2021'de iPad ve iPhone için En İyi Sunum Uygulamaları

Sunumlar, öğrenciler için inanılmaz derecede yararlı bir araçtır. öğretmenler ve çeşitli türde profesyoneller. Dahası, onları partilerde ve etkinliklerde de kullanabilirsiniz, çünkü izleyicilerinizin dikkatini çekemeyen sıkıcı slaytların olduğu günler geride kaldı. Bugün, mesajınızı etkili ve ilgi çekici bir şekilde ileten büyüleyici slayt gösterilerini hızla oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla, sınıfta veya toplantı odasında ne tür bir proje üzerinde çalışıyor olursanız olun, şunlara göz atın: iPad ve iPhone için en iyi sunum uygulamaları.  1. Canva
  2. Google Slaytlar
  3. Microsoft Powerpoint
  4. Şöhret
  5. Slayt Gösterisi Oluşturucu
  6. Keynote
  7. Adobe Spark Videosu
  8. Prezi Görüntüleyici
  9. LinkedIn SlideShare
  10. WeTransfer ile yapıştırın

1. Canva

canva iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsüCanva, bir grafik tasarım uygulaması , aynı zamanda izleyicilerinizi şaşırtacak bir sunum için muhteşem slaytlar oluşturmanıza da yardımcı olabilir. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz çok sayıda profesyonelce tasarlanmış şablon vardır.Dahası, birleşik bir görünüm oluşturmak için logolar ve resimler gibi kendi marka öğelerinizi ekleyebilirsiniz. En iyi yanı, kullanımının inanılmaz derecede kolay olması, ancak size kusursuz sonuçlar vermesidir. Orijinal resimlerinizi, illüstrasyonlarınızı ve metninizi ekleyebilir veya sunduğu kapsamlı tasarım öğeleri veritabanından seçim yapabilirsiniz.

Fiyat : Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alımlar 0,99 $ 'dan başlar)İndir

2. Google Slaytlar

google slaytlar iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

Google Slaytlar ile birinci sınıf sunular oluşturmak çocuk oyuncağı. İşinizi kolaylaştıran son derece sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Dahası, gerçek zamanlı işbirliği özelliği, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla çalışmanıza olanak tanır. Slaytları ekleyebilir ve yeniden düzenleyebilir, metin ve şekilleri kolaylıkla biçimlendirebilirsiniz.Ayrıca, PowerPoint slaytlarını doğrudan bu uygulamadan açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Dikkat çeken bir diğer özellik ise çevrimdışı çalışmanıza izin vermesidir. Dolayısıyla, kendinizi internet bağlantınız olmadan bulursanız, işiniz bir engelle karşılaşmaz. Son olarak, Google Slaytlar İngilizce, Almanca, İtalyanca, Japonca ve daha fazlası gibi birkaç dili desteklemektedir.

Fiyat: Bedava

İndir3. Microsoft PowerPoint

microsoft powerpoint iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

PowerPoint, tüm dünyada onlarca yıldır sunumlarla eş anlamlıdır. Son yıllarda bu araç uzun bir yol kat etti. Öyleyse yaratıcı olmanın Microsoft'un bu resmi uygulamasından daha iyi bir yolu var mı? Sizi öne çıkaracak bir dizi güçlü ve özelleştirilebilir slayt ve şablon içerir.Dahası, sunumunuzu uygulamanıza ve hızınızı ayarlamak, 'umms' dan kaçınmak ve kendinizden emin bir şekilde konuşmak için gerçek zamanlı öneriler almanıza yardımcı olacak Sunucu Koçu adlı yeni bir yapay zeka aracı kullanabilirsiniz. Son olarak, projelerinizin cihazlar arasında tutarlı kalmasını sağlayan OneDrive ile sorunsuz senkronizasyon vardır.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alımlar 6,99 ABD Dolarından başlar)

İndir4. Şöhret

notability iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

Bu ünlü bir iPad'iniz için not alma uygulaması ancak sunuları başkalarıyla paylaşmanın ve izleyicilerinizin ilgisini çekmenin mükemmel bir yolu olarak ikiye katlanıyor. Mürekkep, vurgulayıcı, metin ve ses gibi birçok kullanışlı araca sahiptir. Uyumlu bir iPad üzerinde çalışıyorsanız, projelerinizi hayata geçirmek için Apple Pencil ile el yazısı ve taslak bile yazabilirsiniz.Ayrıca, lazer işaretçi, dikkatinizi işinizin belirli bölümlerine yönlendirmenizi kolaylaştırır. Cihazınızda, sunum yaptığınız izleyicilerden gizli kalan başka bir notu görüntülemenize olanak tanıyan bir çoklu not özelliği de vardır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu iPad App Store'da en çok satan ücretli bir uygulamadır.

Fiyat : 8,99 ABD doları

İndir

5. Slayt Gösterisi Oluşturucu

slayt gösterisi oluşturucu iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

Aile toplantıları veya partiler için daha gündelik bir sunum yapmak istiyorsanız, bu kullanımı kolay iPad ve iPhone sunum uygulamasına göz atın. Doğum günlerinden mezuniyete, spor etkinliklerine, davetlere ve daha fazlasına kadar her şey için çeşitli slayt gösterisi stilleri sunar.

