İPhone Kişilerine Takma Adlar Nasıl Eklenir

İPhone'da iletişim kurmak için bir takma ad eklemek, birçok kişiden belirli bir kişiyi tanımayı oldukça kolaylaştırır. İnsanlar sevgilerini göstermek için arkadaşlarına takma adlar vermeyi severler. Arkadaşınız için de sevimli bir evcil hayvan adınız varsa ve iPhone kişileri için takma adlar eklemek istiyorsanız, işte bunu nasıl yapabilirsiniz!

İPhone'da Kişiye Takma Ad Nasıl Eklenir

 1. Kişiler uygulaması ve üzerine dokunun. kişinin adı.
 2. Ardından, üzerine dokunun. Düzenle.
  İPhone
 3. Aşağı kaydırın ve alan ekleTakma ad.
  Alan Ekle
 4. Altında Soyadı , 'Takma ad' için bir seçenek göreceksiniz. Üzerine dokunun, istenen takma adı yazın ve son olarak üzerine dokunun Bitti sağ üstten.
  Takma adlar ekleyin ve bitti üzerine dokunun

İPhone'u Takma Adları Tercih Etecek Şekilde Ayarlama

 1. Ayarlar uygulaması iPhone'unuzda ve Kişiler.
  İPhone Ayarlarını açın ve Kişiler
 2. Üzerine dokunun Kısa isim.
 3. geçiş Takma adları tercih edin.
  İPhone

Not: Kişileriniz için bir takas hesabı kullanıyorsanız ve kişi adı yerine rastgele sayılar ve harfler görüyorsanız, 'takma adları tercih et' seçeneğini kapatmanız gerekir. Bunun için yukarıdaki adımları izleyin ve geçişi kapatın.İPhone'daki Bir Kişiden Takma Ad Nasıl Kaldırılır

 1. Kişiler uygulaması ve takma isimli kişiyi seçin.
 2. Üzerine dokunun Düzenle → Üzerine dokunun takma ad alanı.
  İPhone Kişiler uygulamasını açın ve Takma adla İletişim
 3. Ardından, küçük (x) çarpı simgesi silin. Son olarak, simgesine dokunun. Bitti sağ üstten. Takma ad başarıyla kaldırıldı.
  İPhone

Hepsi bu kadar millet.Takma Adları iPhone Kişilerine Başarıyla Ekleme!

Bu, kişilere nasıl takma adlar ekleyeceğiniz ve iPhone'unuzu normal adlar yerine bunları gösterecek şekilde ayarlayacağınızdı. Bilmek faydalı küçük bir numara, tıpkı yinelenen iPhone kişilerini birleştirme . Ne düşünüyorsun? Bazı kişilerinize de takma ad vermeyi planlıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda sözlerinizi söyleyin.Ayrıca ilgili gönderilere de göz atabilirsiniz: