İnternet olmadığında Android için 5 temel çevrimdışı uygulama

Çoğu insan gibiyseniz, ister kişisel ister iş olsun, hayatınızdaki hemen hemen her görev için Android'inize ve internete güvenirsiniz. Bağımlılığınıza bakılmaksızın, kendinizi internet erişimi olmadan bulduğunuz ve bir Android kapı üstü tuttuğunuzdan rahatsız olduğunuz durumlar vardır.Ayrıntılar değişse de, yolculuk sırasında yol boyunca birkaç Wi-Fi ölü bölgesi ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ya da, belki de Android gadget'ınızı rahatsız ediyor ve aniden internet bağlantınızı kaybediyorsunuz. Bu günlerde bir web bağlantısı olmayan alanlara rastlamak nadir olsa da, gerçekleşir. Ayrıca, kişinin ev veya işyeri internet hizmetiyle ilgili sorunlar olağandışı değildir.Bazı ciddi veri kullanımını engellemeden, bu anlarda cihazınızla nasıl bir şey elde edersiniz? Kesinti zamanlarını bekleyin ve gadget'ınızı çevrimdışı kullanabileceğinizden emin olmak için uygulamaları indirerek hazırlanın. İşte sizi devam ettirmek için beş tane.Amazon Kindle ve Google Play KitaplarBazı okumaları yakalamak istiyorsanız bu uygulamaların her ikisi de çevrimdışı kullanmak için idealdir. Her iki uygulamayı da indirmek ücretsizdir ve her ikisi de gece modu ve özelleştirme gibi özellikler sunar.

Süre Amazon Kindle ve Google Play Kitaplar teklifler ücretsiz olarak, çok sayıda seçim satın alınmalıdır. Tabii ki, hevesli bir okuyucu iseniz, cihazınızda yeterli alan olması koşuluyla çevrimdışı bir kitap dünyasını indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

CepDaha Sonra Oku tarafından geliştirilen bu ücretsiz (reklamlar desteklenir) uygulaması, daha sonra okumak veya izlemek istediğiniz içeriği çevrimdışıyken bile yakalamanızı sağlar. İle Cep, Twitter ve Flipboard gibi 800'den fazla uygulamadan içerik dahil olmak üzere hemen hemen her şeyi kaydedebilirsiniz.

İster haberler, görüntüler, videolar ve web sayfaları olsun, içeriğinize erişmek cep telefonunuzda, tabletinizde ve masaüstünüzde otomatik olarak senkronize olduğundan zahmetsizdir. Premium abonelik aylık 4,99 $ veya yıllık 44,99 $ karşılığında sunulmaktadır ve reklamsız bir deneyim ve kaydettiğiniz tüm makalelerin ve web sayfalarının kişisel olarak yedeklenmesi gibi ek özellikler sunar.

Google sürücüİnternet yok, ancak dosyalarınıza erişmeniz mi gerekiyor? Sorun değil!

ZIP, müzik veya video dosyalarını buluttan cihazınıza senkronize etmek kolaydır. Google sürücü. Çevrimiçi olduğunuzda dokümanları 'çevrimdışı kullanılabilir' olarak işaretlemek, Google Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar ve Çizimler'i kullanarak erişmenize ve bunları çevrimdışı olarak düzenlemenize olanak tanır.Yeniden bağlandıktan sonra Google Drive dokümanlarınızı senkronize eder. 15 GB ücretsiz depolama alanı alabilmenize rağmen, Google One'a yükseltme, ayda 2,99 ABD doları veya yıllık 29,99 ABD doları dahil olmak üzere birçok depolama boyutu seçeneği sunar.

Evernote

Bu not alma uygulaması notları, görüntüleri, kayıtları ve videoları depolamak için ideal bir yerdir. Evernote birkaç üçüncü taraf uygulamasıyla entegre olur ve çevrimdışı durumdayken not almanıza olanak tanır.Ücretsiz (uygulama içi satın alma teklifleri) temel planı, yüklemeler için 60 MB sağlar ve yalnızca masaüstü üzerinden çevrimdışı erişilebilir. Ancak, aylık 7,99 ABD doları veya aylık 14,99 ABD Doları'na Evernote Premium'a yükseltirseniz, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda çevrimdışı erişime izin verilir.

Splend Uygulamalarıİşte bir uygulama değil, çevrimdışı kullanım için tasarlanmış ücretsiz (reklamlar içeren) uygulamalardan oluşan bir koleksiyon. Splend uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli araçlar sunmak yapılacaklar listesi, el feneri, ses kaydedici, ve dosya yöneticisi.

Bu grubun bir avantajı abonelik veya senkronizasyon gerektirmemesidir. Bununla birlikte, Google Drive ve Dropbox ile senkronize edebilirsiniz. Splend uygulamaları, değişen fiyatlara sahip pro sürümleri sunar.

Akış Uygulamaları

İçin bir aboneliğiniz varsa Netflix, kafa, Spotify veya diğer akış hizmetlerinde, çevrimdışı görüntüleme için içerik indirebilirsiniz. Uygulamalar arasında farklılık gösteren birkaç kısıtlama olsa da, çoğu Android cihazınıza malzeme indirmeye izin verir.

İndirme seçenekleri için uygulama ayarlarını kontrol edin. Bazı akış uygulamaları ücretsiz olsa da, diğerleri değişecek bir abonelik gerektirir.