Evcil hayvanlarınız için 5 yararlı Amazon teknoloji ürünü

Bir evcil hayvana sahip olmak büyük bir sorumluluktur. Onlar sadece çoğumuz için hayvan değil, ailenin gerçek üyeleridir.Bu yüzden onları aktif, sağlıklı ve güvenli tutmak için mümkün olan her şeyi yapmamız gerekiyor. Teknolojideki ilerlemelerle, bugün her zamankinden daha iyi evcil hayvan sahipleri olabiliriz.Ancak, hile yapmaya yardımcı olacak hangi öğelere ihtiyacınız var? Endişelenme, işi senin için yaptık. Amazon'da bulabileceğiniz en yararlı evcil hayvan teknolojisi öğeleri hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.Temel Amazon evcil hayvan teknolojisi ürünleri

Evcil hayvanını bir daha asla kaybetmeEvcil hayvanlarımız sadece rastgele kediler ve köpekler değil, hayır, ailenin bir parçası. Birinin dolaşma ve sonsuza dek kaybetme düşüncesi dehşet vericidir.

Bu yüzden bir izleyici kullanmak iyi bir fikirdir, böylece onları her zaman bulabilirsiniz. Bu Findster Duo + evcil hayvan takipçisi Amazon'dan hile yapacak.

Bu cihazla ilgili harika bir şey, aylık ücret yok. Çoğu evcil hayvan takipçisi, çalışması için hücresel bir plana ihtiyaç duyar, ancak bu plana değil.Findster Duo +, GPS koordinatları göndermek için hücresel bağlantı ihtiyacını ortadan kaldıran MAZE teknolojisini içerir. Ayrıca gerçek zamanlı GPS izlemesine izin verir.


Evcil hayvanlarınızla bağlantıda kalınBu SureFlap Microchip pet kapı bağlantısı evcil hayvanlarınıza her yerden bağlı kalmanızı sağlar. Bu pakette bulunan SureFlap Hub ve Sure Petcare uygulaması ile birlikte, evcil hayvanlarınızın gelenekleri ve gidişleri hakkında güncel kalmanızı sağlar.Evden uzaktayken neler yaptıklarını görmenin harika bir yoludur. Ayrıca onların davranış kalıpları hakkında fikir verir. Hatta dışarıya çıkmasını istemediğiniz zamanlar için evcil hayvan kapısını uygulama üzerinden uzaktan kilitleyebilir / kilidini açabilirsiniz.


Köpeğinizi yürüme şeklinizi değiştirinEviniz muhtemelen “akıllı” cihazlarla dolu. Kapı zilleri, ışıklar ve hatta buzdolapları günümüzde akıllı özelliklere sahiptir. Neden köpeğinizin tasması olmasın?Bunu kontrol et PETKIT akıllı köpek tasma. Günlük köpek yürüyüş zamanınızı, telefonunuzdaki PETKIT uygulamanızı Bluetooth üzerinden PETKIT Go'ya bağlayıp köpek yürüyüş modunu seçerek planlayabilirsiniz.

PETKIT uygulaması yürüyüş yolunuzu otomatik olarak kaydedecektir, böylece rotanızın mesafesi ile birlikte köpek yürüyüş geçmişinizi takip edebilirsiniz.


Köpeğinizin aktif ve sağlıklı kalmasına yardımcı olun

Birçok köpeğin sınırsız enerji kaynağı var ya da öyle görünüyor. Özellikle yavru olduklarında.

Sürekli koşmak, yürüyüş yapmak ve aktif kalmak isterler. Kabul edelim, gün içinde onlara ihtiyaç duydukları ilgiyi gösterecek yeterli zamanımız yok.

İşte burası iFetch Too etkileşimli top başlatıcısı yardım edebilir. Bu, köpeklerin kalbin içeriğine kadar getirmelerini sağlayan otomatik bir tenis topu fırlatıcısıdır. Ayrıca, pilleri değiştirmenize gerek kalmaz, çünkü dahili, şarj edilebilir bir pil ile çalışır.


Evde olmasanız bile evcil hayvanlarınızla konuşun

Yüzlerce hatta binlerce mil uzakta yaşayan arkadaşlarınız veya aileniz varsa, muhtemelen Skype veya Facetime gibi teknolojiden faydalanmış olursunuz. Bu uygulamalar, ne kadar uzakta olursak olalım, herkesle yüz yüze görüşmeler yapmamızı sağlar.

Ama evcil hayvanlarımız ne olacak? Uzun bir gün işte kalsanız bile, onlarla check-in yapmak ve arada sırada hızlı bir “iyi çocuk” demek güzel olurdu.

Şimdi yapabilirsin. Bunu kontrol et PetChatz HD / PawCall dijital günlük bakım paketiAmazon'dan. Evdeki evcil hayvanlarınız için tam bir günlük etkileşim ve eğlence sağlayabilir. İki yönlü görüntülü sohbetler, tedavi dağıtıcı, sakinleştirici aromaterapi ve daha fazlası ile eksiksiz bir interaktif deneyimdir. Dünyanın meşgul hayvan sahipleri için mükemmel.