Bilgisayarınızı Cadılar Bayramı için eğlenceli, ücretsiz duvar kağıtları ile süsleyin

Akıllı telefonlarınızın, masaüstü bilgisayarlarınızın, dizüstü bilgisayarlarınızın ve tabletlerinizin arka planında görüntülenen görüntüleri biliyorsunuz. Çoğu insan gibiyseniz, bu cihazlara oldukça zaman ayırırsınız ve uzun süre tek bir görüntüye bakmak çok sıkıcı olabilir.Peki, duvar kağıtlarınızı ne sıklıkla değiştirirsiniz? Ayda iki kez, ayda üç kez veya birkaç yıl sonra değiştirir misiniz? Duvar kağıtlarınızı değiştirmenin neden uzun sürdüğünü biliyor musunuz? Sebepleri ne olursa olsun, bütçe bunlardan biri olmayacak.Komando Dükkanı, tümü ücretsiz bir dizi duvar kağıdı sunuyor! Evet, beni doğru duydunuz, özgürler, sadece gözünüze çarpan birini seçmenizi bekliyorlar. Bunların hepsini indirebilirsiniz. Ve daha da iyisi, boyut ekranınız ne olursa olsun, buna uyacak bir duvar kağıdı var.

Başlamak için, sizi Cadılar Bayramı ruhuna sokacak üç duvar kağıdı var:Gece Yarısı Ağacı Duvar Kağıdı

Hiçbir şey, Cadılar Bayramı'nın, hayatın bir işaretini belirtmek için üzerinde tek bir yaprak olmadan geceleri garip tek başına bir ağaçtan daha fazlası olduğunu söyleyemez. Ve beni ahtapot dokunaçlarını tasvir eden dalların karanlık siluetine başlama. Hafif sis ve ay ışığı parlamasıyla daha da korkutucu hale geliyor.

Bu duvar kağıdı, Slender Man'ın mükemmel saklanma yerini tasvir etmek için yeterlidir. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Sizi sadece arada bir korkutmak değil, aynı zamanda bazı arkadaşlarınızı da korkutmaktır, özellikle de korku filmleri ve müthiş bir hayal gücünün harika bir geçmişine sahipseniz.

Midnight Tree duvar kağıdı almak için buraya tıklayın veya dokunun.Jack-O-Lantern Duvar Kağıdı

Cadılar Bayramı, her köşede size bakan korkunç yüzleri olan kabakların varlığı olmadan Cadılar Bayramı değildir. Ve balkabaklarındaki korkutucu faktörü daha fazla ortaya çıkaran aydınlatmayı unutmayın.

Jack-O-Lantern duvar kağıdı turuncu bir arka plan ile sonbahar yaprakları üzerine kabaklar oymuştur. Duvar kağıdı olarak Jack-O-Lantern ile, arada sırada sizi korkutmak için bir şey ve cihazınızı açmaya cesaret eden herhangi bir kişi var.Jack-O-Lantern duvar kağıdınızı şimdi almak için buraya tıklayın veya dokunun.Ürkütücü hayalet duvar kağıdı

Kabakların korkutucu olduğunu düşünüyorsanız, onları hayaletlerle birleştirene kadar bekleyin, o zaman onlarla aynı anda karşılaşan herkesten korkutucu bir katil kombinasyonunuz var.

Balkabağına sahip olan ürkütücü hayalet duvar kağıdını ve sizi cildinizden korkutmaya hazır kaldırdı elleriyle iki hayalet figürini deneyin. Cihazınıza bakmayı seven herkes, bu duvar kağıdıyla karşılaştığında iki kez düşünecektir.

Şimdi Spooky Ghost Wallpaper almak için buraya tıklayın veya dokunun.Son söz

Bunlar, Cadılar Bayramı'nızı sırayla almak için mevcut duvar kağıtlarından sadece birkaçı. Ve evet, onlar özgür! Yapmanız gereken tek şey Komando Dükkanı, seçtiğiniz duvar kağıdını sepetinize ekleyin ve ödeme işlemini tamamlayın.

Görüntüleri mobil, tablet veya bilgisayar boyutunda indirebilirsiniz. Arka planı herhangi bir cihaza kurmanıza yardımcı olacak talimatlar da vardır. Peki ne bekliyorsun? Şimdi alışverişe başlayın!