TV'nizi akıllı TV'ye dönüştürmenin 3 yolu

Bu Noel'de akıllı bir TV istiyorsun. Sıcak bir trendden daha fazlası - TV izlemenin geleceği ve zaten burada.

Sizin için doğru olan akıllı TV'yi bulmak zor olabilir. Hangi özellikleri istiyorsunuz ve daha iyi bir soru, ne kadar harcamak istiyorsunuz?Bu tatil sezonunda harika haberlerimiz var. TV'nizi akıllı hale getirmek çok kolay ve 24,99 $ gibi düşük bir ücret karşılığında yapabilirsiniz.Neden akıllı bir TV istiyorum?

Akıllı TV, internete bağlanan bir TV setidir. Bu, bugünlerde mağaza raflarında göreceğiniz çoğu TV'yi içerir.

Ancak televizyon setinizi kontrol edin. İnternet bağlantınızı taktığınız bir Ethernet bağlantı noktası görürseniz akıllı özelliklidir.Bağlandıktan sonra TV izleme seçeneklerinizi önemli ölçüde artıracaksınız. Crackle ve CBS News gibi akış kanallarında binlerce ÜCRETSİZ TV şovu ve film akışı yapabilirsiniz, böylece istediğinizi istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Bir Prime üyesiyseniz Amazon’un Prime akış hizmeti ücretsizdir. Prime'da “Büyük Tur” gibi orijinal TV şovları ve “Creed” gibi filmler vardır.

Akıllı bir TV ile duraklatabilir, durdurabilir ve geri alabilirsiniz. Ayrıca, internete bağlı olduğunuz için TV ile etkileşime girmenin başka yolları da var.TV'nizi akıllı bir TV'ye dönüştüren bazı akıllı TV'ler ve akışlı ortam kutuları ve çubukları vardır. Hepsi, akıllı TV'nin yaptığı gibi içerik akışı yapmanıza izin verir ve bazılarında sesle etkinleştirilen uzaktan kumandalar gibi özellikler eklenmiştir.

Biliyorum! Bu, Şükran Günü yemekleri ve Noel ve Hanuka hediyeleri için bütçenizi zorlarken bir ton para harcamak üzeresiniz.

TV'nizi her bütçeyle akıllı hale getirin

Bu Noel'de akıllı TV almanın birkaç yolu var. Akıllı TV setine birkaç yüz dolar harcayabilirsiniz ve fiyatlar düşmeye devam ediyor.Veya TV şovlarını ve filmlerini Fire TV Stick veya Roku Streaming Stick veya Apple TV veya Roku Ultra gibi bir akış kutusuyla 60 dolardan daha düşük bir fiyata oynatmaya başlayabilirsiniz.

İşte sevdiğimiz üç akıllı TV çubuğu ve kutusu. Özelliklerin harika olduğunu ve fiyatların doğru olduğunu göreceksiniz!Alexa Sesli Uzaktan Kumandalı Yangın TV Çubuğu

Amazon’un akıllı hoparlörü Echo ve Echo Dot'u seviyorsunuz. En sevdiğiniz şarkıları, podcast'leri ve hava durumunu duymak, Uber'in sizi almasını veya pizza teslim etmesini sağlamak için kullandığınız sesle aktive edilen hoparlördür.

İnterneti kullanmanın harika ve devrimci bir yolu. Alexa, Noel şarkılarını çal.Şimdi Alexa'yı Amazon’un Alexa ile birlikte Fire TV Stick ile TV uzaktan kumandanızla kullanabilirsiniz. Kaydırma ve yazma yerine konuşarak çok fazla zaman ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Alexa, ‘Muhteşem Bayan Maisel'i oyna.”

Alexa ile Fire TV Stick $ 39.99. Ancak Amazon, tatillerde bunu 15 dolara indirecek.Alexa Sesli Uzaktan Kumandalı Fire TV Stick 15 $, sadece 24.99 $ olacak.Amazon'da Alexa ile bu Fire TV Stick'i almak için buraya dokunun veya tıklayın.

Tamamen yeni Alexa Voice Remote ile Fire TV Stick 4K

Bir TV tutkunuysanız veya sadece kristal netliğinde bir görüntünün tadını çıkarırsanız, 4K TV'yi bilirsiniz - standart HDTV'nin dört katına sahiptir.

En sevdiğiniz TV şovlarını ve filmlerini izlemek için bir 4K akış çubuğu istersiniz. Fire TV Stick 4K ayrıca Dolby ses ile birlikte gelir, bu yüzden NFL futbolunu izleyen bir sinemada, “Kara Panter” gibi gişe rekorları kıran filmlerde ve “Turuncu Yeni Siyah” gibi TV şovlarındaymış gibi hissedeceksiniz.

Diğer akış çubukları gibi, çoğu ücretsiz olan Fire TV ile yaklaşık yarım milyon film ve TV şovu yayınlayabilirsiniz.

Ayrıca, daha da fazla içerik izlemek için YouTube gibi web sitelerine bağlanabilirsiniz.

Tamamen yeni Alexa Sesli Uzaktan Kumandalı Fire TV Stick 4K 15 $, sadece 34.99 $. Amazon'da 4K Fire TV Stick'i satın almak için buraya dokunun veya tıklayın.


Uzak Alan Ses Kontrolü ve 4K UHD / HDR özellikli Yangın TV Küpü

TV izlemenin yolu buydu! Ailenizdeki herkes Amazon'dan bu eller serbest akış küpünü sevecek.

Kanalları değiştirmek, içerik aramak, duraklatmak, geri sarmak ve Amazon Echo akıllı hoparlörünüzde Alexa ile yaptığınız hava durumu ve haber güncellemelerini istemek için odanın herhangi bir yerinden konuşmanıza izin verir.

Bu Fire TV Cube sizi duymak için uzak alan teknolojisi ve sekiz mikrofon kullanır. Işın oluşturma teknolojisi, sizi her yönden duyacağı anlamına gelir.

Saniyede 60 kare hızında 4K Ultra HD ile net görüntüler göreceksiniz. Dolby Atmos sesiyle diyalog ve her ses efektini net bir şekilde duyacaksınız.

Uzak Alan Ses Kontrolü ve 4K UHD / HDR özellikli Fire TV Cube 60 $, sadece 59.99 $. Amazon'da bu Fire TV Küpünü almak için buraya dokunun veya tıklayın.