İPhone ve iPad'de Fotoğraflar Nasıl Döndürülür

Fotoğraflar iPhone veya iPad'de yanlış yönlendirilmiş göründüğünde, aygıtınızın ekranını çevirmek Fotoğraflar'ın da dönmesine neden olur. İPhone'daki fotoğrafların yönünü düzeltmenin tek yolu Fotoğrafları Döndürmektir. Aşağıda iPhone ve iPad'de Fotoğrafları Döndürme adımlarını bulacaksınız.İPhone ve iPadİPhone ve iPad'de Fotoğrafları Döndürme

Yukarıda belirtildiği gibi, fotoğraflar, Fotoğraflar uygulamasında yanlış yönlendirilebilir. Bu genellikle iPhone'unuzu Yatay moda çevirip ardından bir Fotoğraf çektiğinizde olur.

Aygıtınızdaki varsayılan Fotoğraflar uygulamasını kullanarak iPhone veya iPad'de Fotoğrafları Döndürmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1.Fotoğraflar uygulamasıiPhone veya iPad'inizde.iki. Ardından,Fotoğrafdöndürmek istediğiniz.

3. Fotoğraf açıldığında,Düzenleekranınızın sağ üst köşesinde bulunan bağlantı (aşağıdaki resme bakın)

İPhone ve iPadDüzenle bağlantısını göremiyorsanız, iPhone'unuzdaki üst menüyü etkinleştirmek için Fotoğrafa dokunun.

Dört. Fotoğraf Editörü Ekranında,Kırp simgesiekranınızın sol alt köşesinde bulunur (Aşağıdaki resme bakın)

İPhone ve iPad5. Bir sonraki ekranda,Döndür simgesiekranınızın sol alt köşesine yakın bir yerde bulunur (Aşağıdaki resme bakın)

İPhone ve iPadBu, seçilen Fotoğrafın 90 derece dönmesine neden olur.

6. Fotoğrafa tekrar dokunduğunuzda 180 ° Döndürülür ve üçüncü kez dokunulduğunda Fotoğrafın 270 derece Dönmesine neden olur. İPhone'unuzun ekranında doğru şekilde yönlendirene kadar Fotoğrafa dokunmaya devam edin.

Üzerine dokununBittiEkranınızın sağ alt köşesinden, istediğiniz şekilde Yönlendirmek için Fotoğrafı aldığınızda (Aşağıdaki resme bakın)İPhone ve iPad

Benzer şekilde, iPhone veya iPad'inizde yanlış yönlendirilmiş olabilecek diğer fotoğrafları Döndürebilirsiniz.Maalesef, iOS cihazlardaki Fotoğraflar uygulamasında henüz birden fazla fotoğrafı aynı anda Döndürme işlevi yok. Birden çok Fotoğrafı Döndürme işlevi Mac'inizde mevcuttur: Mac'te Fotoğraflar Nasıl Döndürülür .

İlişkili
  1. İPhone ve iPad'de Fotoğrafları Gerçekten Gizleme