2021'de iPad İçin En İyi MKV Oyuncuları

İPad'de (retina ekranla) HD videoları oynatmak başlı başına harika bir deneyim. Tamamen Netflix, iTunes ve diğer eski kaynaklardaki içeriğe güveniyorsanız, büyük olasılıkla HD videoları oynatırken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Ancak çok sayıda .mkv formatlı dosyanız (HD video, 720p / 1080p) olması durumunda, iPad'in bunları oynatmadığını göreceksiniz. AC-3 video (mkv dosyalarının% 99'u) içeren video içeriği doğrudan desteklenmez ve élan ile iPad'inizde MKV HD videoları izlemek için en iyi video oynatıcı uygulamalarına ihtiyacınız olacaktır.Yuvarladık iPad için en iyi 10 MKV oyuncusu. Onları birbirinden ayıran şey, çok yönlülük ve daha fazla esneklik sunma yeteneğidir, böylece filminiz baştan sona sorunsuz bir seyir izler. Öyleyse, iPad için bu en iyi MKV oynatıcıları keşfedin, güzel bir tane seçin ve tüm zamanların en sevdiğiniz videolarını yayınlamaya başlayın. Ve evet, enerjinizi yüksek tutmak için soğuk içecekleri ve atıştırmalıkları yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyin!1 PlayerXtreme Media Player

PlayerXtreme Media Player iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

En iyi MKV oynatıcıları hakkında konuşurken, PlayerXtreme Media Player'dan daha iyi bir seçenek bulamazsınız. Bu uygulama, 3gp, asf, avi, divx, dv, dat, flv, gxf, m2p, m2ts, m2v, m4v, mkv, moov, mov, mp4 vb. Dahil olmak üzere çoğu video formatını destekleme yeteneği gibi birçok kullanıcı dostu özelliğe sahiptir. .Uygulama, birçok dilde SRT, SSA / ASS, SMI ve diğer birkaç altyazı desteğine sahiptir. Bir dosyada birden çok ses parçasını destekler.

Dosyalarınızı elmalı turta sırasına göre tutmak için film koleksiyonunuzu mükemmel şekilde düzenleyebilirsiniz. Ek olarak, kişisel çalma listelerinizin güvenliğini sağlamak için kitaplıkların şifresini ayarlayabileceksiniz.

Fiyat: Bedava
İndir2. OPlayerHD

OPlayerHD Lite iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

OPlayer HD, oldukça sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip klasik bir video oynatıcıdır ve daha fazla esneklik sunar. Başlamak için, en sevdiğiniz videoları indirebilir ve dönüştürmeye gerek kalmadan yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, dosyaları indirmeden bile bilgisayarınızda uzaktan oynatmanıza izin verir.

Oynatmanızı zarif bir şekilde kontrol etmek için rahat hareketleri kullanın. Birden fazla metin dosyası TXT, WORD, EXCEL, PPT, PDF ile uyumluluk size daha fazla kontrol sunar. Ve varsayılan olarak mp4 / mp3 dosyalarının kodunu çözen donanım sayesinde, iPad'inizdeki pil tüketimini azaltır.Fiyat: Bedava
İndir

3. VLC Akışı

VLC Streamer Ücretsiz iPad Uygulaması Ekran GörüntüsüVLC Streamer, iOS için en dikkat çekici video akışı uygulamalarından biridir. Uygulama, videoları doğrudan bilgisayarınızdan yayınlamanıza olanak tanır. Özelleştirilebilir hareket kontrolleri ile video akışını mutlak eğlenceli hale getirir.

Birden çok çözünürlük ve akış kalitesi seviyesi desteği, kullanıcı deneyimini daha da zenginleştirir. Ayrıca, Windows Vista ve üstü ve macOS 10.7 ve üstü ile uyumludur.

Fiyat: Bedava
İndir4. AVPlayer HD

AVPlayer HD iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

AVPlayer'ın aslında tanıtıma ihtiyacı yok. Diğer ünlü oyuncularda bulunması kolay olmayan bir dizi özellikle 1080p videoları neredeyse tüm film formatlarında destekler.Bölünmüş Görünüm özelliğini kullanarak çoklu görev yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Tamamen düzenli tutmak için klasörleri rahatça taşıyın, oluşturun veya yeniden adlandırın. Kişisel klasörlerinize yetkisiz erişimi önlemek için şifreyi ayarlamayı unutmayın.

Fiyat: 2,99 ABD doları
İndir

5. Hızlı Tüp HD Video Oynatıcı

Fast Tube HD Video Player iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

Yalnızca videolar ve filmler için YouTube'a bağlıysanız, Fast Tube HD video oynatıcı iPhone, iPad veya iPod touch'ınız için mükemmel bir uygulamadır. Uygulama içindeki herhangi bir YouTube videosunu arayabilir ve videoları HD olarak izleyebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı güvenlidir ve tüm eylemlere oldukça hızlı yanıt verir. Videoları Facebook, Twitter vb. Sosyal medya platformlarında paylaşmak hiç olmadığı kadar kolay! En ilginç olanı, herhangi bir geçmişi, çerezleri veya önbelleği saklamıyor.

Fiyat: Bedava
İndir

6. GoodPlayer

GoodPlayer iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

GoodPlayer'ı her zaman hedefe kadar bulmuşumdur. Sıradan medya oynatıcıdan ayıran şey, yalnızca çok çeşitli video formatlarını desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda filmlerinizi tam istediğiniz gibi yönetmenize de izin vermesidir.

Altyazıyı değiştirmek veya altyazıyı kapatmak için parmaklarınızı yukarı veya aşağı kaydırın. Ses parçasını değiştirmek için parmaklarınızı sola veya sağa kaydırmanız yeterlidir. Yerleşik dosya yöneticisi sayesinde, dosyalarınızı yönetmek ve onları mükemmel bir şekilde senkronize etmek için istediğiniz rahatlığa sahip olursunuz.

Fiyat: 2,99 ABD doları
İndir

7. 8player Pro

8player lite iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

8player ile ilgili en harika şeylerden biri, temiz arayüzü ve çeşitli video formatlarını desteklemesidir.

Medya oynatıcı, DLNA / UPnP, SMB dahil olmak üzere birden fazla sunucudan medya akışını destekler. FTP sunucular. Özel çalma listelerini rahatça oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Uygulama, avi, mkv, mp4, mov, mpg ve mp3, aac, FLAC, alac vb. Gibi bir dizi video ve müzik formatıyla uyumludur.

Dahası, “8player Pro” jpeg, png, gif, bmp, ico, tiff gibi çeşitli resim formatlarıyla uyumludur.

Fiyat: 5,99
İndir

8. MCPlayer

MCPlayer iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

MCPlayer, mükemmel Dolby dijital artı surround sese sahiptir. Video oynatıcı, en sevdiğiniz video dosyalarını kolayca indirmenize ve çevrimdışı olarak yayınlamanıza olanak tanır. GP, AVI, WMV, ASF, MP4, MKV ve daha fazlası gibi bir dizi video formatını desteklediğinden, seçeneğiniz asla tükenmez.

Kod dönüştürme gerektirmez; dolayısıyla videoları dönüştürmeden oynatabileceksiniz. Ayrıca videolarınızı Xbox, Play Station, Chromecast veya HD TV'ye de ışınlayabilirsiniz. Dahası, favori hareketlerinizden bazılarına hızlı bir şekilde erişmek için kişisel izleme listenizi oluşturun.

Fiyat: Bedava
İndir

9. nPlayer

nPlayer iPhone ve iPad Uygulaması ekran görüntüsü

Bu, yerel depolamadan tüm müzik klasörlerini ekleyebilen, bir çalma listesine eklemek için tüm dosyaları tek seferde seçebilen ve çalma listesinin çalmasını karıştırabilen oldukça esnek ve şık bir müzik çalar. Hatta çalma listelerinizi istediğiniz gibi klasörler halinde sıralayabilirsiniz.

Herhangi bir dosyayı veya seçimi rastgele sırayla oynatır ve yakınlaştırmak için kıstırma dahil mükemmel ölçeklendirme sunar. Video dosyalarını uzak cihazlardan bile aktarabilirsiniz. Sunduğu işlevselliğin küçük fiyatına değer.

Fiyat: 4,99 ABD doları
İndir

10. viPlay

viPlay iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

viPlay, mükemmel bir SMB, FTP, DLNA / UPnP oynatıcı ve denetleyici olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. Sorunsuz oynatma kontrolleriyle birlikte hemen hemen tüm video formatları için destek, video sürenizin hoş bir deneyim olarak kalmasını sağlar.

MP3, aac, FLAC, vb. Dahil çeşitli müzik formatlarını destekler. Müzik çalma listelerinizi kolaylıkla oluşturun ve yönetin. Medya oynatmanın ötesinde viPlay, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Rusça gibi dört dille uyumludur.

Fiyat: Bedava
İndir

Hepsi bu kadar!

En iyi video oynatıcınız hangisi?

Eminim bu video oynatıcı uygulamaları sizi etkileyebilmiştir. Bu arada, film zamanınızı geçirmek için hangisini seçtiniz? Medya oynatıcının adını ve ayrıca içinde kayda değer bulduğunuz özellikleri bilmek harika olurdu.

Favori medya oynatıcılarınızdan herhangi birini kaçırdım mı? Bunu aşağıdaki yorumlarda da bana bildirin.

Şu gönderileri de takip edin:

Bu gönderiyi beğendiniz mi? Düşüncelerinizi ve geri bildirimlerinizi yorum kutusunda bizimle paylaşın.