2021'de En İyi iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıfları - Ocak 2023

İPhone 7'yi yeni satın almış olmak; keşfediyor olmalısın vaka aralığı sevmek cüzdan , tampon hatta güç dolu pil kutuları akıllı telefonunuz için. Neyse ki, aksesuar üreticileri istenen çeşitli kıyafetler sunmak için savaşı hızlandırdıklarından, seçenekler konusunda bir eksiklik yok. Onlara karşı da bir tutkunuz var mı? İşte en son tasarıma sahip muhteşem kemer klipsi kılıflarının koleksiyonu. İPhone 7'niz için bu kılıflardan birini seçelim!

 1. i-Blason Transformatörü
 2. Maxboost DuraSlim Pro
 3. WizGear
 4. Bomea
 5. Galaxy Wireless
 6. Muhafazalı SlimShield
 7. Karpuz
 8. Benzob
 9. Aduro
 10. lorem
 11. BENTOBEN

# 1. i-Blason Transformatörü

i-Blason iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıfı

i-Blason davası özellikle ağır hizmet için hazırlanmıştır. Sağlam çift katmanlı kasa, akıllı telefonunuza düşmelere karşı gerekli korumayı sağlayabilir. Yumuşak iç kısım, kasanın şoku emmesine yardımcı olur.

Yandan monteli kemer klipsli döner kılıf, cihazınızı istediğiniz gönül rahatlığıyla taşımanıza olanak tanır. Cihazınızı eller serbest kullanmak için bu çantayı stand çantasına dönüştürebilirsiniz. Yükseltilmiş dudaklı dokunmatik ekran, sıfırdan gerekli korumaya sahiptir.USP: Darbeye dayanıklı tasarım
i-Arması

# 2. Maxboost DuraSlim Pro

Maxboost iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıf

Maxboost’un DuraSlim Pro'su daha kompakt bir tasarıma sahiptir. Üç katmanlı düşme koruması sunma yeteneği, onu oldukça güvenilir bir bahis haline getirir.

Hava yastıklı köşeleri ile çirkin darbelere bile dayanabilir. Yükseltilmiş kenarlar, iPhone'unuzun dokunmatik ekranının çizilmeye karşı korunmasını sağlar.

Kılıf kemer klipsi, cihazı sabit tutmak için güvenli bir kilitleme mekanizmasına sahiptir. Ayrıca, medyayı yatay modda rahatça izlemenizi sağlayan yerleşik bir destek çubuğu da vardır.

USP: Dahili destek ayağı
Amazon'a göz atın

# 3. WizGear

WizGear iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıfı

WizGear, ihtiyaçlarınıza karşı koyabilecek çok işlevsel bir kılıftır. İyi inşa edilmiş yapısıyla, cihazınıza darbelere karşı gerekli korumayı tam olarak sağlayabilir.

Şok emici iç kısım, çizilmenin cihazınızın güzelliğini mahvetmesine izin vermez. Ayarlanabilir kemer klipsi, akıllı telefonunuzu herhangi bir acı çekmeden taşımak isteyebileceğiniz tüm konforu sağlar. Ayrıca, klasik filmlerinizden en iyi sonucu almanıza izin veren bir destek ayağı vardır.

USP: Tamamen ayarlanabilir kemer klipsi
Amazon'a göz atın

# 4. Bomea

Bomea iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıfı

Profesyonel bir kemer klipsi çantası mı arıyorsunuz? Kemer klipsli Bomea deri çanta oldukça iyi bir satın alma olabilir.

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen deri çanta kılıfı cilalı bir görünüme sahiptir. Düzgün dikiş, ona zarif bir görünüm kazandırır.

Daha fazla güvenlik için iki ek kemer köprüsü ile birlikte gelir. Manyetik kapak, değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde içeride tutar. Ayrıca, bir kartı veya birkaç dolarlık banknotu güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

USP: İki ek kemer köprüsü
Amazon'a göz atın

# 5. Galaxy Wireless

GALAXY WIRELESS iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıf

Koruyucu, koruyucu kılıf gibi mi? Galaxy Wireless kompakt tasarıma ve sağlam yapıya sahip kasa etkileyici bir seçim olabilir.

Kaymaz bir tutuş sağlayan kauçuk dokuya sahiptir. Kemer klipsi kılıfı, iPhone'unuzu güvenli bir şekilde taşımanıza olanak tanır. Optimum görüş açısı sunan yerleşik bir destek ayağına sahiptir.

USP: Kauçuk doku
Amazon'a göz atın

# 6. Muhafazalı SlimShield

Kılıflı iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıfı

Son derece şık bir kemer klipsi çantası almaya ne dersiniz? Sağlam konstrüksiyonla birleşen ince tasarımıyla gösterişli, sizi kazanacak bir profile sahiptir.

