Mikrodalgada 25 kiloluk hindi pişirebilir misiniz? Cevaba inanmayacaksın

Şükran günü yemeğinizi planlarken, muhtemelen gerekli olan şeyleri nasıl hazırlayacağınızı düşünüyorsunuz - hindi, doldurma, patates püresi ve et suyu, patates, patates, kızılcık sosu, rulo vb.Ve biliyorsunuz, eğer birisi daha önce hiç tam bir Şükran günü yemeği hazırlamadıysa, bu bir meydan okuma olabilir. Ama neyse ki, anne ve onun güvenilir mutfak uzmanlığı hindi sorunlarında size yardımcı olabilir.Ama elbette, bundan yararlanarak, her yerdeki genç yetişkinler annelerine bu kadar gülünç bir şeyle biraz keder veriyor, Şükran günü yemeğini tamamen mahvedebilir!Okuyun ve en son Şükran şakası hakkında daha fazla bilgi edinin!

Şükran günü hindisi meydan okuma

Yeni bir viral internet şakası, genç yetişkinlerin şaşkın annelerine mikrodalgada 25 kiloluk bir hindi nasıl pişirileceğini mesaj atıyor.Tamamen imkansız olmasa da - daha önce bir Şükran günü hindisi yemeği hazırladıysanız, bütün bir hindi mikrodalga fırınının tavsiye edilmediğini biliyorsunuz - sadece genç yetişkinlerinin refahına bakan iyi niyetli anneler için şok edici!

İyi niyetli şaka ya da değil, endişeli annelerin her yerinden gelen cevaplar oldukça sevimli ve komik. Sonuçta uzun zamandır geleneksel ev yapımı hindi tarifleri kuşatma altında!

Twitter kullanıcısı Sarah Bifano’nun annesi sakin bir şekilde “Hiç evlenmeyin” ve “Beni işiyorsunuz” ifadesini kullandı.Carlos Fernandez’in annesi anlaşılır bir şekilde bu projenin hijyeni konusunda endişeleri vardı. “Hastalanabilirsin” diye geri döndü.Dorothy Scale’in annesinin “girişimci” kızı için pek de umut verici olmayan sözleri vardı.

“Şimdiye kadar istediğim bu oldu,” diye yazdı. 'Salak bir mikrodalgada, lastik gibi bir salmonella basmış karkas pişirmesiyle ünlü bir çocuk.'Lindsay Kerr’ın annesi, çocuğunun açıklanamayan eylemlerine “neden” sorusu hakkında asırlık bir soru sordu.Yine de Jehan’ın annesinin ustaca bir fikri vardı. Önce hindiyi mikrodalgaya koyun. Ardından, servis yapmak için önceden pişirilmiş bir tane alın. LOL

Instagram kullanıcısı russelldpowell’in annesinin nazik olmayan bir cevabı vardı.“Neden Türkiye'ye cehennem atacaklar,” diye yazdı. ”U peçeteden, şaraptan falan sorumlu olmalı.”

Ayrıca hindi patlayacak ve tüm arkadaşlarını hasta edeceği konusunda da uyardı. Touché.

Neyse ki, hiç kimse aslında bir hindi mikrodalgada pişirmedi (henüz). Ne de olsa, zararsız, iyi niyetli bir şaka.

Bu viral Şükran Türkiye şaka kurbanı oldun mu? Bize aşağıya bir yorum bırakın!