Kindle Fire Tablet'te Uygulamalar Nasıl Güncellenir

Kindle Fire'da Uygulamaları Nasıl Güncelleyebileceğiniz ve Kindle Fire cihazınızda Uygulamaların en son sürümünü kullandığınızdan nasıl emin olabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Kindle Fire TabletKindle Fire Tablet'teki Uygulamaları Güncelleme

Kindle Fire'daki Uygulamaları güncellemek için, cihazınızı Güncellemeleri otomatik olarak indirip yükleyecek şekilde ayarlayabilir veya güncellemeleri manuel olarak kontrol edip yükleyebilirsiniz (varsa)

Genel olarak, Güncellemeler yalnızca yazılımın güncellenmiş sürümü tek bir oturumda indirilirse çalışır.

Bu nedenle, Kindle Fire cihazınızın yeterli depolama alanına sahip olduğundan, internete bağlı olduğundan ve Güncellemeleri yüklemek için yeterli zamanınız olduğundan emin olmanız gerekir.Bu anlayışla ilerleyelim ve hem manuel hem de otomatik olarak Kindle Fire cihazında Uygulamaları Güncelleme adımlarına bir göz atalım.

1. Kindle Fire'da Uygulamaları Otomatik Güncelleme

Varsayılan olarak, Amazon App Store'dan indirilen Uygulamaların çoğu Kindle Fire'da otomatik olarak güncellenecek şekilde ayarlanmıştır.

Cihazınızda Otomatik güncelleme seçeneğinin etkinleştirildiğinden emin olmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.1. Ana ekrandan simgesine dokunun.Ayarlarsimgesi.

iki. Ayarlar ekranından şuraya gidin:Uygulamalar ve Oyunlar>Amazon Uygulama Ayarları.

Kindle Fire3. Ardından, üzerine dokunun.Uygulama mağazası>Otomatik güncellemeler.

Kindle FireDört. Bir sonraki ekranda geçiş yapınOtomatik Güncellemeleri Etkinleştirseçeneği.

Kindle Fire

Bu ayardan sonra, Amazon'un Uygulama Mağazasından indirilen Uygulamaların cihazınızda otomatik olarak güncellenmesini bekleyebilirsiniz.2. Kindle Fire'da Uygulamaları Manuel Olarak Güncelleyin

Uygulamaların otomatik olarak Güncellenmesini istemiyorsanız Kindle Fire'da Uygulamaları manuel olarak Güncellemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1. Ana ekran görüntüsündenUygulama mağazasıKindle Fire cihazınızda.iki. Appstore'da 3 satıra dokununMenüsimge>APP Güncellemeleri.

Amazon Appstore

Bir sonraki ekranda mevcut güncellemeleri görebileceksiniz (varsa)

3. APK Üzerinden Yüklenen Uygulamaları Güncelleyin

Diğer kaynaklardan (APK dosyaları kullanılarak) yüklenen uygulamalar, cihazınızda otomatik olarak güncellenmeyebilir.

Bu tür Uygulamalar için, cihazınızda yüklü olan üçüncü taraf Uygulamasının sürümünü kontrol etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1. GitAyarlar>Uygulamalar ve Oyunlar>Tüm Uygulamaları Yönetin.

Kindle Fire

iki. Tüm Uygulama Uygulamalarını Yönet ekranında,İndirildisekmesi.

Kindle Fire Tablet

'İndirilen' ekranında, güncellemek istediğiniz Üçüncü Taraf Uygulamasını bulun ve sürüm numarasını not edin (Uygulama başlığının altında gösterildiği gibi).

Ardından, Uygulamanın daha yeni bir sürümünün olup olmadığını kontrol etmek için APKMirror web sitesini ziyaret edin.

İlişkili