iPhone'unuzu tam teşekküllü bir web kamerasına dönüştürmek için bu yuvaları kullanın

 telefon montajı Amazon

Tatiller, görüntülü görüşmeler için ideal bir zamandır - bu özel günlerde sevdiklerimizi her zaman yüz yüze göremeyiz. Ve video konferans, uzaktan çalışan kişiler tarafından hala yaygın olarak kullanılmaktadır.Çoğu görüntülü sohbet platformunda, büyük bir program indirmeniz, bir hesap oluşturmanız ve oturum açmanız gerekir. Ardından, nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Ancak tüm bunları düzelten harika bir seçenek var. Bir hesap ve hatta adınız gerektirmeyen ücretsiz bir görüntülü sohbet programı için buraya dokunun veya tıklayın .Çalışma sırasında görüntülü aramalar yapıyor veya sanal konferanslara katılıyorsanız, muhtemelen bilgisayarınızla birlikte gelen kamerayı kullanıyorsunuzdur. Sorun şu ki, bu kameraların kalitesi düşük olabilir. Sahip olduğunuz en iyi kamerayı görüntülü aramalar için kullanabilseydiniz ne olurdu? İşte nasıl.

Web kamerası sorunları

Modern bilgisayarların çoğu yerleşik web kameralarıyla birlikte gelir, ancak çoğu zaman sonradan akla gelen bir şey gibi görünürler. Bir web kamerası satın alıp monitörünüze bağlayabilirsiniz, ancak buna gerek yok! Zaten bir tane var ve bunun farkında bile olmayabilirsin.

iPhone'unuzda yerleşik yüksek kaliteli bir kamera ve web kamerası işlevselliğini geliştiren özellikler bulunur. iPhone'unuzu Mac web kamerası olarak kullandığınızda daha da iyi olur.Günlük olarak sizin için önemli olan teknoloji haberleri

Gizlilik, güvenlik, en son trendler ve en iyi dijital hayatınızı yaşamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgiler.

İle birlikte Süreklilik Kamerası , iPhone'unuzu Mac web kameranız olarak kullanabilir ve güçlü iPhone kamerasından ve ek video efektlerinden yararlanabilirsiniz. Kablosuz olarak veya bir USB kablosuyla bağlanabilirsiniz.

Her şeyi ayarladıktan sonra, aşağıdaki ayarlamaları yapabilirsiniz: • Kullanmak Kontrol Merkezi Video efektleri eklemek için. Masa Görünümü aynı anda masanızın ve yüzünüzün yukarıdan aşağıya bir görünümünü gösterirken Stüdyo ışığı arka planı karartır ve yüzünüzü aydınlatır. Vesika modu, odağın sizde kalması için arka planı bulanıklaştırır ve Orta sahne Siz hareket ederken sizi kamera çerçevesinin merkezinde tutar.
 • Açık Mikrofon Modu içinde Kontrol Merkezi modlar arasında seçim yapmak için Ses İzolasyonu arka plan gürültüsünü keserken sesinize öncelik verir. Geniş spektrum sesinizi ve müzik gibi etrafınızdaki sesleri yakalar.

iPhone'unuzu Mac web kameranız olarak ayarlamak için aşağıdakilere ihtiyacınız olacak:

 • Mac'inizde macOS Ventura'nın en son sürümü yüklü olmalıdır.
 • iPhone'unuzun iOS 16'nın en yeni sürümüne sahip olduğundan emin olun.
 • Her iki cihazda da aynı Apple Kimliği ile oturum açın.
 • Her iki cihazda da Wi-Fi ve Bluetooth'u açın.
 • Arka kamera size bakacak şekilde telefonunuzu monitörünüze takmanıza izin veren bir telefon montajına ihtiyacınız olacak. Aşağıda bazı önerilerimiz var.

İLİŞKİLİ: Bu harika telefon aparatı, listenizdeki herkes için mükemmel bir çorap doldurucudur.

iPhone'unuzu web kamerası olarak nasıl kullanabilirsiniz?

Hazır olduğunuzda kurulum kolaydır: • Zoom, FaceTime, Google Meet veya Microsoft Teams gibi istediğiniz uygulamayı Mac'inizde açın.
 • Uygulamanın menü çubuğunda veya ayarlarında kamera olarak iPhone'unuzu seçin.
 • Continuity uygulaması iPhone'unuzda açılır ve ses ve video kaydetmeye başlar. Not: Telefonunuz yatay yönde ve kilitli olmalıdır.
 • iPhone kameranızı seçtikten sonra, kullanabilirsiniz Kontrol Merkezi video ayarlarıyla oynamak için.

Hepsi bu kadar. Şimdi bazı bineklere bakalım.

Fumuxry süreklilik kamera montajı

Bu iPhone montajı, iPhone 12, 13 ve 14'ün tüm sürümlerinin yanı sıra 2018 ve sonraki MacBook Air modelleri ve 2019 ve sonraki MacBook Pro modelleri ile uyumludur. Hatta, siz konuşurken telefonunuzun şarjını korumak için MagSafe şarj cihazınızla birlikte çalışır. görüntülü sohbet. Fumuxry süreklilik kamera montajı

Fumuxry süreklilik kamera montajı

Şimdi satın al 15,99 ABD doları Amazon.com

Capstone süreklilik kamera montajı

Bu iPhone montajı, 2017 ve sonraki tüm MacBook'ların yanı sıra iPhone 12, 13 ve 14'ün tüm sürümleriyle uyumludur. Ekipmanınıza zarar vermeden telefonunuzu güvende tutmak için kauçuk bir tutma yeri vardır ve ayrıca MagSafe şarj cihazlarıyla çalışır.

 Capstone süreklilik kamera montajı

Capstone süreklilik kamera montajı

Şimdi satın al 15,99 ABD doları Amazon.com

MiiKARE devamlılık kamera montajı

Bu hafif yuva, iPhone 12, 13 ve 14'ün tüm sürümleri ve 2017 ve sonraki MacBook Air ve MacBook Pro modelleriyle MagSafe uyumludur. Sadece takın ve görüntülü görüşmelerinizin keyfini çıkarın.

 MiiKARE devamlılık kamera montajı

MiiKARE devamlılık kamera montajı

Şimdi satın al 19,99 ABD doları Amazon.com

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Görüntülü aramalardan daha fazlası: Web kameranız için 8 yeni kullanımBağlantılarımız aracılığıyla satın aldığınızda bir komisyon alabiliriz, ancak raporlamamız ve önerilerimiz her zaman bağımsız ve tarafsızdır.