Birinin metninizi okuyup okumadığını nasıl anlarsınız

Manifatura bir nedenle popüler. Metin yoluyla iletişim kurmaktan hoşlanmayacak ne var? Mesajlar her zaman her yerde okunabilir ve değiştirilebilir, toplu mesajlar gönderebilirsiniz ve mesaj göndermek size bilgi göndermeden önce düşünmeniz için zaman tanır.Endişelerinizden biri, metinlerinizin ne zaman görüntülenip görüntülenmeyeceğini bilmemektir. Birisi mesajlarınıza baktığında kesin olarak işaret etmeniz gerekirse, okundu bilgilerine göz atın. Akıllı telefonlar ve mesajlaşma uygulamaları için okundu bilgilerini nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.Not: Verilen talimatlar cihazınızın üreticisine, modeline ve işletim sistemine göre değişebilir.Birinin iPhone mesajınızı okuyup okumadığını nasıl anlarsınız?

Manifatura her yaştan insan için mükemmel, sadece yaşlılar için hangi planların en iyi olduğunu görmek için buraya tıklayın veya tıklayın. Herkes iPhone’un varsayılan kısa mesaj uygulamasını (iMessage) kullanabilir.

Hem gönderenin hem de alıcının iPhone veya iPad'de iMessage kullanıyor olması ve Okuma Alındılarının etkinleştirilmiş olması gerekir. Okundu bilgisi açık olan birisine mesaj yazdığınızda, mesajınızın altında “Oku” kelimesini ve açılma zamanını görürsünüz.İMessage uygulamasında Okuma Alındılarını açmak için Ayarlar sonra aşağı kaydırın ve üzerine dokunun. Mesajlar. etkinleştirme Okundu bilgisi Gönder.

Yukarıdaki adımlar Mac'ler ve iPad'lerle de çalışacaktır.Android cihazındaki makbuzları oku

İPhone kullanıcıları gibi Android okuma makbuzları da hem gönderenin hem de alıcının Android Message uygulamasını kullanmasını ve bu özelliğin etkinleştirilmesini gerektirir. Sadece birkaç adım ve okundu bilgisi ile gitmeye hazırsınız.

Mesaj uygulamasında, ekranınızın üst kısmındaki üç noktalı menüyü tıklayın ve Metin mesajları veya Konuşmalar. Her iki seçenek de belirtilmezse, Daha fazla ayar.

Telefon modelinize, işletim sisteminize ve hücresel sağlayıcınıza bağlı olarak aşağıdakilerden birini görürsünüz: Okundu Bilgisi, Okundu Bilgisi Gönder veya Makbuz İste. Geçerli seçeneği açın.Alternatifi de seçmek isteyebilirsiniz Teslimat Makbuzları bir mesaj iletildiğinde sizi uyaracak özellik; ancak, kişinin metni okuyup okumadığını size bildirmez. Daha fazla Android mesajlaşma uygulaması için buraya dokunun veya tıklayın.

Facebook haberci

Hem Android hem de iPhone için okundu bilgilerini etkinleştirmeniz gerekir, ancak bu özellik Facebook Messenger'da varsayılan olarak etkindir. Bir noktada bunları kapatmak isterseniz, yapamazsınız; ancak, bazı geçici çözümler okundu bilgisi oluşturmadan ileti göndermenize ve almanıza olanak tanır.“Uçak modu hilesi” olarak adlandırılan ilk yöntem, alınan tüm mesajları okumak için yalnızca Wi-Fi ve hücresel bağlantınızı kapatmanızı gerektirir. Uygulamayı açın ve Uçak modunu açın (ekranın altından yukarı doğru kaydırın ve uçak simgesine dokunun). Mesajlarınızı okumayı bitirdikten sonra Messenger uygulamasından çıkmaya zorlayın.

İkinci seçenek, Facebook Sohbet Gizliliği uzantısıdır. Chrome tarayıcısına ekleyin, tüm 'görülüyor' ve 'yazıyor' bildirimleri engellenir.

WhatsApp

Facebook WhatsApp'a sahip olduğundan, uygulamanın dahili okuma makbuzları da olduğu anlaşılabilir. Ana şirketinin aksine, uygulama içinde okundu bilgilerinin devre dışı bırakılması olanağına sahipsiniz.Birisi mesajınızı WhatsApp'ta görüntülediğini nasıl anlarsınız? Onay işaretlerini arayın:

  • Tek bir gri onay işareti başarıyla gönderilmiş bir mesajı gösterir.
  • İkinci bir gri onay işaretinin görülmesi, mesajınızın alıcının telefonuna gönderildiğini gösterir.
  • Alıcı mesajınızı görüntülediyse, iki onay işareti maviye döner (Görüntülendiğinde saati görmek için mesaja basılı tutun).

Bu özelliği kapatmak için Ayarlar ve dokunun hesap. Seç Gizlilik seçeneğini seçin ve devre dışı bırakın Okuma Alındıları.Bu yöntem, WhatsApp Grup Sohbetleri veya WhatsApp sesli mesajlarınız için Play Makbuzlarınızdaki Okuma Makbuzlarını kapatmaz.

Okuma uygulamalarınızı tüm uygulamalarınızda etkinleştirdikten sonra, artık bir alıcının mesajınızı görüntüleyip görüntülemediğini merak etmeniz veya endişelenmeniz gerekmez. Şimdi sormanız gereken tek şey onu okudu mu? Ama bu başka bir hikaye.