2021'de En İyi iPhone 8 Plus Kickstand Kılıfları - Ocak 2023

Ultra geniş ekrana sahip iPhone 8 Plus, medya görüntüleme için mükemmeldir. Ve eminim birçoğunuz bunu film zamanınızı canlandırmak için seçtiniz, değil mi? Daha rahat bir eller serbest deneyimine sahip olmanızı sağlamak için en iyi iPhone 8 Plus destek çantalarını seçtim. Dolayısıyla, nihai korumayı benimsemek veya biraz ince bir kılıf için gitmek isteyip istemediğinizi, bu liste tüm ihtiyaçlarınızı tamamen karşılamaktadır. Ve evet, akıllı telefonunuza her dikkati baştan sona öldürmek için tam lisans sunanları da listeledim!

1. i-Arması

i-Blason kickstand kasası biraz hantal olabilir, ancak akıllı telefonunuzu herhangi bir düşüşe meydan okuyacak şekilde güçlendirmek için ihtiyacınız olan şey budur. Çift katmanlı yapısıyla güvenilir bir takım elbise.Yan montaj kılıfı, cihazınızı güvenli bir şekilde takıp çıkarmanıza olanak tanır. Daha iyi bir görüş açısına sahip olmak için kılıfı kullanışlı bir standa dönüştürebilirsiniz. Son olarak, bu üstün kickstand kılıf siyah, mavi, pembe ve beyaz gibi dört renk seçeneğiyle geliyor.

USP: Darbeye dayanıklı
Amazon'a göz atın

2. ProCase

ProCase iPhone 8 Plus Kickstand Kılıfı

ProCase, phablet üzerinde kayda değer görünen ince tasarıma sahiptir. Şok emici TPU ve sert PC ile oyulmuş, iPhone'unuza tam vücut koruması sağlar. Kompakt tasarım, herhangi bir hacim eklemeden yakışıklı görünüyor. Dokulu kenarlar ek tutuş sağlar; böylelikle cihazı elde taşımayı rahat hale getirir. Yükseltilmiş çerçeve, kameraya ve ekrana zarar vermeyerek sıfırdan fırlar.

Entegre stant gelince, film zamanınız için daha iyi bir izleme açısı sağlama konusunda iyi bir iş çıkarır. Bunun yanı sıra, bu hafif kickstand kasası üç renkte geliyor: siyah, tunç gri ve pembe altın.

USP: Kompakt tasarım
Amazon'a göz atın

3. JETech

Sağlam tasarıma sahip JETech, iPhone'unuza düşmelere karşı tavizsiz koruma sağlar. Yumuşak TPU ve sert PC malzemesinin kombinasyonu, yapıyı güçlendirdi. Hava yastıklı köşelere sahip çift katmanlı yapı, darbelere zahmetsizce dayanabilir.

Dahil olan stand, eller serbest deneyiminizi geliştirir. Apple logosu, kamera, bağlantı noktaları ve hoparlörler için hassas kesikler, görünümünü güçlendirir. Son olarak, bu etkileyici kapak yalnızca iki renkte geliyor: siyah ve gül.

USP: Çift katmanlı yapı
Amazon'a göz atın

5. Aduro

Aduro iPhone 8 Plus Bisiklet Çatalı Kılıf

Aduro’nun başucu kasaları olağanüstü basitlikleriyle bilinir. Bu kasanın minimalist tasarımı dikkatinizi çekecek. Aduro, bu kasayı hasarları koruyacak kadar güçlü hale getirmek için birinci sınıf, kauçuklaştırılmış doku kullandı.

Destek çantasının yanı sıra Aduro, çantayı kemerinize sıkıştırmak için bir kemer klipsi kılıfı sunar. Sağlam kilitleme mekanizması iPhone'unuzu güvenli bir yerde tutar. Telefonunuzu kılıfından çıkarmadan hızlıca kılıfından çıkarabilirsiniz.

USP: Sağlam kilitleme mekanizması
Amazon'a göz atın

5. ZVE

Akıllı telefonunuz için daha koruyucu bir kılıf mı istiyorsunuz? Darbeye dayanıklı tasarıma sahip ZVE, güvenilir bir bahis olabilir. Sağlam PC arka kabuğu ve yumuşak TPU iç kısmı ile güçlendirilen bu kasa oldukça dayanıklıdır. Dış kısım darbeyi dağıtırken, iç kısım çizilmeyi engeller.

Hassas kesikler aracılığıyla cihazınızın tüm işlevlerine rahatça erişebilirsiniz. Kaymaz yüzey avucunuzun tüm kıvrımlarına uyar; böylelikle herhangi bir kazara kayma olasılığını ortadan kaldırır. Katlanabilir destek ayağı, cihazınızı iyi bir efektle mini medya merkezine dönüştürme görevini üstlenir. Darbelere dayanıklı bu kasa üç renkte geliyor: siyah, nane yeşili ve gül rengi altın.

