EOkuyucunuz, tabletiniz, telefonunuz veya bilgisayarınız için binlerce ücretsiz kitap

Okumayı sevenler için daha iyi bir zaman olamazdı. Birkaç dakika içinde yüzlerce hatta binlerce e-Kitap indirebilir ve ardından istediğiniz yere götürebilirsiniz.EOkuyucunuzda, akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda çalışırlar. Ve bu e-Kitapları almak kolay ve yanınızda almak daha kolay olsa da, bir yakalama var.E-Kitaplar genellikle kağıt muadillerinden daha ucuz olsa da, yine de maliyeti vardır. Tek bir e-Kitap için 5-10 dolar kadar ödeme yapabilirsiniz. Ne kadar hızlı okuduğunuza bağlı olarak, bu ücretler kontrolden çıkabilir. Neyse ki, her zaman ödemek zorunda değilsiniz.

Binlerce ücretsiz e-Kitap size vermek üzere olduğum sitelere bir tık uzaklıkta. Tarih, biyografiler, romantizm, gizemler ve daha fazlası - hepsi burada.

Ücretsiz klasik kitaplar, notalar, sesli kitaplar ve daha fazlasıGutenberg Projesi herkese açık alanda binlerce klasik kitap vardır ve her gün yeni kitaplar eklenir.

Ücretsiz kitaplara ek olarak, bu site notalar, konuşmalar ve hatta müzik ve videolar sunar. Okumak yerine dinlemeyi tercih ederseniz birkaç kitap sesli kitap olarak sunulur. Araştırmacılar ve öğrenciler için harika bir araçtır.

Kamu malı ve popüler yazarlar ücretsiz

Şu anda seçim yapabileceğiniz 800'den fazla ücretsiz e-Kitap var OpenCulture ve liste sürekli büyüyor. Ve bu ücretsiz olduğu için, bu kitapların hepsinin kamu malı olarak klasik olduğu anlamına gelmez.Büyük isim yazarlarından daha yeni kurgu eserleri burada bulabilirsiniz. Aradığınız başlıkları bulmak için yazarın soyadına göre alfabetik olarak arama yapmanız yeterlidir. Orada e-Kitaplar indirmek bir çırpıda.

OpenCulture ayrıca ücretsiz sesli kitaplar, ders kitapları, filmler ve üniversite kursları sunmaktadır. Şüphesiz, ne istediğinizi veya yeni bir şey bulacaksınız.

Bonus:1923 tarihli telif hakkı alınmış eserler kamu malı olarak kullanılmakta - kullanmanız için ücretsiz içerikBirçok kütüphaneden ücretsiz e-Kitaplara göz atın

Bu listedeki sitelerin çoğu eski kitaplara odaklanmaktadır. Yine de en son en çok satanları okumak istiyorsanız, denemelisinizOverdrive. Daha yeni kitapları ücretsiz ödünç almanıza yardımcı olmak için kütüphane veritabanlarına girer.Tabii ki, bu kitap sonsuza kadar sahip olmayacağınız anlamına gelir. Ancak, kitapları doğrudan Overdrive’ın uygulamasından iade edebilir veya teslim alabilirsiniz. elma ve android. Kütüphaneye gitmenize veya gecikmiş kitap ücretleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

NASA ücretsiz e-Kitaplar sunuyor

Bilim veya teknolojiyle ilgileniyorsanız, kesinlikle bu kitapları kontrol et. NASA, ulusal uzay programımızın tarihi ve bilimi hakkında bir kitap listesi hazırladı.

Bu kitaplar, süpersonik seyahatten atmosferik yeniden girişe kadar her şeyi kapsar. Ve her kitap farklı formatlarda mevcuttur, böylece her e-Okuyucu veya bilgisayar bunları indirebilir.Milyonlarca e-Kitap ücretsiz

Open Library, tüm kategorilerde milyonlarca indirilebilecek ücretsiz e-Kitaplar için en büyük sitedir. Sanat kitapları, biyografiler, tarifler, bilim kurgu, tarih alabilirsiniz - istersiniz, anladılar.Her kitabın sayfasında kitap, yazar ve ilgili bağlantılar hakkında bilgi bulunur. En sevdiğiniz kitabın girişinde bir hata mı buldunuz? Hataları düzenleyebilir ve bilgi ekleyebilirsiniz. Sadece adınızı ve e-posta adresinizi kullanarak bir hesap oluşturmanız gerekir.

Açık Kütüphane aynı zamanda şimdiye kadar yazılan her kitabın kataloglanması imkansız gibi görünüyor.

E-Kitaplarınızı düzenleyin

Ve şimdi tüm bu ücretsiz kitapları bilgisayarınıza sıkıştırdığınıza göre, nasıl bir şey buluyorsunuz? kalibree-Kitaplarınız için mükemmel bir dijital kütüphanecidir. Tam olarak aradığınızı bulabilmeniz için onları düzenlemenize yardımcı olur.

Daha da iyisi, Caliber kitaplarınızı neredeyse her formata dönüştürür. Çevrimiçi kitapçılarla otomatik olarak senkronize ederek başlık kapaklarını özelleştirebilir ve her kitap hakkında veri alabilirsiniz. Caliber dergileri ve gazeteleri bile indiriyor.

Bonus:Ücretsiz sesli kitap indirmek için en iyi siteler

Kim'de e-Kitap var

Kim'in en sevdiği e-Kitapları şu adreste bulabilirsiniz:Amazon ve Kobo.

at Amazon, Bulabilirsin 'Windows 10: Meşgul İnsanlar için Sırlar ve İpuçları,''Yaşlılar için Android,''Ücretsiz HDTV nasıl alınır ve Kablo Kesilir,' ve dahası. Kim’in yeni e-Kitabı, “Amazon Echo Nasıl Kullanılır: İpuçları ve Püf Noktaları, ”Kindle Unlimited varsa ücretsizdir.

at Kobobu kitapları bulacaksınız ve “Yaşlılar için iPhone, ”. Ayrıca Kim’in “Evden Para Kazanmanın 50 Yolu”28 Şubat'a kadar Kobo'dan ücretsiz olarak edinilebilir