iPhone 10 vs Samsung Galaxy S9, hangisi daha iyi?

Sonunda oldu. Bunun olacağını biliyordun. Artık akıllı telefonların sizi 1.000 $ 'a (ya da yakınına) geri getireceği çağdayız. 16 Mart'ta Samsung’un Galaxy S9 ve S9 + piyasaya sürülecek ve fiyatları 720 $ 'dan başlayacak ve S9 + için Apple'ın 999 $' lık üst düzey iPhone X'u (aka iPhone 10) ardından 929 $ 'a kadar çıkacak.Bu yüksek teknoloji ürünü cihazlar birçok insan için paraya değer. Örneğin S9, yüz tanıma, canlı dil çevirisi, süper ağır çekim kamera, sizi bir emojiye dönüştüren artırılmış gerçeklik emojisi ve çok daha fazlasına sahiptir.Yani, hangisi daha iyi? Bunun için spesifikasyonlara bakacağız. Bununla birlikte, daha büyük bir soru, diehard Apple kullanıcılarının Samsung’un Android akıllı telefonuna mı yoksa tam tersine mi değişeceği olacak. Zaman gösterecek.

gözlük

Samsung Galaxy S9

Samsung’un en yeni Galaxy modeli 64GB depolama alanı (400GB'a kadar genişletilebilir), 4GB RAM ve piliyle tek bir şarjla 31 saat sürecek. İki boyutta geliyor: 5.8 inç ekranlı S9 ve 6.2 inç ekranlı S9 +.Aşağıda size daha fazla ayrıntı vereceğiz, ancak ön kamera 8 megapikselde çekim yapıyor ve arka kamera 12MP'ye sahip. Kablosuz şarj özelliği vardır, suya dayanıklıdır ve yüz tanıma gibi güvenlik özelliklerine sahiptir.

Apple iPhone X

Apple’ın en iyisi iPhone X iki farklı depolama alanı seçeneği sunuyor: 64GB ve 256GB ve 3GB RAM. Pili tek bir şarjla 21 saate kadar dayanır.İPhone X'in 5.8 inç ekranı var. İki kamera var, 7MP / 12MP, kablosuz şarj, suya dayanıklı ve yüz tanıma gibi güvenlik özelliklerine sahip (ancak parmak izi taraması yok).

S9'un iPhone X üzerinde sahip olduğu açık bir avantaj, ekranın kenarlarına sarılması. İPhone X, bazı insanların yıkıcı bulduğu bir çentik üstüne sahip.

Bonus: Bir iPhone X veya Galaxy S9 seçiminizi kazanın:Herkes en yeni ve en iyi akıllı telefonu istiyor. Heyecan verici haberlerim var! Size 1000 dolar değerinde Apple veya Samsung'dan en yeni telefonlara sahip olma şansı veriyorum! Bir iPhone X veya Galaxy S9 seçiminizi kazanma şansınız için şimdi ve günde bir kez girin. Bu fırsatı kaçırmayın! Akıllı telefon seçiminizi kazanma şansınız için buraya tıklayın.http://prize.komando.comGüvenlik

Samsung Galaxy S9

S9, bu günlerde diğer birçok akıllı telefon gibi, biyometri ile güvenliğe yeni bir vurgu yapıyor. Hemen hemen her gün okuduğunuz çok sayıda saldırı, fidye yazılımı saldırısı ve daha fazlası göz önüne alındığında bu hiç de şaşırtıcı değil Komando.com.S9'unuzu çeşitli şekillerde kilitleyebilirsiniz. Yüzünüzü tanıyan yüz tanıma teknolojisi, ayrıca gözünüzün irisini, parmak izi taramasını ve yüz ve iris tarama teknolojisinin bir kombinasyonunu okuyan bir tarama var.

Apple iPhone X

Akıllı telefon güvenliğini karşılaştırdığınızda, muhtemelen yenilikler, özellikle de yüz taraması nedeniyle iPhone'u diğerlerinin üzerine koydunuz. İPhone'unuzun kilidini açmak ve diğer herkesi dışarıda tutmak için kullanırsınız.Apple, FaceID ile güvenliğini artırdı. Aslında yüzünüzün bir haritasını oluşturmak için TrueDepth adlı bir teknoloji kullanır.

Bazı kişilerin iPhone'ları başka biri olduklarını düşünmeleri için kandırabileceklerini iddia etmelerine aldırmayın. Teknolojisi S9’un yüz tanıma teknolojisinden daha ileri düzeydedir.Not: Pek çok yorumcu, özellikle Apple’ın yüz haritalama teknolojisi nedeniyle iPhone X’in S9 yerine güvenlik özelliklerini tercih ediyor.

Kamera

Samsung Galaxy S9

Akıllı telefon kameraları, sadece birkaç yıl önce bulundukları yerden ışık yılı ilerisinde. Bu günlerde çok fazla çan ve ıslık var, sadece megapikselleri not etmek neredeyse yeterli değil.

Örneğin S9, kameralarında çok sayıda özellik kullanıyor. Bu, Samsung'un çevresine otomatik olarak uyum sağlayan bir insan gözü gibi davrandığını söyleyen çift diyaframlı bir kamera ile başlıyor.

Örneğin düşük ışık da dahil olmak üzere her ışık koşulunda fotoğraf çekebilirsiniz. Yüksek çözünürlükte saniyede 960 kare hızında çekim yapan süper ağır çekim görüntüler çekebilirsiniz.

Apple iPhone X

Apple’ın iPhone X'inde çift görüntü sabitleme var. Quad-LED True Tone flaş, yavaş senkronizasyon ve çok daha fazlasını kullanır.

Fotoğraflarınızı canlı fotoğraf, mini film GIF'lerine dönüştürebilirsiniz. İPhone X ayrıca saniyede 24 kare, 30fps ve 60fps'de 4K video sunuyor.

Harika özellikler

Hem Samsung Galaxy S9 hem de Apple'ın iPhone X, akıllı telefon yarışını artıran bazı ekstralara sahip. Bunlar arasında kablosuz şarj ve artırılmış gerçeklik emojileri sayılabilir.

Bu akıllı telefonlar suya dayanıklı ve belki de en önemlisi de oldukça havalı görünüyorlar. Örneğin, iPhone X iki renkte geliyor: uzay grisi ve gümüş. S9, lila moru dahil olmak üzere üç renkte gelir.

Bonus:Ne tür bir telefonun varsa. Bu üçlü şarj cihazı ihtiyacınız olan tek şarj cihazı olacak! Kim’in dükkanından alın!

Şimdi satın al!

İPhone veya Android hakkında bir sorunuz mu var? Kim cevabını verdi! Kim'e soru sormak için burayı tıklayın. Havada kullanabilir.

Akıllı telefonunuz konuşmalarınızı dinliyor mu?

Amazon’un Yankı yaşama şeklimizi değiştirdi. Şimdi, sesle etkinleştirilen asistanı Alexa'dan en sevdiğiniz müziği çalmasını, sıcağı açmasını ve Uber'i selamlamasını istersiniz.

Bu uygun. Ama dezavantajı Alexa, Apple’ın Siri ve diğer birçok sanal asistanının sizi her zaman dinlemesi.

Başka bir deyişle, kapalı olduklarını düşündüğünüzde bile yanıyorlar. Her zaman dinleyen cihazları kapatmak için bu adımları izleyin.

Gizliliğinizi korumaya yönelik ipuçları için burayı tıklayın.