2021'in en iyi dokunmatik eldivenleri

Dokunmatik eldivenler yeni değil. Özel olarak tasarlanmış eldivenler, iPhone, iPad ve diğer cihazlarınızı parmaklarınızı zorlamadan zahmetsizce kullanmanızı sağlar. Web'de geniş bir ürün yelpazesi vardır ve 'tam olarak doğru olanı' bulmak biraz zor olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, rüzgar geçirmez, su geçirmez ve toz geçirmez gibi özelliklerle en iyi dokunmatik eldivenlerden bazılarını paylaşarak bu listeyi oluşturmaya karar verdim. Bir bakalım. 1. Mujjo
 2. Unigear
 3. VBG VBIGER
 4. Genik
 5. Agloves
 6. Koxly
 7. SIMARI
 8. Fazlasıyla1. Mujjo dokunmatik ekran eldivenleri: En iyi kaymaz telefon tutuşu

İPhone veya iPad için Mujjo Dokunmatik Eldivenler

Mujjo'nun evinden olan bu, sıradan örme kış eldivenleriniz değil. Akıllı telefonunuzun dokunmatik ekranıyla sorunsuz bir şekilde çalışırlar ve aramaları yanıtlamanıza ve cihazınıza zahmetsizce erişmenize izin verir. Eldivenler şık görünür ve bileğinizi sıcak tutar.Kullanılabilirliğine ek olarak, bir yandan dokunmatik ekran erişilebilirliği iki parmakla sınırlı kalmazken, diğer yandan güvenli kaymayı önleyen tutuş, optimize edilmiş yazma deneyimine daha fazla katkıda bulunur.

Fiyat : 34,95 ABD dolarıAmazon'a göz atın

2. Unigear koşu eldivenleri: En iyi hafif eldivenler

İPhone ve iPad için Unigear dokunmatik eldivenler


Optimum termal koruma sunan Unigear koşu eldivenleri akıllı telefon dostudur. Diğer kumaşlardan% 10 daha ağır olan elyaf malzemeler kullanılarak yapılırlar. Başparmağınızı ve işaret parmağınızı kullanarak dokunmatik ekrana erişebilirsiniz.

Bunların her iki eldeki uçları dayanıklı iletken kumaş kullanılarak yapılmıştır. Ayrıca, avucunuzda mükemmel bir tutuş sağlamak için gerilebilir malzeme kullanılır.Fiyat : 16,99 ABD doları

Amazon'a göz atın

3. VBG VBIGER dokunmatik eldivenler: Dış mekan için en iyisi

İPhone ve iPad için VBG VBIGER dokunmatik eldivenler

Yürüyüş, bisiklete binme ve koşma için mükemmel arkadaşınız olan dokunmatik eldivenler spandeks, likra, PU iletken kumaş ve silikon kullanılarak tasarlanmıştır. Her zaman bir miktar nakit para tutmak için yansıtıcı bir yolculuk saklama cebi sunarlar.Daha iyi tutuş sağlamak için bilek için elastik bir manşete ve avuç içinde kaymayı önleyici silikon bulunur. Ayrıca, dokunmatik ekranlı akıllı telefonunuza yalnızca baş ve işaret parmağınızla erişebilirsiniz.

Fiyat : 10,99 $ 'dan başlayan fiyatlarlaAmazon'a göz atın

4. Genik termal eldivenler: Bisiklet sürmek için en iyisi

İPhone ve iPad için genik dokunmatik eldivenler

Termal koşu eldivenleri, sizi sıfır derecenin altındaki sıcaklıklardan koruyabilen süet bir yün yüzeye ve 3M yalıtımlı pamuk astara sahiptir. Ancak bu en iyi kısım değil. Eldivenler dokunmatik ekranı destekleyen beş parmak ucuyla birlikte gelir.

Ayrıca, bisiklet veya kayak gibi açık hava aktiviteleriniz sırasında size mükemmel bir tutuş sağlayan kaymaz bir tasarıma sahiptir. Genik termal eldivenler su geçirmez ve rüzgara karşı dayanıklıdır ve her yönden koruma sağlar.Fiyat : 12,97 ABD dolarından başlayan fiyatlarla

Amazon'a göz atın5. Unisex eldivenleri sever: En ince seçim

İPhone ve iPad için dokunmatik eldivenleri sever

Çekmeli akıllı telefon eldivenleri, kanadı parmaklarınızdan uzak tutmak ve onları sıcak tutmak için sıkı bir tasarıma sahiptir. Bu üniseks çekiciliği sağlamak için ergonomik bir tasarıma sahip nefes alabilen ve yıkanabilir malzeme kullanılarak yapılmıştır.

Polar astarlı dokunmatik eldivenler, daha fazla sıcaklık ve yüksek iletkenlik için gerçek gümüşten yapılmıştır. Ayrıca, daha sağlam bir tutuş için avuç içlerinde stratejik kavrama noktaları bulunur.