Ergonomik tasarım ve kaymaz mikro kaplama, elde tutmayı ultra rahat hale getirir. Darbeye direnmek ve düşmelere karşı gerekli korumayı sağlamak için inşa edilmiştir. Kılıf klipsi, iPhone'unuzu güvenli bir şekilde tutmak için mükemmeldir. SlimShield üç renkte gelir.

USP: Sağlam PCR yapısı
Amazon'a göz atın

# 7. Karpuz

Cocomii iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıf

Hem aşırı koruma hem de maksimum rahatlık sağlama açısından Cocomii kemer klipsi öne çıkıyor. Sağlam tasarım ve kompakt yapı, ömrünü güçlendirir.

Silikondan yapılmış şok emici iç kısım ve polikarbonat ile hazırlanmış dış katmana sahip çift katmanlı koruma, herhangi bir damlanın etkisine dayanabilir. Yükseltilmiş kenar, yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirildiğinde en çok ihtiyaç duyulan kalkanı sıfırdan sağlar. Destek ayağı, medyayı rahatça izlemenizi sağlar.

USP: 360 derece dönen kemer klipsi kılıfı
Amazon'a göz atın

# 8. Benzob

Benzob iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıfı

Kemer klipsi kılıfları her zaman iPhone'unuz için sağlam kılıflar olarak kabul edilir. Bir değişiklik için, Benzob bu efsaneyi yıkıyor ve ağır hizmet tipi darbeye dayanıklı kılıf çantasına bir güzellik unsuru ekliyor. İPhone 7'niz her köşeden ve her taraftan korunur.

Benzob'un üç katmanlı koruması, telefonunuz yanlışlıkla düşürülürse tam bir şok emilimi sağlar. TPU iç ve ağır hizmet tipi polikarbonat dış yüzey kombinasyonu, telefonunuz için kapsamlı güvenlik sağlar.

USP: Ağır hizmet tipi kasa
Amazon'a göz atın

# 9. lorem

Lorem iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıfı

Zarif bir deri kemer klipsi kılıfı almak ister misiniz? Yüksek kaliteli PU malzemesi ve zarif tasarımı ile Lorem kemer klipsi çantası profesyoneller için ideal bir seçim olabilir.

Bu deri çanta, daha fazla konfor ve güvenlik sağlamak için bir kemer klipsi ve iki ek kemer köprüsü içerir. Yumuşak iç kaplama, iPhone'unuzun küçük darbelere dayanacak yastığa sahip olmasını sağlar.

Dayanıklı manyetik kapak sayesinde akıllı telefonunuz içeride sıkıca kalır.

USP: Şok emici tasarım
Amazon'a göz atın

# 10. Aduro

Aduro iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıf

Aduro, bu kemer klipsi kılıfını iPhone 7'nize büyük kolaylık sağlayacak şekilde tasarladı. Bu kılıf, telefonunuza ekstra bir koruma katmanı sağlamak için yüksek kaliteli kauçuk dokudan üretilmiştir. Üstelik bu malzeme, telefonunuzu elinizde sıkıca tutmanıza yardımcı olur.

Kabuk muhafazası kapağındaki yerleşik destek çubuğunun olup olmadığını kontrol edin; yatay ve dikey açılarda eller serbest olarak video ve film izlemenin keyfini çıkarın. Kılıf, telefonunuzun güvenliği için bir kılıf kemer klipsi, isteğe bağlı bir fırdöndü ve sağlam bir kilitleme mekanizması ile donatılmıştır.

USP: Birinci sınıf kauçuk doku
Amazon'a göz atın

#11. BENTOBEN

BENTOBEN iPhone 7 Kemer Klipsi Kılıfı

BENTOBEN kemer klipsi çantası, düşme veya çarpmalara karşı yüksek koruma sağlama söz konusu olduğunda sağlam bir yumruk atıyor. Biraz hantal görünse de, iPhone'ları için güçlü bir arkadaş arayanları etkileyecek kaliteye sahip.

Son derece sert dış kısım, dayanıklılığını artırır. Cihazınızın düğmelerine basmada veya bağlantı noktalarına erişimde zorluk yoktur. Rahat bir görüş açısı sağlayan döner destek kemeri döner klips kılıfına sahiptir. Birkaç renkte mevcuttur.

USP: 360 ° dönebilen halka
Amazon'a göz atın

İşte bu kadar millet!

Senin seçimin?

Seyahat ederken çok ihtiyaç duyulan rahatlığa sahip olmak için bu kemer klipsi kılıflarını kullanın. Bu kılıflar son derece sağlam olduğundan ve çarpmalara karşı temel koruma sağladığından cihazınızın koruması konusunda endişelenmeyin. Dahası, muhteşem film zamanınız için bir stand durumu olarak ikiye katlanıyorlar, değil mi?

İPhone 7'niz için bu kemer klipsi kılıflarından herhangi birini seçtiniz mi? Bunu yorumlarda bana bildirin ve geri bildiriminizi paylaştığınızdan emin olun.

Kaçırmayın: