İHome'dan En İyi iPhone 6/6 Plus Yerleştirme İstasyonları Aralığı - Ocak 2023

Apple’ın en yeni ve teknik olarak en gelişmiş iPhone serisinin (6 ve 6Plus) piyasaya sürülmesiyle, çok sayıda farklı çok kullanımlı bağlantı istasyonu da ticari olarak satışa sunuldu. İHome serisi Saatli Radyo Dock İstasyonları iPhone'unuzu şarj etme, müzik çalma vb. gibi önemli görevleri birleştirerek size heyecan verici özellikler sunar.

Bu serinin, sadece boyutları ve estetiği farklı olan aşağı yukarı benzer tesisler sunan dört modeli vardır. Bu dört model ve en son iPhone'unuzu nasıl tamamlayabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

İPhone 6 ve 6 Plus için En İyi iHome Yerleştirme İstasyonlarıİPhone 6 ve 6 Plus için en iyi iHome Saatli Radyo Dock İstasyonları

# 1. iHome iPL23

iHome iPL23 iPhone 6 ve 6 Plus Yerleştirme İstasyonları

İPL23 by iHome modeli, yıldırım konektörüyle uyumlu esnek bir yuva ile birlikte gelir. Bu uyumluluğa sahip olarak, iPhone 6 veya 6Plus'ın yanı sıra kolayca şarj olur. Artık bağlantı istasyonunun yardımıyla iPhone'unuzla uyanabilir veya uyuyabilirsiniz. Hafızada 6 FM istasyonunu programlayıp kaydetme olanağı vardır.

Stereo, özel olarak tasarlanmış Reson8 hoparlör odalarındaki Hi-Fidelity sürücülerinden oluşur. Sonuç olarak, çarpıcı, yüksek kaliteli ses oluştururlar. Otomatik Eşitleme seçeneği, saati iPhone'unuzun saatine ayarlamanıza yardımcı olur. Alarmı veya uyku sesini nazikçe artırma veya azaltma seçeneği, uyanma ve uyku zorluğunuzu azaltır.

USP: Reson8 Hoparlör Odaları
Amazon'a göz atın

# 2. Ana Sayfa iDL44

iHome iDL44 iPhone 6-6s Plus Hoparlörlü Yerleştirme İstasyonu

Peşinde olduğunuz şey zengin ses kalitesiyse, Home iDL44'e gidin. Reson8 hoparlör odaları ile yüklü, etkileyici ses kalitesi sunar. İkili alarmlar, zor zamanlarınıza ayak uydurabilmenizi sağlar.

Akıllı telefonunuzu güvenli bir şekilde şarj etmenize izin vermenin yanı sıra, bu yuva aynı zamanda Apple Watch'unuzu güçlendirmeniz için tasarlanmıştır. Düzgün tasarımıyla, herhangi bir ev veya ofis dekoruna mükemmel bir uyum sağlayabilir. Ayrıca tunç ve beyaz / gümüş olmak üzere iki renkte iDL44'ü tercih edebilirsiniz.

USP: Mükemmel ses kalitesi
Amazon'a göz atın

# 3. iHome iPL24

iHome iPL24 iPhone 6-6s Plus Hoparlörlü Yerleştirme İstasyonu

iPL24, kardeşi iDL44 ile oldukça uyumludur. Daha kompakt bir tasarıma sahiptir ve iPhone'unuzu şarj olurken sabit tutar. En son bildirimleri rahatça kontrol edebilir ve cihazınız şarj olurken onunla etkileşim kurabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz için yetkin bir şarj cihazı olmasının yanı sıra, Apple Watch'unuz için verimli bir şarj cihazı olarak da çalışır. Böylece, geceleri her iki cihazınızı da tam bir gönül rahatlığıyla sulandırmak için bu yuvayı kullanabilirsiniz. Reson8 teknolojisi ile birleştirildiğinde, müziğinize hayat aşılamak için en kaliteli ses lüksüne sahipsiniz. Dahası, iPL24'ü iki renkte seçebilirsiniz: pembe altın ve gri.

USP: Çift Alarmlı FM Saatli Radyo
Amazon'a göz atın

# 4. iHome iPL23 (2'si 1 arada)

iHome iPL23 iPhone 6-6s Plus Hoparlörlü Yerleştirme İstasyonu

Yukarıda bahsedilen iPL23'ün aksine, bu hem iPhone'unuz hem de Apple Watch'unuz için güzel bir şarj cihazı olmaya hazır. Niteliklerine gelince, iHome'un tüm iPhone yuvası kadar iyidir.

Bağlantı istasyonu, temel ihtiyaçlar için yeterli bulacağınız altı ön ayarlı FM radyo ile birlikte gelir. Ayrıca müziğinize ateş gücü katmak için Reson8 teknolojisi ile donatılmıştır. Ve bir uyku zamanlayıcısı ile uykunuzu huzur içinde kucaklayabileceksiniz. Ayrıca, bu şarj standı siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte gelir.

USP: Uyku zamanlayıcısı
Amazon'a göz atın

Hepsi bu kadar millet!

Senin seçimin?

Bu kayda değer bağlantı istasyonlarından akıllı telefonunuz için hangisini seçtiniz? Değerli girdilerinizi yorumlarda paylaşın.

Şu yayınlara da bir göz atın: