SPRK Müzik uygulaması: Sanatçılar ve hayranlar için bir sosyal medya platformu

Sanatçıların yeteneklerini sergilemelerine ve tüm müzik tutkunlarını bir araya getirmelerine yardımcı olacak bir platform olan SPRK Müzik uygulamasının bir incelemesi.
 Sanatçılar ve hayranlar için SPRK Müzik uygulaması

Sosyal medya ormanında SPRK Müzik, müzik merkezli yaklaşımıyla öne çıkıyor. Müzik tutkunları ve gelişmekte olan müzisyenlerin müziğe ve yeteneğe duydukları sevgiyi keşfetmeleri, keşfetmeleri ve paylaşmaları için mutlaka denenmesi gereken bir oyun.Artıları • İndirmesi ücretsiz ve uygulama içi satın alma yok
 • Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü
 • Müzik tutkunlarına adanmış bir sosyal medya platformu
 • Uygulama hem iPhone hem de Android

Eksileri • Algoritma biraz geliştirebilir

Editörün değerlendirmesi: 🌝 🌝 🌝 🌝

Fiyat : ÖzgüriPhone için indirin | Android için indir

Sosyal medya yaklaşık on yıl önce patlamaya başladığında, hiç kimse günlük yaşamlarımız üzerinde yaratabileceği etkiyi bilmiyordu. Bu uygulamaları günde en az bir kez doom-scroll yapmadan yaşayamayacağımız bugüne hızlı bir şekilde ilerleyin.

Sosyal medyanın artılarını ve eksilerini başka bir gün tartışabilsek de, birçok insanın kariyerlerini geliştirmelerine ve yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olduğu konusunda hemfikiriz. Bununla birlikte, günümüzde çoğu sosyal medya, çeşitli içeriklere hitap ederek, algoritmanın belirli bir türden içerik göstermesini neredeyse imkansız hale getiriyor.Peki, bir müzik tutkunuysanız ve yeteneklerinizi sergilemek veya benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla takılmak istiyorsanız nereye gitmeli? SPRK müziğinin arkasındaki insanların düşündüğü ve dolayısıyla uygulamayı getirdiği şey budur. Ama asıl soru şu: Denemeli misiniz? Öğrenmek için birlikte okuyun.

SPRK müzik nedir?

SPRK müzik, sanatçıların ve müzik tutkunlarının bağlantı kurmasına yardımcı olan bir sosyal video akışı, ağ oluşturma ve yetenek belirleme platformudur. Diğer birçok uygulamanın aksine, SPRK Music herkesin kendi seçtikleri müziği oluşturmasına ve dünyayla paylaşmasına olanak tanır.

SPRK Music, sanatçıların seçtikleri müziği oluşturmalarına ve buna göre ilgili konserler almalarına olanak tanır. Hayranlar/dinleyiciler özel bir giriş ekranı aldığından uygulama yalnızca sanatçılarla sınırlı değildir. Bununla hayranlar en sevdikleri sanatçılarla etkileşime girebilir ve onları destekleyebilir.Sanatçılar neden SPRK Music'i seçmeli?

Sanatçılar kapaklarını ve diğer çalışmalarını sosyal medyaya yüklediğinde, algoritmalar, trendler, şans vb. şeyler yetenekleri kadar (daha fazla değilse) eşit derecede önemli hale gelir. Ancak herkes modaya uygun şarkılar üzerinde dans makaraları yapamaz ve bu nedenle görünürlükleri zarar görebilir.

YouTube ile Justin Beiber veya Vine ile Shawn Mendes gibi herkes bir başarı hikayesine sahip değil mi? SPRK, denklemi değiştirmek ve potu sanatçıya özel bir platformla karıştırmak istiyor. Tüm hak eden sanatçılara parlamaları için adil bir şans vererek, içlerindeki tutku ve ateşin asla ölmemesini sağlayarak tarihi tekrarlamak istiyor.Bir sanatçı için SPRK Müzik kullanmanın faydaları nelerdir?

SPRK Music'e katılan bir sanatçı, aşağıdaki avantajlardan ve avantajlardan yararlanır:

 • Sadık bir hayran kitlesi oluşturun : Ne kadar yetenekli olursanız olun, sadık bir hayran kitlesine sahip olmak, bir sanatçı olarak kariyerinizde size her zaman yardımcı olacaktır. SPRK ile sanatçılar hayranlarıyla etkileşim kurabilir ve sadık bir hayran kitlesi oluşturmalarına yardımcı olur.
 • Müzisyenler ile tanışın ve işbirliği yapın : İnsanlar sosyal varlıklardır ve ancak birbirimize yardım ederek ilerleyebiliriz. Müzisyen arkadaşlarla tanışmak ve işbirliği yapmak yalnızca daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ilham, yeni teknikler, tüyolar ve daha fazlasıyla size kolaylık sağlar.
 • Özel konser fırsatları : Artık yeteneğinizi göstermek için özel bir platformunuz olduğuna göre, bu, sanatçıların hak ettikleri tanınmayı ve konserleri almalarına yardımcı olabilir. Platform zaten yetenekli müzisyenler arayan birçok mekan yöneticisi ve konser organizatörü tarafından kullanılıyor.
 • İmzala : Son olarak, gelişmekte olan her yaratıcının hayali, ilk plak şirketlerine imza atmak. SPRK ile hayalinizi gerçeğe dönüştürmekten bir adım uzaktasınız.

SPRK Music iPhone uygulamasında sanatçı profili nasıl kurulur

 1. SPRK Müzik'i App Store'dan İndirin
 2. Seçme Sanatçı olarak kaydolun .
 3. Giriş yapmak istediğiniz yolu seçin.
 4. Talimatları takip et.
 5. Bağlantınızı onaylamanız istenecek e-posta .
 6. E-postanıza gönderilen bağlantıyı açarak onaylayın.
 7. Şimdi, aç SPRK Müzik uygulama.

   iPhone'daki SPRK Müzik uygulamasında sanatçı profilini ayarlayın

Videoları iPhone'daki SPRK Müzik uygulamasına yükleyin

Artık profilinizi oluşturduğunuza göre, ilk videonuzu platforma yükleme zamanı.

 1. öğesine dokunun. artı düğmesi ekranın alt ortasında.
 2. Seçme Fotoğraf ekle veya Video ekle .
 3. gibi ayrıntılar verin video başlığı ve Tanım.
 4. Musluk Devam et .

   SPRK Muisc uygulaması iPhone'da Devam'a dokunun
 5. Videoyla ilgili diğer gerekli etiketleri seçin.
 6. Video Seç veya Video Al arasından Herhangi Bir seçeneği belirleyin.
  (Burada Video Seç'i seçiyorum)
 7. Videoyu nereye yüklemek istediğinizi seçin.
  (Burada Fotoğrafları seçiyorum)
 8. Küçük resim ekleyerek ilerleyebilirsiniz.
 9. Video yüklenene kadar bekleyin.

   Videoları iPhone'daki SPRK Müzik uygulamasına yükleyin

Gördüğünüz gibi, feed'inize fotoğraf da ekleyebilirsiniz. seçerseniz Fotoğraf ekle , videolara benzer şekilde, bir koleksiyon oluşturmanız ve görüntüleri eklemeniz veya mevcut bir koleksiyona yüklemeniz gerekecektir.Sanatçı olmayanlar için ne var?

Bahsettiğim gibi, birçok mekan yöneticisi ve konser organizatörü platformda yetenek arayışındalar. Yani, şimdi büyük bir yeteneği kaybetmek istemezsiniz, değil mi?

Üstelik uygulama sadece sanatçılarla sınırlı değil. İzleyicilerin çalışmalarından zevk almalarını ve onlardan zevk almalarını sağlar. Ayrıca, fandomun kurucu üyesi veya en son hiti arkadaşlarınıza ve ailenize tanıtan kişinin övünme hakkını her zaman kazanabilirsiniz.Hesap kayıt süreci, bir sanatçı yapmak için olana benzer. Sadece seç Hayran olarak kaydolun . Ayrıca, kullanıcıların hesap oluştururken herhangi bir tür veya kategori seçmelerine gerek yoktur. Hesabı oluşturduktan sonra, müzik videoları ve seçtiğiniz sanatçılarla etkileşime geçebilirsiniz.

Aklımda kıvılcımlar saçan düşünceler

Uygulamayı tarafsız bir yaklaşımla yükledim ve bu incelemeyi yazarken bu uygulama kafamda birçok olumlu düşünceyi ateşledi. İlk önce bu uygulama hakkında sevdiğim şeylerden başlayalım:

Öncelikle, müzik tutkunlarına özel bir sosyal medya platformu için fikir oluşturan ekibi takdir etmeliyiz. Son zamanlarda diğer sosyal medyadaki çeşitli içeriklerden sıkıldım ve bir şekilde bu süreçte beni gerçekten ilgilendiren şeyleri gözden kaçırdım.

