Mac'te Instagram Canlı Nasıl İzlenir

Instagram'ı seviyorsanız, muhtemelen telefonunuzda takip ettiğiniz kişilerin canlı yayınlarını görmüşsünüzdür. Ama hiç merak ettin mi Mac'te Instagram Live nasıl izlenir ? Şimdi, Instagram'ın en iyi deneyiminin mobil uygulamada olduğunu biliyoruz. Spotify şarkılarını hikayelerde paylaş veya hikayeleri telefonunuza kaydedin. Ancak bazen bilgisayarınızda video izlemek daha rahattır, bu yüzden bunu nasıl yapacağımızı görelim.

Chrome IG Stories Uzantısı ile Mac'te Instagram Canlı Nasıl İzlenir

Instagram'ı Mac'inizde canlı olarak izleyebilmeniz için, Mac'inizde Google Chrome tarayıcısının yüklü olması gerekir.Aşama 1: Basitçe buraya tıklayın Instagram uzantısı için IG Hikayelerini indirmek için.Adım 2: Sayfanın sağ üst köşesindeki Chrome'a ​​ekle . Bir onay açılır penceresi görünecektir.

Mac

Aşama 3: Açılan pencerede Uzantı eklemek .Mac

4. Adım: Kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Bir kez yapıldığında, uzantı simgesi görünecek Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesinde.

Uzantı simgesi Chrome tarayıcısında görünecek

Adım 5: Uzantıyı yükledikten sonra şu adrese gidin: Instagram.com Google Chrome'da ve Kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açın.

6. Adım: İzlediğiniz biri canlı yayın yapıyorsa sayfanın sol üst köşesinde görünecektir. Mac'inizde canlı akışı izlemeye başlamak için canlı video bağlantısı sayfanın sol üst köşesinde.Mac

Canlı video akışı, Google Chrome'da yeni bir sekmede açılacaktır.

Yapabilirsin şimdi Instagram'ı canlı izle IG Stories for Instagram uzantısı ile.

Chrome IG Stories uzantısını kullanarak Mac

Sarmalanıyor…Gördüğünüz gibi, Mac'te Instagram Live'ı izlemek oldukça kolay. Henüz denedin mi? Ve en çok kimin canlı yayınından keyif alıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Ayrıca ilgili gönderilere de göz atabilirsiniz:  • Mac'ten Instagram'da Nasıl Gönderi Yapılır
  • İPhone için En İyi Instagram Hikayeleri Uygulamaları
  • İPhone'da Instagram Hikayelerine Müzik Nasıl Eklenir
  • İPhone'da Instagram Bildirimleri Çalışmıyorsa Nasıl Onarılır