Android Telefonda Son Kapatılan Sekmeler Nasıl Açılır - Ocak 2023

Birçok akıllı telefon kullanıcısı, web tarayıcısının daha hızlı çalışmasını sağlamak için rutin olarak Android Telefonlarındaki sekmeleri kapatır. Bunu yaparken, daha sonra okumak için kaydettiğiniz önemli bir sekmeyi yanlışlıkla kapatmanız oldukça olasıdır.

Android Telefonda Son Kapatılan Sekmeleri Aç

Neyse ki, Android Telefonunuzda kapatılan sekmeleri yeniden açmak kolaydır ve hem Google Chrome hem de Firefox'ta yakın zamanda kapatılan sekmeleri açmak için aşağıdaki adımları bulacaksınız.Android Telefon veya Tablette Son Kapatılan Sekmeleri Aç

Android telefonlar ve tabletlerdeki Chrome tarayıcısı, kapatılan bir sekmeyi yeniden açmayı kolaylaştıran Son sekmeler adlı bir özelliğe sahiptir.

Öte yandan Firefox tarayıcısı bu özelliği içermez, ancak yine de Firefox'ta web tarama geçmişinize girerek kapalı bir sekmeyi kurtarmayı deneyebilirsiniz.

Ne yazık ki, Gizli modu kullanıyorsanız, kapattığınız sekmeyi kurtarmanız mümkün değildir, çünkü hem Chrome hem de Firefox Gizli modda neye göz attığınızı hatırlamaz ve bu bilgiler de Geçmişinizde görünmez.

İpucu: Chrome ve Firefox'un her ikisinde de, bir sekmeyi kapattıktan sonra ekranın altında anlık olarak görünen bir geri alma seçeneği bulunur. Bir dahaki sefere önemli bir sekmeyi yanlışlıkla kapattığınızda, sekmeyi yeniden açmak için Geri Al'a dokunun.

Android'de Kapalı Sekmeleri Chrome'da Açma

Android Telefonunuzda veya Tabletinizde kapalı sekmeleri açmak için aşağıdaki adımları izleyin.

1. AçıkKromAndroid telefonunuzda veya tabletinizde tarayıcı

iki. Ardından,3 noktaekranınızın sağ üst köşesinde bulunan menü simgesi

Android Telefonda 3 Noktalı Chrome Simgesi

3. Seçenekler listesinden üzerine dokunun.Son sekmeler.

Android

Dört. Bir sonraki ekranda, yeni kapatmış olduğunuz tüm sekmeleri 'Yeni Kapatılan' başlığı altında göreceksiniz. Basitçe, yeniden açmak istediğiniz web sitesine veya Makaleye dokunun.

Android

Firefox Tarayıcısında Android'de Kapalı Sekmeleri Aç

Chrome'un aksine, Firefox, Chrome tarayıcısında kullanımı çok kolay olan Son sekmeler özelliğine sahip değildir. Ancak, yakın zamanda kapatılan bir sekmeyi denemek ve kurtarmak için yine de geçmişinize gidebilirsiniz.

1.FirefoxAndroid cihazınızdaki tarayıcı

iki. Üzerine dokunun.3 noktaekranınızın sağ üst köşesinde bulunan simge

3. Sonraki dokununTarih

Android

Dört. Firefox tarayıcısını kullanarak Android telefonunuzda ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin bir listesini göreceksiniz.

Android

5. Listeye göz atın ve yanlışlıkla kapattığınız web sitesini bulmaya çalışın, web sitesini bulursanız, açmak için üzerine dokunun.

İlişkili
  1. Android Telefon veya Tablette Web Sitesinin Masaüstü Sürümü Nasıl Talep Edilir