Fiyat : 19,99 ABD doları

Amazon'a göz atın

6. Koxly dokunmatik eldivenler: Günlük kullanım için uygundur

İPhone ve iPad için Koxly dokunmatik eldivenler

Koxly su geçirmez kış eldivenleri poliüretan ve yün kullanılarak üretilmiştir. Sıcak tüylü astar ve yüksek kaliteli kalın katmanlı rüzgar geçirmez malzemelerle süslenmiştir. Daha rahat takıp çıkarabilmeniz için su geçirmez bir fermuarları vardır.

Parmak uçları, akıllı telefonunuza kolaylıkla erişmenizi ve günlük kullanım için en iyi uyumu oluşturmanızı sağlayan yüksek kaliteli iletken oluklu PU kullanılarak yapılmıştır.

Fiyat : 16,99 ABD doları

Amazon'a göz atın

7. SIMARI unisex eldivenler: Kadınsı ve şık

İPhone ve iPad için SIMARI dokunmatik eldivenler

Üniseks dokunmatik ekranlı eldivenler modaya uygun, sıcak ve kaymaz tasarım estetiğine sahiptir. % 95 polyester ve% 5 spandeksin eşsiz kombinasyonuna, ek sıcaklık sağlamak için sıcak pazen astarı ve elastik manşet eşlik ediyor.

Cilt dostu eldiven, diğer ürünlere kıyasla kapatılabilen bir parmak için yalnızca dokunmatik ekranı destekler. Ancak, bir amaca hizmet ediyor.

Fiyat : 16,98 ABD doları

Amazon'a göz atın

8. Daha fazla dokunmatik ekran eldivenleri: Sıcak 'n' yünlü:

İPhone ve iPad için daha fazla dokunmatik eldiven

Üç katmanlı kış eldivenleri, tüy bırakmayan bir yüzeye ve orta nefes alabilen kumaşı sandviç haline getiren sıcak polar yün rahat iç alana sahiptir. Ayrıca, avuç içinizde ve bileğinizde daha iyi ve sıkı bir tutuş sağlamak için elastik manşetleri vardır.

Sadece tek bir parmak dokunmatik ekranı desteklerken, 102Ω Havacılık İletken İpliği kullanılarak yapıldığından diğerlerinden% 50 daha etkilidir.

Fiyat : 9,99 $ 'dan başlayan fiyatlarla

Amazon'a göz atın

Dokunmatik eldivenler: Sık Sorulan Sorular

S. Dokunmatik eldiven nedir?

Bunlar, benzersiz kumaş ve malzemelerle tasarlanmış olağan kış eldivenleridir. Bu, sonunda parmaklarınızı şiddetli soğuğa maruz bırakmadan iPhone, iPad ve diğer dokunmatik ekranlı aygıtlarınızı kullanmanıza olanak tanır.

S. Dokunmatik eldivenleri yıkayabilir misiniz?

Bu, büyük ölçüde eldiveni yapmak için kullanılan malzemeye bağlıdır. Diyelim ki bu listede Koxly su geçirmez bir eldiven. Poliüretan ve yün kullanılarak yapılmıştır. Bu nedenle, satın alma işleminizi tamamlamadan önce, su geçirmez olup olmadığını kontrol etmek için ürün açıklamasını gözden geçirmeniz önerilir.

S. Dokunmatik eldivenler işe yarıyor mu?

Evet onlar yapar. Bununla birlikte, hangi parmakları desteklediğini kontrol etseniz en iyisi olur. Bunun ek ve zarif malzemenin bir karışımını gerektirdiğini göz önünde bulundurarak, dokunmatik ekranlı eldiven üreticileri dokunmatik ekranı destekleyici parmakları paylaşıyor.

S. Normal eldivenler neden dokunmatik ekranlarda çalışmıyor?

Eldiven malzemesi cildiniz gibi iletken olmadığından, bu özelliği kullanmak için özel olarak tasarlanmış bir eldivene ihtiyacınız olacaktır. Dokunmatik ekranlı cihazlardaki sensörlerin eylemlerinizi almasını ve dokunuşunuzu hissetmesini sağlamak için yalnızca dokunmatik ekranı destekleyen eldivenlerin kullanılması önemlidir.

İPhone ve iPad için en iyi 8 dokunmatik ekranlı eldiven sizin için sıralandı!

Bunlar piyasadaki en iyi ürünlerden bazılarıydı. Mujjo'nunkini kullandım ve işlerinde mükemmeller. En çok hangisini beğendin? Veya bu listeye eklenecek bir adınız mı var? Yorum bölümünde paylaşmayı kaçırmayın.

Devamını oku:

 • İPhone ve iPad için En İyi Güç Bankaları
 • Facebook'un hakkınızda ne bildiğini nasıl kontrol edebilirsiniz?
 • Steve Jobs'un yaşam ve iş üzerine en iyi 10 alıntısı