2021'de Kendinizi Çizmek için En İyi iPhone Uygulamaları

İPhone'lar yüksek çözünürlüklü kameralarla gelmeye başladığından beri fotoğraf düzenleme uygulamaları iOS cihazlarda, fotoğraflarınızı geliştirmenin daha iyi yollarını bulmaya başladık. Resimlerimi düzenlemenin en sevdiğim yollarından biri fotoğraflarımı karikatürize etmektir. İşi iyi yapacak tonlarca uygulama var, ancak hepsinin arasından iPhone için en iyi Cartoon yourself uygulamalarını seçtik.Instagram'a layık resimleri düzenlemek, başlı başına sanattan başka bir şey değildir. Doygunluktan kontrastına kadar birçok şeyi halletmelisiniz. Ancak, resimlerinizi çizgi filmlere dönüştürmek için belirli bir beceriye ihtiyacınız yok. Artı, çizgi film gibi görünen resimler çok daha eğlenceli ve içlerinde çok fazla cesaret var. Sıradan resimlerinizi ilginç çizgi filmlere dönüştürecek en iyi iOS uygulamalarının hangileri olduğunu öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.1. Prizma

Prisma iPhone Cartoon Yourself Uygulaması Ekran GörüntüsüŞimdi, 'Yaş Uygulaması' ortaya çıkmadan önce bu sefer vardı, 'Prisma', kasaba uygulamasının konuşmasıydı. 'Kendini Çiz' özelliği sayesinde herkes bu uygulamayı denemek istedi. Ve bu uygulamadan sonra, aynı özelliklere sahip başka bir grup uygulama geldi, ancak Prisma şimdiye kadar listelerde üst sıralarda yer almayı başardı.

Aralarından seçim yapabileceğiniz ve onları Prisma Topluluğuna yükleyebileceğiniz ve başkalarına ilham verebileceğiniz çok çeşitli filtrelere sahiptir. İlham almak ve diğer üyelerle bağlantı kurmak için diğer topluluk üyelerini de takip edebilirsiniz.

Fiyat: Bedava
İndir2. FlipaClip

FlipaClip iPhone Cartoon Yourself Uygulaması Ekran GörüntüsüSadece kendinizin eğlenceli çizgi film resimlerini değil, çizgi filmlerin eğlenceli animasyonlarını yapın. Resimlerinizi ve videolarınızı karikatürize etmek için bu ücretsiz iPhone uygulaması, eğlenceli animasyonlar ve videolar yapmak için mükemmel bir uygulamadır.

Yaratıcılığınızı ifade etmek için eğlenceli, kare kare animasyonlar yapar. Sadece bazı harika SFX (ses efektleri) ve VFX (video efektleri) de ekleyebilirsiniz. Çizgi film ve animasyon becerilerinizi geliştirmek için çeşitli yarışmalara da katılabilirsiniz.

Fiyat: Bedava
İndir3. Clip2Comic

Clip2Comic iPhone Cartoon Yourself Uygulaması Ekran GörüntüsüCanlı ön izleme ve kamera entegrasyon özelliklerine sahip olmanın yanı sıra, bu uygulama karikatürünüzü oluşturmanıza olanak tanır. Şimdi, karikatürler orman yangınları gibi yayılıyor ve onları durduramaz. Hala bir parçası olmasına rağmen, çizgi film resim düzenlemenin bir adım önünde gibidir.

Resimlerinizden benzersiz karikatürler ve çizgi filmler oluşturun ve harika görünen bir görüntü oluşturun. Fotoğraflarınıza birkaç saniye içinde birden fazla çizgi film efekti uygulayın. Ayrıca, kendi yüksek çözünürlüklü çizgi film videolarını dışa aktarmak ve paylaşmak için aynı efektleri videolarınıza uygulayın. bu, kendinizi çizmek için en iyi iOS uygulamalarından biridir.

Fiyat: Bedava
İndir4. ToonCamera

ToonCamera iPhone Cartoon Yourself Uygulaması Ekran GörüntüsüDisney dünyasının içeriden nasıl göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Bu uygulama merakınıza çözüm olabilir. Toon Camera, çizgi film özelliğine sahip başka bir fotoğraf düzenleme uygulaması değildir. Bunun yerine, çizgi film özelliğini doğrudan kameraya entegre eder ve size gerçek zamanlı olarak dünyayı karikatürize edilmiş bir şekilde gösterir.

Kameranıza gerçek zamanlı çizgi film ve sanat efektleri uygulayın ve güzel fotoğraflar ve videolar çekin veya önceden kaydedilmiş veya yakalanmış videolarınızı ve fotoğraflarınızı Eksantrik sanat eserlerine dönüştürün.Fiyat: 1,99 ABD doları
İndir

5. Fotoğraf Kendinizi Karıştırmak İçin

Fotoğrafını Kendin Karikatüre Dönüştür iPhone Uygulaması Ekran GörüntüsüİPhone için bu ücretsiz çizgi film uygulamasıyla kendinizi toon dünyasının bir parçası yapın. Basit kullanıcı arayüzü ve kolay erişilebilir ön ayarlar, birkaç dakika içinde eğlenceli çizgi filmler oluşturmanıza yardımcı olur. Sınırlı ön ayarlarla, onları seçerken kafanız çok karışmaz, ki bu oldukça iyi bir şey diyebilirim. Çünkü dahası, neşe her zaman iyi bir şey değildir.