USP: Darbeye dayanıklı tasarım
Amazon'a göz atın

6. Zizo Statik Serisi

Cihazınıza zarar vermek için kazara düşme şansı vermek istemiyorsanız, Zizo Static Serisinden bu askeri sınıf çantayı tercih edin. Yüksek kaliteli PC ve tetra poliüretan malzeme ile güçlendirilmiş sağlam yapı, akıllı telefonunuzu her türlü acımasız darbeye karşı koruyabilir. Yumuşak iç kısım, kasanın şoku emmesini sağlar.

Belirgin düğmeleri oldukça duyarlı buldum. Yükseltilmiş kenar, hem dokunmatik ekran hem de kamera için güvenilir koruma görevi görür. Son olarak, bu dayanıklı kılıf yedi renk kombinasyonuyla geliyor.

USP: Askeri düzeyde koruma
Amazon'a göz atın

7. ESR

ESR iPhone 8 Plus Kickstasnd Kılıfı

Kickstand kılıflarının genellikle iPhone profiline toplu eklediği kabul edilir. Bununla birlikte, ESR, kılıf sarılıyken bile telefonunuzu cebinize koyabileceğiniz ince bir destek kılıfı oluşturdu.

Bu kasanın göze çarpan özelliklerinden biri de kablosuz şarjı desteklemesi. İPhone 8 Plus'ınızı kablosuz bir şarj cihazına takmak istediğinizde kılıfını çıkarmanıza gerek yoktur. Telefonu kablosuz yuvaya koyun, telefon şarj olur.

USP: Kablosuz Şarjı Destekler
Amazon'a göz atın

8. Spigen Ultra Hibrit S

İPhone 8 Plus için Spigen Ultra Hybrid S Kickstand Kılıf

Net vakalardan büyük bir hoşlanıyorsanız, Spigen Ultra Hybrid S'yi kaçırmayın. İPhone'unuzun herhangi bir engel olmadan tamamen parlamasını sağlar. Kaliteli PC ve TPU malzemesi ile hazırlanmıştır. Çoğunlukla darbeye dayanıklı yapısı nedeniyle, akıllı telefonunuz kazara düşmelerden zarar görmeden çıkabilir.

Hava yastığı teknolojisi, kasasına daha fazla güç katar. Metal kickstand eller serbest zamanınızı canlandırır. Kompakt yapı ellerde çok rahat hissediyor. Son olarak, seçim yapabileceğiniz yalnızca iki renk vardır: kristal berraklığında ve uzay kristali.

USP: Hava yastıklı köşeler
Amazon'a göz atın

9. Spigen Zor Zırh

En önemli önceliğiniz savunma sağlamaksa, Handpick Spigen Tough Armor'u seçin. Yastıklı köşelerle güçlendirilmiş çift katmanlı yapıya sahiptir. Askeri düzeyde koruma sunma yeteneği, onu güvenilir bir kıyafet haline getirir. Dahil edilen destek çubuğu, daha iyi bir medya süresine sahip olmanızı sağlar. İPhone'da sıkı bir şekilde eşleşir; tüm özelliklere hızlı ve sorunsuz erişim sağlar.

Eğimli kenar, ekranı ve kamerayı çizilmeye karşı korumak için güvenilir bir iş çıkarırken, düğmeler net geri bildirim sağlar. Dahası, kablosuz şarjı da destekler ve pembe altın, siyah, saten gümüş, tunç ve şampanya altın dahil olmak üzere beş renkte gelir.

USP: Kablosuz şarjı destekler
Amazon'a göz atın

10. Kitoo

Kitoo iPhone 8 Plus Kickstand Kılıfı

Kitoo'nun destek kasası hem dikey hem de yatay görüntülemeyi destekler. Bununla birlikte, aynı zamanda askeri düzeyde korumaya sahiptir ve 12 ft düşme testini başarıyla geçmiştir. İPhone 8 Plus'ın dört köşesini de kaplar ve çizilmelere, normal düşmelere ve çarpmalara karşı tam koruma sağlar.

Tüm bu özelliklerle çok fazla bir şey yapmaz. Hassas kesimler sayesinde iPhone'un tüm bağlantı noktalarına ve işlevlerine erişebilirsiniz. Son olarak, üç renk seçeneği mevcuttur.

USP: Askeri düzeyde koruma
Amazon'a göz atın

Bu kadar! Umarım benimle örtülere bir göz atmaktan zevk almışsındır.

Senin favorin ne?

Sizden maksimum puan alan vakanın adını bize bildirmenin zamanı geldi! Bir iPhone için en iyi destek çantasında görmek istediğiniz nitelikleri bilmek de güzel olurdu.

Bu gönderileri de incelemek istersiniz: