2021'de iPhone ve iPad için En İyi Çevrimdışı Harita Uygulamaları

Harita uygulamaları, yeni ilgi çekici yerleri keşfetmeyi veya günlük işe gidip gelme için mümkün olan en iyi rotayı bulmayı kolaylaştırdığı için hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Yol gezileri . Kendi ülkenizde veya yurtdışında yeni bölgeleri ziyaret ettiğinizde kullanışlıdırlar. Ancak, bağlantı sorunlarının sizi zor durumda bırakmaması için ihtiyacınız olan haritalara çevrimdışı erişiminizin olması çok önemlidir. İPhone ve iPad için bu en iyi çevrimdışı harita uygulamalarından seçiminizi yapın.  1. Google Maps
  2. Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar
  3. Maps.me
  4. CityMaps2Go
  5. TrailLink
  6. HERE WeGo Şehir Navigasyonu
  7. OsmAnd Haritalar
  8. Guru Haritaları
  9. Pocket Earth Haritaları
  10. Magic Earth Navigasyonu ve Haritalar

1. Google Haritalar

google maps iphone ve ipad uygulaması ekran görüntüsüGoogle Haritalar, açık ara dünyanın en popüler navigasyon uygulamasıdır. En doğru verilerle dünyanın herhangi bir yerinde rahatça gezinmenize yardımcı olur. En iyi rotaları seçmek için gerçek zamanlı tahmini varış zamanlarını ve trafik koşullarını görebilirsiniz. Dahası, yürüme, yolculuk paylaşımı ve halk otobüsü ve tren hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli ulaşım türlerini destekler.

Dahası, yapabilirsiniz çevrimdışı haritaları kaydet İnternet bağlantısı olmadan dolaşmak için herhangi bir şehrin. Google, 220'den fazla ülke ve bölgede doğru haritalar sağlar. Ayrıca İngilizce, Arapça, Katalanca, Çince (Hong Kong), Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca vb. Dahil olmak üzere birçok dili desteklemektedir.

Fiyat: Bedavaİndir

2. Sygic GPS Navigasyonu ve Haritalar

sygic iphone ve iphone çevrimdışı harita uygulaması ekran görüntüsü

Bu çevrimdışı GPS harita uygulamasıyla olağanüstü bir navigasyon deneyimi yaşayın. Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için 3D çevrimdışı haritalar, sesli navigasyon ve CarPlay bağlantısı gibi özellikler sunar.Yolculara yardımcı olacak yürüyüş yolları ve turistik yerler de vardır. Dahası, yasalara uymanızı sağlamak için hız sınırlarını ve yaklaşan hız kameralarını izleyebilir. Gelişmiş güvenlik özellikleri, bilmediğiniz bölgelerde de güvenle sürmenizi sağlar.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alımlar 2,99 ABD Dolarından başlar)

İndir3. Maps.me

maps.me offiline harita iphone ve ipad uygulaması ekran görüntüsü

Hızlı, ayrıntılı ve dünya çapında milyonlarca gezgin tarafından güvenilen bu ücretsiz çevrimdışı harita uygulamasıyla istediğiniz yere gidin. Tüm dünyada tamamen çevrimdışı sürüş, yürüyüş ve bisiklet navigasyonu sunar.Aynı zamanda harika seyahat uygulaması dünyadaki yüzlerce varış noktası hakkında derinlemesine bilgi sunduğu için. Bu, seyahatlerinizi planlarken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur ve ünlü bir manzarayı asla kaçırmamanızı sağlar.

Fiyat: Ücretsiz (Haftalık Reklam Kaldırma - 0,99 ABD doları)

İndir4. CityMaps2Go

citymaps2go iphone ve ipad çevrimdışı harita uygulaması ekran görüntüsü

Açık hava maceracıları bu uygulamayı sevecekler çünkü bu uygulama uzak bölgeler ve milli parkların ayrıntılı haritalarını içeriyor. Dahası, diğer benzer uygulamalardan farklı olarak, CityMaps2Go milyonlarca yer için fotoğrafların yanı sıra seyahat ipuçlarını içerir.Uygulama içinden bir yer arayabilir, yol tariflerini kaydedebilir, otel rezervasyonu yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Şu anda 150'den fazla ülkeyi, 60000 varış noktasını ve 50 milyon yeri destekliyor, bu nedenle herhangi bir seyahat tutkunu için olması gereken bir yer.

Fiyat: Ücretsiz (Premium Özellikler - 9,99 $)

İndir

traillink iphone ve ipad çevrimdışı harita uygulaması ekran görüntüsü

TrailLink, iOS için nihai iz bulma uygulaması olarak bilinir. 30.000 milden fazla çok amaçlı parkur ve binlerce patika açıklamasıyla, uygulama yürüyüşçüler, bisikletçiler ve açık hava meraklıları için önemli bir varlıktır.

