Gelen kutunuzdaki spam'i durdurmanın 3 yolu

© Fizkes | dreamtime.com

Tarafından sunulan StartMailTarafından sunulan StartMailVerileriniz ve gizliliğiniz konusunda Big Tech'e güvenmeyin. Yedi günlük ücretsiz deneme ve ilk yılınızda %50 indirim için bugün startmail.com/kim adresine gidin.Evden çalışırken, e-posta gelen kutunuz tüm etkinliklerinizin merkezi gibidir. Önemli yeni mesajların açılıp açılmadığını görmek için her gün kontrol etmeniz gerekir. Bu, herhangi bir küçük dikkat dağınıklığının üretkenliğinizi zedeleyebileceği anlamına gelir.Spam e-postalar en iyi durumda bile can sıkıcıdır. Artık pandemi hepimizi evden çalıştırdığına göre, onlar zaman öldürücüler. Şüpheli bir e-postaya gözlerini kısarak baktığın her saniye, çalışıyor olabileceğin zamandan uzaklaştırır.

Bu nedenle, istenmeyen postaların gelen kutunuzu tıkamasını önleyecek, zaman kazandıran üç ipucunu bir araya getirdik. Bu ipuçları, botların anlamsız mesajlarını size atmasını engellemeye yardımcı olacaktır. Bu üç kolay numara ile e-posta gelen kutunuzu geri alın.

1. E-posta adresinizi gizleyin

Şimdi, bu asla vermemeniz gerektiği anlamına gelmez. Ama açıkta bırakmasaydın daha iyi olurdu. Örneğin, sosyal medya biyografinize koymayın. Bunu yaparsanız, spam gönderenler sizi posta listelerine eklemek için bu altın fırsatı değerlendirir.İstenmeyen e-postaları azaltmanın harika bir yolu, sosyal medya hesaplarınızı tekrar kontrol etmektir. E-posta adresiniz Facebook, Instagram veya Snapchat'te mi? Eğer öyleyse, aşağı indirin.

Her gün sizin için önemli olan teknoloji haberleri

Gizlilik, güvenlik, en son trendler ve en iyi dijital yaşamınızı yaşamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgiler.

E-posta adresinizi kendinize veya yalnızca arkadaşlarınıza saklamak için Twitter, LinkedIn ve diğer hesaplarınızdaki ayarları keşfedin. Ayrıca, özgeçmişinizi içeren bir portföy web sitesi olsa bile, e-postanızın tamamını web sitelerinde yayınlamayın. Kendi sitenizde bir iletişim formu kullanın veya bu akıllı numarayı deneyin.Eğer sen ihtiyaç e-postanızı web sitenize koymak için e-posta adresinizi @ sembolü olmadan yazın. 'StartMail dot com'da ad nokta soyadı' gibi bir şey yazın. Temel olarak, robotların e-posta adreslerini tanımak için kullandığı eşantiyonlardan kaçınmak istersiniz.

2.Çevrimiçi kaydolurken bir takma ad kullanın

Tabii ki, LinkedIn gibi saygın sitelere kaydolurken gerçek adınızı kullanmak isteyeceksiniz. Ancak kuponlar ve anketler gibi şeylere kaydolurken ana e-posta adresinizi kullanmanız gerekmez. Bu siteler gerçek hesabınızı tıkayacaktır.Bu yüzden bonus hesapları oluşturmalısınız. Tüm gereksiz spam'leri bir yan e-postaya filtrelerler, böylece ana e-postanız asla açmayacağınız mesajlar tarafından boğulmaz. Birçok ücretsiz seçenek çok fazla yan hesap oluşturmanıza izin vermese de, StartMail sınırsız takma ad sunar.

Gizliliğinizi geri almanın bir başka yolu da, her şeyi silerek ve her şeyden önce iç huzurunuzu ön planda tutan bir hizmetle yeniden başlamaktır.

3. StartMail ile gizliliğinize öncelik verin

İstenmeyen e-postaları azaltmanın bir başka yolu da listeyi silip başka bir e-posta hesabına kaydolmaktır. Bulabileceğiniz en güvenli e-posta hizmetleri için internette arama yaptık. Sponsorumuzdan daha iyi bir seçenek yok, StartMail .Gmail'den farklı olarak, StartMail satın alma işlemlerinizi, seyahatlerinizi, faturalarınızı ve daha fazlasını izlemez. Üçüncü taraflarla herhangi bir veri toplamaz veya paylaşmaz. Ayrıca, Gmail, Yahoo veya diğer alternatifler gibi çevrimiçi etkinliğinizi izlemez. Bu, özel e-postalarınıza dayalı olarak kişisel bir profil oluşturan kimsenin olmadığı anlamına gelir.

Google, gelen kutunuza hedefli reklamlar gönderirken, StartMail gizliliğinize her şeyden önce gelir. Üçüncü taraflarla herhangi bir veri toplamaz veya paylaşmaz; bu, çevrimiçi etkinliğinizin gizli kaldığı anlamına gelir.X

internet tehlikeli

Yardımcı olabiliriz. Veri ihlalleri, geri çağırmalar, dolandırıcılıklar ve dolandırıcılıklarla ilgili uyarıları kırma ve kendinizi nasıl koruyacağınız.

Ve daha da iyi hale getirmek için Kim, dinleyiciler ve okuyucular için özel bir anlaşma hazırladı. 7 günlük ücretsiz deneme için dokunun veya tıklayın ve StartMail.com/Kim adresinde ilk yılınızda %50 indirim kazanın. Ne için bekliyorsun?