Büyük bir indirimle en iyi elektronikleri puanlamanın sırrı

Üst düzey elektronikler evlerimize ve ofislerimize girmeye devam ettikçe, her geçen gün daha fazla insan onları satın almak için en iyi yerlerin peşindedir. Geleneksel olarak, insanlar RadioShack veya Best Buy gibi elektronik mağazalarına güveniyordu. Ancak günümüzde, iyi bir anlaşma bulmak için evinizden ayrılmanıza bile gerek olmayan yerlerde yeterince seçenek var.Popüler inanca rağmen, web'in e-ticaret devleri her zaman en son gadget'lar ve gizmoslarda bir anlaşma yapmak için en iyi yer değildir. Aslında, elektronikte düşük fiyatlar için en iyi kaynaklardan biri aslında oldukça iyi biliniyor - rakipleri gibi teknoloji satmak için değil.Yeni bir TV, dizüstü bilgisayar veya taşınabilir bir akıllı cihaz almak istiyorsanız, diğer düşük maliyetli perakendecilerin bile pahalı göründüğü fiyatlara sahip olduğunu kontrol etmeniz gereken bir çevrimiçi mağaza var. İşte bu büyük perakendecinin katil anlaşmalarını sırrı.Walmart, elektronik dünyasında cüzdanınız için savaşıyor

Walmart, ABD'deki en büyük şirketlerden biridir ve yıllardır en büyük tuğla ve harç işvereniydi. Şimdi, çevrimiçi e-ticaretin gölgesinde, büyük kutu perakendeci hisselerini ve karlarının düşmeye başladığını gördü. Ancak bu, rekabetin doğası ve mücadelede kalmak için Walmart, baş döndürmesi garanti edilen teknoloji ürünleri üzerinde bir dizi mükemmel fırsat sunuyor.

Bu hafif dizüstü bilgisayar size 500 doların altında bir ekran sunuyorHP 14 İnce Dizüstü Bilgisayar, 14 ″ HD

500 $ 'ın altındaki dizüstü bilgisayar kategorisi her zaman iyileştirme özlemidir. Ancak sık sık, bir bilgisayarda neden daha fazla harcayacağınızı merak eden bir anlaşma ortaya çıkar.

Yeni bir HP dizüstü bilgisayarda yapılan bu anlaşma, ekrandan ödün vermeden daha az ağırlığa ve daha az yer kaplayan şık ve modern bir çerçeve sunar. Bu arada, bu ekran büyük bir 14 inç ve bilgisayar zaten Windows 10 ile donatılmış olarak geliyor. Mükemmel bir okula dönüş hediyesi!Daha az fiyata yeni bir iPad

iPad 6. nesil

Elbette, cihazınızı çoğunlukla e-posta, göz atma ve akış için kullanan sıradan bir bilgisayar kullanıcısıysanız, bir tabletten bir bilgisayardan çok daha fazlasını elde edersiniz.Ve şimdi, Apple’ın yeni 7. nesil iPad'in ışığında, 6. nesil model dik bir indirim için satışa sunuldu. En iyisi, bu model Apple'ın mevcut işletim sistemi olan iOS 12 ile birlikte gelir ve başlatıldığında iOS 13 ile tamamen uyumlu olacaktır.

Bankayı kırmayacak bir fiyata 50 inçlik akıllı TVVIZIO 50 ”Sınıf 4K Ultra HD

Akıllı TV'ler eskiden olduğu gibi cüzdanı boşaltan devler değil. Şimdi, bulmak için zorlanıyorsunuzdeğil akıllı TV gibi iyi bir oran ve bu Vizio modeli bir istisna değildir. Bu şık, gizli monitör kristal berraklığında 4k grafikler sağlar ve en sevdiğiniz tüm yayın uygulamalarını tek bir kullanışlı cihazda çalıştırır. Onu alın ve oturma odanız anında bir ev sinemasına dönüşürken izleyin.

Kıyasıya bir fiyata en son AirPod'larApple AirPod'lar

Bu listedeki önceki girişlerden farklı olarak, bu AirPod'lar modası geçmiş bir şey değildir. Aslında, bu son model kulaklıklar hala aynı uzun ömürlü pil ve kablosuz bağlantıyı paketliyor, ancak eskisinden daha güçlü bir bağlantı ve daha hızlı işlemeye sahip.Pil artık size müzik için daha fazla zaman veriyor. Mağazalarda bulmak için yeterince zor olan bir dizi ürün için değerli bir yükseltmedir. Şimdi, sadece bir tık uzaktalar.

Daha az fiyata daha da büyük bir dizüstü bilgisayar

ASUS VivoBook F510QA 15.6 ”

Bunu düzleştirelim: 14 inçlik ekran zaten çok büyük. Bununla birlikte, diyagonal bir inç resim daha ekleyin ve sonunda gerçekten sürükleyici bir şey elde edersiniz.

Şimdi, ünlü dizüstü bilgisayar tasarımcısı ASUS size bir şekilde 500 doların altında bir pakette yüksek kaliteli 15 inç ekran getiriyor. Dizüstü bilgisayar dünyasında paranızın karşılığını en çok almak istiyorsanız, bir PC'nin bu işgücü ile neredeyse yanlış gidebilirsiniz.

Komando.com bu makalede yer alan ürün bağlı kuruluş bağlantılarından yapılan satın alımlar için bir komisyon alabilir.