İncelemeleri okuyabilir, fotoğrafları görüntüleyebilir ve ayrıntılı haritalara göz atabilirsiniz. Diğer özellikler arasında, yol üzerinde konumunuzu görmek, yol tarifleri oluşturmak ve egzersiz istasyonları, tuvaletler, tüneller ve çeşmeler gibi kolaylıklar bulmak yer alır.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alımlar 1,99 ABD Dolarından başlar)

İndir

6. HERE WeGo Şehir Navigasyonu

burada iphone ve ipad çevrimdışı harita uygulaması ekran görüntüsü

HERE WeGo, gideceğiniz yere nasıl gidebileceğiniz konusunda size tavsiyede bulunma konusunda uzmanlaşmıştır. Size en uygun olanı seçmek için farklı seçenekleri karşılaştırın. Ayrıca toplu taşıma ve taksiler için ücretleri ve fiyatları görüntülemenizi sağlar.

Ayrıca, bunu aşağıdakiler için de kullanabilirsiniz: park yeri bul yakınınızda ve trafik gecikmelerinden haberdar olun. Ayrıca bir taksi rezervasyonu yapabilir veya ileride bir yolculuk planlayabilirsiniz. 100'den fazla ülke için çevrimdışı haritalar sunan kapsamlı bir uygulamadır.

Fiyat: Bedava

İndir

7. OsmAnd Haritalar

osmand, iphone ve ipad uygulamasının ekran görüntüsünü eşler

Bu çevrimdışı iOS harita uygulamasıyla dünya çapında ücretsiz yüksek kaliteli OpenStreetMap (OSM) verilerine erişin. İnternet bağlantısı olmadan erişebilmeniz için tüm veriler cihazınızda saklanabilir. Bisikletçiler ve yayalar için farklı görüntüleme modları da vardır.

En önemli yerlerinizi Favoriler olarak kaydedebilir ve çevrenizdeki çeşitli ilgi noktalarını görüntüleyebilirsiniz. Dahası, bu uygulamanın ilginç bir yönü, yer adlarını İngilizce, yerel veya fonetik yazımla görüntülemeyi seçebilmenizdir.

Fiyat : Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alımlar 1,99 $ 'dan başlar)

İndir

8. Guru Haritaları

guru iphone ve ipad uygulamasının ekran görüntüsünü eşler

İşte tüm dünyayı kapsayan inanılmaz derecede ayrıntılı haritalara sahip başka bir uygulama. İstediğiniz herhangi bir haritayı indirebilir ve ardından herhangi bir kısıtlama olmaksızın çevrimdışı olarak erişebilirsiniz. 9 popüler dilde adım adım yol tarifleri ve sesli talimatlar sunar.

Çevrimdışı arama hızlı çalışır ve aynı anda birden çok dili destekler. Ayrıca, uygulama arka planda çalışırken bile seyahatlerinizi kaydedebilirsiniz. Herhangi bir yolculuk için gerçek zamanlı hızınızı, mesafenizi, seyahat ettiğiniz zamanı ve irtifanızı izleyin.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alımlar 0,99 ABD Dolarından başlar)

İndir

9. Pocket Earth Haritaları

cep dünya haritaları iphone ve ipad uygulaması ekran görüntüsü

Pocket Earth uygulamasıyla seyahatinizi stressiz hale getirin. 100.000'den fazla yer için size güzel ve hızlı Retina kalitesinde etkileşimli haritalar sunar. Ayrıca, istediğiniz bilgileri görüntülemek için haritaları kişiselleştirebilirsiniz.

Yolcular, çok sayıda ilgi çekici yeri bulabilir ve çevrimdışı sesli rehberli navigasyon için çok duraklı güzergahlar kaydedebilir. En önemlisi, tüm ülkeler dahil olmak üzere geniş alanların haritalarını indirmenize izin veren tek çevrimdışı uygulamadır.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama İçi Satın Alımlar 1,99 ABD Dolarından başlar)

İndir

10. Magic Earth Navigasyonu ve Haritalar

sihirli dünya navigasyonu ve haritalar iphone ve ipad uygulaması ekran görüntüsü

Önceliğiniz gizlilikse, iOS için bu çevrimdışı navigasyon uygulaması sizi hiçbir şekilde takip etmez veya profilinizi oluşturmaz. 233 ülke ve bölgenin haritaları için 2B, 3B ve Uydu görünümleri sunar. Hızlı çevrimdışı erişim için bunları kolaylıkla indirin.

Ayrıca, kusursuz bir navigasyon deneyiminin keyfini çıkarmak için Apple CarPlay'e bağlayabilirsiniz. Özellikle, ücretsiz Head-up Display (HUD) özelliği, daha güvenli navigasyon için en kritik navigasyon bilgilerini aracınızın ön camına yansıtır.

Fiyat: Bedava

İndir

Özetliyor!

Dışarıda olmayı seviyorsanız, bu çevrimdışı harita uygulamalarının iPhone'unuz için çok önemli olacağından eminiz. Aşağıdaki yorumlarda favorilerinizi bize bildirin.

Şunlara bir göz atmak isteyebilirsiniz: