmenin çeşitli yolları var.Bonus: Amazon paketlerinizi izlemenin 3 iç yolu.

Satın alma işlemlerinde nakit iadesi

Amazon'u seviyorsanız, muhtemelen genel olarak çevrimiçi alışveriş hayranı olursunuz. Üzerinden alışveriş yaptığınızda Topcashback, satın alımlarınızda nakit para kazanabilirsiniz. Ödeme alma zamanı geldiğinde, bir Amazon hediye kartı seçmeniz yeterlidir; yüzde 3 ek destek alırsınız!Ibotta bilinen bir başka geri ödeme hizmetidir. Ibotta uygulamasıyla belirli bakkal ürünlerinde nakit para kazanabilir ve Amazon hediye kartı için kazançlarınızda nakit para kazanabilirsiniz. Alışveriş yapın, tasarruf edin ve bu tasarrufları bir Amazon alışveriş çılgınlığına dönüştürün.

MyPoints

İle MyPointsalışveriş yapmak, anketleri tamamlamak, kupon basmak veya video izlemek gibi çok çeşitli görevler için puan kazanabilirsiniz. Puan kazandıkça Amazon hediye kartları için takas edebilirsiniz.Bing

Günde kaç kez çevrimiçi arama yapıyorsunuz? İzlediğiniz şovdaki adamın adını anlamaya çalışırken bir arama girersiniz. Veya ofisinizdeki bir kişi daha önce hiç duymadığınız bir kelimeyi dışarı attığında.

İle Bing ödülleri, bu popüler arama motorunda her arama yaptığınızda puan kazanabilirsiniz. Microsoft Edge tarayıcısı kullanıyorsanız, daha da fazla kazanacaksınız. Yeterli puan kazandığınızda, Amazon hediye kartları için kullanabilirsiniz.

Bonus: Para ve zaman kazanmak için en iyi Amazon alışveriş kesmek ve sırları.Kredi kartı ödülleri

Sık sık Amazon'da iyi bir değişiklik harcıyorsanız ve fatura her geldiğinde kredi kartlarınızı ödeme gücüne sahipseniz, Amazon.com Visa kartı. Amazon'da yaptığınız alışverişlerde kazandığınız kadar olmasa da, başka bir yerde alışveriş yaptığınızda puan kazanırsınız. Bu puanlar Amazon hediye kartları için kullanılabilir ve hızlı bir şekilde toplanabilir!Amazon Takas Programı

Biraz para biriktirmek için eski piyon dükkanına gitmek yerine, neden eski elektronik ve kitaplarınızla ticaret yapmıyorsunuz? Amazon Takas Programı? Çoğu zaman rakiplerinden daha fazla ödeme yaparlar ve Amazon'dan bekleneceği gibi süreç basit ve anlaşılır. Kazançlarınız bir Amazon hediye kartı şeklinde sağlanacaktır.

Mekanik Türk

Maaş çekini Amazon doları olarak al! Mekanik Türk basit görevleri tamamlamak için size ödeme yapacak bir crowdsourcing hizmetidir. Anketleri tamamlarken, temel veri girişini gerçekleştirirken veya yazım hataları için içeriği incelerken, tıpkı diğer işlerde yaptığınız gibi, para kazanırsınız. Elbette, nakitinizi doğrudan para yatırarak alabilirsiniz, ancak Amazon hediye kartı şeklinde ödeme alma seçeneği çok daha eğlencelidir.

Yanıt anketleri

Mekanik Türk, anketleri tamamlamak için ödenecek tek yer değil. Anket Noktası, Harris Anket, Görüş Karakolu ve Toluna Amazon hediye kartı biçiminde ödeme sunan bazı popüler anket web siteleridir. Yani, bir dahaki sefere öldürmek için biraz zamanınız olduğunda, bazı anketler yapın ve Amazon hediye kartı bakiyenizi artırmaya başlayın.Swagbucks

Daha önce çevrimiçi para kazanmanın yollarını araştırdıysanız, Swagbucks. Bu hizmet bir nedenle popüler. MyPoints gibi, web aramaları, alışveriş, oyun oynama ve video izleme gibi basit görevleri yapmak için puan kazanabilirsiniz. Yeterli puan alın ve kendinize başka bir Amazon hediye kartı kazanabilirsiniz.Bonus: Çocuklarınızı şimdi Amazon'da almak için en iyi 5 çorap doldurucusu.

Shopkick

Zaten mağaza gezisi mi planlıyorsunuz? En iyi fırsatları bulmak için Shopkick uygulamasını kontrol etmek için bir dakikanızı ayırın. Ardından, belirli öğeleri tarayarak ve işiniz bittiğinde makbuzunuzu tarayarak puan kazanmak için uygulamayı kullanın. Sadece mağazada olduğunuz için puan kazanabilirsiniz! Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, bir Amazon hediye kartı için puanlarınızı ödeyebilirsiniz.

Amazon promosyonları

Ödüller kazanmak için çevrimiçi görevleri tamamlamaya hevesli değilseniz, ücretsiz hediye kartlarınızı doğrudan Amazon'da bulabilirsiniz. Belirli bir kategoride belirli bir dolar tutarında harcama yaptığınızda Amazon'un düzenli olarak ücretsiz hediye kartları sunduğu bilinmektedir.

Bir dahaki sefere, son birkaç aydır Amazon'daki 'Daha sonra için kaydet' sepetinizde bulunan bir öğeyi göze alamayacağınızı düşünüyorsanız, ücretsiz Amazon hediye kartları kazanmak için bu basit yollardan birini veya birkaçını deneyin. Bilmeden önce, sonunda bu satın alma işlemini yapmak için yeterli paranız olacak. En iyisi, bir kuruş ödemek zorunda kalmazsınız.