Kulaklık Kullanırken iPhone 7/7 Plus Nasıl Şarj Edilir

İPhone 7 ve 7 Plus'ta 3.mm kulaklık jakının çıkarılması her yerde epey ses getirdi. Ses jakının ortadan kaldırılmasıyla, yıldırım bağlantı noktası 2'si 1 arada rolünü üstlendi. Bu nedenle, iPhone'unuzu şarj edebilir veya aynı anda kulaklığınızı dinleyebilirsiniz.Bazı kullanışlı olmasına rağmen iPhone 7/7 Plus yıldırım kulaklık , yalnızca müzik dinlemenize izin verirler ve iPhone'unuzu açmanıza izin veremezler. Peki bunun çözümü nedir? Ya iPhone'unuzu şarj etmek ve aynı anda kulaklık dinlemenin keyfini çıkarmak istiyorsanız?İPhone 7 veya 7 Plus'ı Şarj Ederken Kulaklık Nasıl Kullanılır

İkiz çalışmayı aynı anda yapmanın üç yolu vardır.Yıldırım Adaptörü: Belkin Lightning Audio + Charge RockStar

Belkin Yıldırım Ses Şarjı RockStarBelkin oldukça uygulanabilir bir çözüm buldu. Bu Lightning adaptörü, Lightning şarj kablonuzu bir tarafa ve bir çift Lightning kulaklığı diğer tarafa takmanıza olanak tanır. Sonuç olarak, tek seferde müzik dinleyebilir ve iPhone'unuzun suyunu çekebilirsiniz.

Lightning Audio + Charge RockStar'ın Ekim ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Fiyatlandırıldı 39,99 .

Apple Lightning DockApple iPhone Yıldırım Yuvası

Apple’ın Lightning yuvası, iPhone'unuzu Lightning nub ile güçlendirmenizi sağlar. Bu aksesuar, güç girişi için bir Yıldırım bağlantı noktası ile birlikte 3,5 mm kulaklık jakına sahiptir. İkiz çalışmayı tek seferde yapmak için iyi olabilir.

Evrensel iPhone Lightning Dock, gümüş, altın, pembe altın ve siyah renklerde mevcuttur.Bu Dock'u 49 $ (birkaç renk seçeneği için) veya 39 $ (temel beyaz renk) karşılığında satın alabilirsiniz. Apple.com .

iPhone 7/7 Plus Bluetooth KulaklıkEn İyi iPhone 7 ve 7 Plus Bluetooth Kulaklık

Kablosuz kulaklıklar, herhangi bir sorun yaşamadan aynı anda kulaklıkları şarj etmenize ve dinlemenize olanak tanır. Bu özel listesine göz atın iPhone 7 ve 7 Plus için en iyi Bluetooth kulaklık . Bu Bluetooth kulaklıkları diğerlerinden ayıran şey, üstün tasarım ve müthiş ses kalitesidir.

Kulaklık jakının çıkarılması iPhone 7'yi suya daha dayanıklı hale getirdi. Teknoloji devi, iPhone etkinliği sırasında ses jakını ortadan kaldırmanın önemli olduğunu iddia etti.Kulaklık jakının çıkarılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlarda çekin.