Uygulamanın kullanıcı arayüzü, istediğimiz içeriği almayı kolaylaştıran basit ve minimal bir yaklaşıma sahiptir. Video oynatıcıya gelince, sırasıyla oynatıcının soluna ve sağına kaydırarak parlaklık ve ses seviyelerini ayarlamak için hareketler var.

Rakiplerin beğeni ve beğenmeme sayısı seçeneklerinden çok daha iyi bir incelemenin kalitesini anlamaya yardımcı olan 5 yıldızlı bir derecelendirme sistemi vardır. Popüler bir platformun tüm beğenmeme sayacını nasıl devre dışı bıraktığı ironik ve burada tam teşekküllü bir inceleme sistemi alıyoruz.

Ayrıca uygulamanın en sevdiğim özelliklerinden biri olan bir favori sekmesi var. Bu sekmede en sevdiğiniz şarkılara erişebilirsiniz. Favorilerinize bir şarkı eklemek için video oynatıcının altındaki kalp simgesine dokunun.

Yukarıda bahsedilen tüm özellikler hem hayranlar hem de sanatçılar için mevcuttur. Sanatçı profillerinden bahsetmişken, sektörün hangi bölümünde çalıştığınızı belirtmek için bir hesap oluştururken sundukları seçenekler beni şaşırttı.

Tam uzmanlık alanınızdan bahsetme yeteneği, platform üzerinden konserler almanıza yardımcı olacaktır. Bunun dışında, video yüklerken aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler var. Ama yine de takım için bazı önerilerim var.

gelecekte görmek istediğim şeyler

SPRK Music ile olan deneyimim harika olsa da, uygulamanın olduğundan daha iyi olabilmesi için ekibe bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Algoritma oldukça iyi şarkılar önerse de, eskilerden ziyade en yeni içerikleri görmesini isterim.

Uygulamayı en başta kullanırken, kelimenin tam anlamıyla neden kimsenin herhangi bir içerik yüklemediğini düşündüm, sadece algoritmanın herkes için en son içeriği getirmek için biraz çalışmaya ihtiyacı olduğunu keşfettim.

Bunun dışında, tam ekran video oynatıcı ve herhangi bir video olmadan şarkı çalma yeteneği gibi kullanıcı arayüzünde iyileştirmeler görmek istiyorum. Ayrıca, daha büyük ve daha iyi simgeler gibi, video kalitesini ve kullanıcı arayüzü çevresinde bazı ayarlamaları ayarlama yeteneğini de görmek istiyorum.

Müzik kariyerinize çok ihtiyaç duyulan bir kıvılcım verin

iGeekometre

Kullanıcı arayüzü
%70
Özellikler ve tesisler
%80
Sanatçılar için seçenekler
%90

SPRK Music'in sanatçılar veya hayranlar için ek ücret ödemeden ücretsiz bir indirme uygulaması olduğu göz önüne alındığında, bu uygulamayı dünya çapındaki müzik tutkunlarına önermemek için hiçbir neden göremiyorum. Küçük yaratıcılara verdiği destek sayesinde, bu platformda dünya çapında inanılmaz yetenekli sanatçılar bulabileceksiniz.

iPhone için indirin | Android için indir

anoop

SPRK Müzik İnceleme

SPRK Müzik İnceleme 4 5 0 1 SPRK Music, sanatçıların yeteneklerini sergilemelerine ve bu uygulamayla tanınmalarına olanak tanır. 5 yıldızlı derecelendirme sistemini ve uygulamaya dahil edilen hareketleri beğendim. Kullanıcı arayüzünün burada ve orada biraz cilaya ihtiyacı olsa da, bu uygulama, ister sanatçı ister hayran olun, kontrol etmek için zaman ayırmaya değer. SPRK Music, sanatçıların yeteneklerini sergilemelerine ve bu uygulamayla tanınmalarına olanak tanır. 5 yıldızlı derecelendirme sistemini ve uygulamaya dahil edilen hareketleri beğendim. Kullanıcı arayüzünün burada ve orada biraz cilaya ihtiyacı olsa da, bu uygulama, ister sanatçı ister hayran olun, kontrol etmek için zaman ayırmaya değer. 4.0 derece 4 / 5 Toplam puan