İstediğiniz stili seçmeniz, harmanlamak istediğiniz fotoğrafları, videoları ve müziği seçmeniz, metin ve başlıklar eklemeniz ve ardından sosyal medya aracılığıyla paylaşabileceğiniz veya büyük ekranda yansıtabileceğiniz bir videoya aktarmanız yeterlidir.

Fiyat : Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alımlar 4,99 $ 'dan başlar)

İndir

6. Keynote

açılış konuşması iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

İşte Apple'ın kendisinin dünyaya muhteşem kreasyonlar sunmak için kullandığı uygulama. Fikirlerinizi bir iPhone veya iPad'de sunmak için en güçlü uygulamadır. Tüm temel özelliklere ek olarak, bu ekstra yeteneği kolaylıkla eklemek için animasyonlu grafikler ve sinematik geçişler gibi gelişmiş seçenekler vardır.

Ayrıca, Keynote Live, izleyicilerinizin Apple aygıtlarında veya iCloud.com'da çevrimiçi olarak izleyebilecekleri bir slayt gösterisi sunmanıza olanak tanır. Son olarak, yerleşik gerçek zamanlı işbirliği özelliği ile ekibinizle sorunsuz bir şekilde çalışmanıza olanak tanır. İCloud için Keynote sayesinde Windows PC kullanıcıları bile işbirliği yapabilir.

Fiyat: Bedava

İndir

7. Adobe Spark Videosu

adobe spark video iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

Bu bir video düzenleyici uygulaması bu aynı zamanda profesyonel sunumlar oluşturmanıza da olanak tanır. Dakikalar içinde, mesajınızı vurgulayan profesyonel görüntülerle dolu ilgi çekici video hikayelerini bir araya getirebilirsiniz. En sevdiğiniz film müziğini bile seçebilirsiniz ve uygulama her şeyi güzel sinematik hareketlerle derler.

İster bilgilendirmek, ister ikna etmek veya ilham vermek isteyin, sunumlarınız bu uygulama ile bir etki yaratabilir. Hatta videonuza Adobe Spark kullanarak bir tarayıcıdan erişebilir, bunları düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Tüm bu ücretsiz işlevsellik oldukça tatlı bir anlaşma.

Fiyat: Ücretsiz (Aylık Spark Aboneliği - 9,99 ABD Doları)

İndir

8. Prezi Görüntüleyici

prezi görüntüleyici iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

Bu iOS sunum uygulaması, herkesi gölgede bırakmanızı sağlar. Kitlenizin dikkatini tam olarak istediğiniz yere çeken çarpıcı animasyonlarla sezgisel ve yenilikçi. Hatta ihtiyacınız olursa çalışmanıza çevrimdışı olarak erişebilir ve bunları sergileyebilirsiniz.

Sunum yaparken arkanıza bakmanıza gerek yok çünkü çalışmanızı telefon ekranınızda da görebilirsiniz. Dahası, iPhone veya iPad'iniz de bir tıklama işlevi görür! Bu zarif uygulama aynı zamanda İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Portekizce, Macarca, İtalyanca, Korece ve Japonca dahil olmak üzere birden çok dili desteklemektedir.

Fiyat: Bedava

İndir

9. LinkedIn SlideShare

linkedin slideshare iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

Dünyanın önde gelen profesyonel ağ şirketinden, milyonlarca çarpıcı sunum, infografik ve video oluşturmanıza ve keşfetmenize olanak tanıyan bir uygulama burada. Yeni şeyler öğrenin ve favorilerinizi çevrimdışı okumak için kaydedin.

Sektördeki uzmanlığa ayak uydurmak için dünyanın en iyi konferanslarından açılış sunumlarını keşfedebilir ve Netflix ve NASA gibi son teknoloji şirketleri takip edebilirsiniz. Dahası, hiçbir anı kaçırmamak için ağınızdaki trend sunumları takip edin.

Fiyat: Bedava

İndir

10. WeTransfer ile yapıştırın

wetransfer iphone ve ipad sunum uygulaması ekran görüntüsü

Güçlü bir slayt tasarımcısı uygulaması olan Yapıştır'a göz atın. İçeriğinizi ve takım arkadaşlarınızı uyumlu hale getirmek harikalar yaratır. Fikirlerinizi etkili bir şekilde iletmenizi sağlayan bir dizi özelliğe ve çoklu görev yeteneğine sahiptir.

Herhangi bir şeyi bırakabilirsiniz ve uygulama, uyumlu bir görünüm sağlamak için biçimlendirmeyi halledecektir. Dahası, işbirliği çocuk oyuncağıdır ve diğerlerine slaytlar atayabilir, geri bildirimleri yorumlarla paylaşabilir ve tepkilerle takdirinizi ifade edebilirsiniz. Projenize ince ayar yaptıktan sonra, projenizi PDF olarak dışa aktarabilir, sunumunuzu sunabilir veya kullanışlı bir bağlantı paylaşabilirsiniz.

Fiyat: Bedava

İndir

Özetliyor!

Peki bu uygulamalardan biriyle bir sonraki sunumunuzu ne zaman yapacaksınız? Aşağıdaki yorumlarda favorinizi bize bildirin.

Bunları da okumak isteyebilirsiniz: