İşte istenmeyen çevrimiçi hesapları silmenin kolay bir yolu

 hesap silme tuşu ile klavye © Keport | dreamtime.com

Telefonunuz yavaş mı çalışıyor? Suçlanacak çeşitli suçlular olabilir, ancak en yaygın olanı çok fazla uygulamaya sahip olmaktır. Sosyal medyadan oyunlara ve önceden yüklenmiş programlara kadar, uygulamalar depolama alanı kaplar ve bazen siz farkında olmadan verilerinizi tüketir. Akıllı telefon uygulamalarını temizlemeyle ilgili ipuçları için buraya dokunun veya tıklayın .Ancak uygulamalarınızı silmek tüm sorunlarınızı çözmez. Birçok uygulama kişisel bilgilerinizi içerir. Uygulamalardan kurtulmadan önce bu hesapları silmek isteyeceksiniz. Ne yazık ki, bunu söylemek yapmaktan daha kolay.Bir hesabı silmek için ihtiyacınız olan alakalı sayfaları bulmanızı kolaylaştıran kullanışlı bir site var. Size nasıl çalıştığını göstereceğiz.

gitmeni istemiyorlar

Dijital aşırı yüklenme fazlasıyla gerçek. Tüm e-postaları, tweetleri, Facebook gönderilerini, haber güncellemelerini ve bildirimleri takip etmek, özellikle bu bildirimler istenmeyen hesaplardan geliyorsa, başınızı döndürebilir.

Uygulamalarınızın arkasındaki şirketler sizi kaybetmek istemiyor. Bazıları hesabınızı silmenizi zorlaştırır. Bir masaüstü tarayıcısından giriş yapmanız veya hatta şirkete ulaşmanız gerekebilir.Her gün sizin için önemli olan teknoloji haberleri

Gizlilik, güvenlik, en son trendler ve en iyi dijital yaşamınızı yaşamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgiler.

Pinterest ve Evernote gibi bazı siteler, onları dijital yaşamınızdan silmenizi imkansız hale getiriyor. Diğer siteler, silme bağlantılarını sitenin derinliklerinde gizler ve onu bulmak için oldukça derinlere inmeniz gerekir.

Neyse ki, bir web sitesi bir hesabı silmek için ilgili sayfaları bulmayı kolaylaştırır.Facebook'tan ayrılmaya hazır mısınız? Önce eşyalarını oradan çıkarmak isteyeceksin. Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı Facebook'tan içe aktarmak için buraya dokunun veya tıklayın .

Sil beni zaten

Hesabınızı silmek için doğru sayfayı bulmakta sorun mu yaşıyorsunuz? git justdeleteme tıklayın veya bırakmak istediğiniz hizmetin adını yazın.

Site, bir site için silme işleminin ne kadar karmaşık olduğuna göre renk kodları kullanır: yeşil kolay, sarı orta, kırmızı zor ve siyah imkansızdır.Sitenin hesaplarınızı silmenize izin veren bölümüne yönlendirilmek için renkli kutudaki en üstteki isme tıklamanız yeterlidir. Ayrıca üzerine tıklayabilirsiniz Bilgi göster Kendinizi sıkışmış bulursanız ve daha fazla arka plana ihtiyacınız varsa düğmesini tıklayın.

İLİŞKİLİ: Silinmesi neredeyse imkansız olan 8 çevrimiçi hesapNe kadar çok çevrimiçi hesabınız varsa, bilgisayar korsanları sizi aradığında o kadar fazla risk altında olursunuz. Her köşede yeni bir ihlalle, kullanıcı adlarınız ve şifreleriniz güvenli değil. Bu yüzden kullanmadığınız uygulamalardan kurtulmak çok önemlidir. Bu, verilerinizin korunmasına yardımcı olacaktır.

Şimdi silme zamanı.

Justdeleteme'yi ziyaret edin

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Salı günü Ayrılma: Kendinizi ürkütücü insan arama sitelerinden çıkarın