Herhangi bir e-posta adresini bulmanın en kolay yolu

Hiç biriyle veya bir grup insanla e-posta yoluyla iletişim kurmak istediniz, ancak iletişim bilgileri elinizde yok mu? İş ilişkileri, işe alım, satış veya istihdam fırsatları veya düz eski ağ oluşturma, genellikle bir e-posta adresi oluşturmak için iletişim hatlarını açmanın ilk önemli adımıdır.Ama meşgul olmak istediğiniz kişi veya şirket için doğru e-posta adresini bulmak sıkıcı olabilir. Çoğu kişi e-posta adreslerini açıkta almayı tercih etmez.Neyse ki, e-posta avınızı daha basit ve daha hızlı hale getirebilecek bir araç var. Tek yapmanız gereken bir düğmeye tıklamak!

avcı

Hunter, LinkedIn profilinde, LinkedIn arama sonuçlarında veya herhangi bir web sitesinin ilgili e-posta adreslerinde e-posta adresleri arayan küçük bir Google Chrome uzantısıdır. Ardından bu e-posta adreslerini potansiyel müşteri olarak kaydedebilir ve ileride başvurmak üzere bir CSV dosyasına aktarabilirsiniz. Ayrıca, bunları Hubspot, Salesforce veya Pipedrive gibi pazarlama ve iş yazılımlarıyla senkronize edebilirsiniz. Hunter'ın nasıl çalıştığı hakkında hızlı bir demo:

Hunter uzantısını yükleme

Hunter uzantısı yalnızca Google Chrome tarayıcısıyla çalışır. Yüklemek için aşağıdaki mavi indirme düğmesini tıklayın. Hunter uzantı sayfasında, 'Chrome'a ​​Ekle' yi tıklayın. 'Hunter Ekle?' Açılır kutusu görüntülendiğinde, 'Uzantı ekle' yi seçin. Hunter uzantısı, Chrome uzantı çubuğunuza eklenir (turuncu bir tilki gibi görünür). Hunter'ın özelliklerini tam olarak kullanmak için, e-posta adresinizi kullanarak Hunter profiline kaydolmanız önerilir. Hunter profiliyle ayda 150 ücretsiz e-posta araması yapabilir ve sonuçları bir CSV dosyası olarak indirebilirsiniz.

Hunter nasıl kullanılır

Bir LinkedIn profilinde bir e-posta adresi bulmak için:
 1. İletişim kurmak istediğiniz kişinin LinkedIn profiline gidin.
 2. Chrome uzantı çubuğunuzdaki Hunter simgesini tıklayın. Bu durumda profilin e-posta adresi görüntülenir.
 3. Bu LinkedIn profili e-posta adresini ileride başvurmak üzere 'olası satış' olarak kaydedebilirsiniz.
Birden çok LinkedIn e-posta adresi bulmak için:
 1. LinkedIn'de bir kişi araması yapın.
 2. Sonuçlar gösterildikten sonra Hunter simgesini tıklayın.
 3. Potansiyel müşteri olarak kaydetmek istediğiniz tüm kişileri kontrol edin.
 4. Dışa aktarmak için 'E-posta adreslerini bul ve potansiyel müşterileri kaydet' i tıklayın.
 5. Tüm olası satışlar seçilen listeye kaydedilir.
Bir web sitesi ile ilgili e-posta adreslerini bulmak için:
 1. Web sitesini ziyaret et.
 2. Hunter simgesine tıklayın.
 3. Sonuçları kontrol edin.
Hunter'ın bir web sitesinde katıştırılmış e-posta adresleri için arama yapmadığını, bunun yerine aynı etki alanını kullanan e-posta adresleri için Hunter’ın kendi dizine alınmış veritabanını arayacağını (@ company.com, Örneğin). Chrome için İndirin - Ücretsiz