Uygulama, fotoğraflarınızı, görüntülerin gerilmesini, grenlenmesini ve büzülmesini önleyecek çok yüksek çözünürlüklü bir formatta dışa aktarır ve kaydeder. Doğrudan uygulamanın kamera entegrasyon özelliğinden de fotoğraf çekebileceğinizi söylemeyi neredeyse unuttum.Fiyat: Bedava
İndir

6. Çizgi Film Video Efektleri

Cartoon Yourself iPhone Uygulaması Ekran GörüntüsüSıradan özçekiminizi çizgi film özçekimine dönüştürerek arkadaşlarınızı güldürebilirsiniz. Her zamanki gülümsemenizi canlandırarak veya tuhaf bir yüz ifadesine doğru surat asarak sıkıcı özçekiminizi eğlenceli bir çizgi film haline getirin. Geniş gülümsemeden hüzünlü gülümsemeye, oops'tan göz kırpmaya ve omuz silkmeye kadar, ona bir isim verin ve söyleyin.Bir trol, bir uzaylı, bir Marslı, ampul başlı bir insan ya da sadece garip bir çizgi film olun. Oldukça kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir; Yapmanız gereken tek şey bir resim seçmek veya bir tane çekmek ve eklemek istediğiniz efekti uygulamak, isterseniz tuhaf yüz özellikleri ve çıkartmalar eklemek ve orada sizde var.

Fiyat: Bedava
İndir

7. Beni Çiz

Sketch Me iPhone Cartoon Yourself Uygulaması Ekran GörüntüsüBu, kullanımı kolay iOS uygulaması, resimlerinizi birkaç saniye içinde çizgi film, resim veya eskizlere dönüştürebilir. Uygulama, günlük fotoğraflarınıza gerekli öğeleri eklemek için birden fazla kullanıcı dostu ön ayar içerir.

Düzenlemek istediğiniz resmi yükleyin, istediğiniz efekti uygulayın, renkleri ayarlayın, diğer gerekli değişiklikleri yapın ve emrinizde harika bir fotoğrafınız var. Arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın ve çizgi film becerilerinizi karşılaştırın.

Fiyat: 1,99 ABD doları
İndir

8. MomentCam Çizgi Filmleri

MomentCam iPhone Cartoon Yourself Uygulaması Ekran GörüntüsüResimlerinizi çizmek için bu ücretsiz iOS uygulaması, tekno olmayan bir kişinin ihtiyaç duyduğu her şeydir. Basit bir arayüze sahip olan bu uygulama, komik karikatürler ve ifadeler oluşturarak duygularınızı ifade etmenize olanak tanır.

Komik karikatürlerinize ve ifadelerinize sohbet balonları ve metin ekleyin ve arkadaşlarınızı ve ailenizi güldürün. Çizgi filminizin yüz ifadelerini değiştirmenize ve o görüntüyü daha eğlenceli ve neşeli hale getirmenize olanak tanır.

Fiyat: Bedava
İndir

9. Acı

Painnt iPhone Cartoon Yourself Uygulaması Ekran GörüntüsüHiç kendinizin bir portresini çekmek istediniz mi, ancak bu pahalıya mal oluyor mu? Bu harika uygulama ile arzunuzu çok daha düşük bir maliyetle yerine getirebilirsiniz. Painnt uygulaması, mevcut resimlerinizle birlikte güzel sanat eserleri yaratmanıza olanak tanır.

Uygulama, kendinizin güzel başyapıtlarını veya unutulmaz çizgi film resimlerini yaratmak için aralarından seçim yapabileceğiniz 2000'den fazla filtre sunar. Unutmamak, aynı zamanda sizin ve kişiliğinizden bahsedecek bazı güzel görüntüler oluşturmak için özel ön ayarlar oluşturmanıza da olanak tanır.

Fiyat: Bedava
İndir

10. Karikatür Eskiz Kamera PRO

Cartoon Sketch Camera PRO iPhone uygulaması

Cartoon Sketch Camera uygulaması, herhangi bir nesneyi karikatür tarzı bir resme dönüştürmenin yenilikçi ve etkili bir yoludur. Bir şeyi yakalamak için kameranızı doğrultmanız yeterli; otomatik olarak ekranda elle çizilmiş bir taslak haline dönüşecektir.

Bu, kendinizi veya başkalarını saniyeler içinde karikatürize etmenin süper kolay ve eğlenceli bir yoludur. 8 harika efekt / filtreden faydalanabilir ve görsellerinizi sosyal medyada paylaşabilir veya yazdırabilirsiniz.

Fiyat: Bedava
İndir

Özetliyor!

Bu hakkındaydı çocuklar. Umarım bu yazıyı faydalı bulursunuz. Tuhaf çizgi film resimlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın ve en komik resim bizden bir not alsın.

Şu uygulama özetlerini de okumak istersiniz:

  • En İyi iPhone Fotoğraf Filtresi Uygulamaları
  • İPhone için Instagram Collage Maker Uygulamaları
  • İPhone ve iPad için En İyi Ham Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Bir sonrakine kadar…