2021'de En İyi iPhone 6 / 6s Temperli Cam Ekran Koruyucuları - Ocak 2023

İPhone 6 / iPhone 6s bir ekran koruyucuya ihtiyaç duyar mı? Bu, iPhone 6'nız için herhangi bir ekran koruyucu satın alırken sormaya değer bir sorudur, çünkü esasen iyonla güçlendirilmiş Gorilla Glass ile birlikte gelir. Çizilmeye karşı dayanıklıdır, bu kesinlikle yardımcı olur, ancak yalnızca telefonu yanlışlıkla düşürmeye meyilli olduğunuzda. İPhone 6 / 6s ekranınızı korumanız için ideal bir seçenek, farklı temperli cam ekran koruyuculardan birini seçmektir.

1. G-Zırh

G-Armor iPhone 6-6s Temperli Cam Ekran Koruyucu

G-Armor, iPhone 6'larınız için temperli bir cam ekran koruyucu getiriyor. Bu 0,3 mm kalınlığındaki film,% 100 dokunma doğruluğu ve yüksek ekran hassasiyeti sunan 2,5D eğimli kenarlara sahiptir. Ekran koruyucusu size% 99,9 şeffaflık sağlar ve böylece maksimum doğal görüntü elde edersiniz.

Yağ ve ter lekeleri için endişelenmenize gerek kalmadan HD izleme deneyiminin keyfini çıkarın; Koruyucu, ekranı çizilmelere, yağa, suya ve parmak izlerine karşı korumak için hidrofobik ve oleofobik bir kaplamaya sahiptir.USP: Doğal görüntü
Amazon'a göz atın

2. Supershieldz Cam Ekran Koruyucu

Supershieldz iPhone 6-6s Temperli Cam Ekran Koruyucu

Amazon'da 1000'den fazla derecelendirme ile iPhone 6 ve iPhone 6s için SuperShieldz temperli cam ekran koruyucusu iyi bir hayran kitlesine sahiptir. 9H sertliğe sahiptir, kabarcıksız kurulum sunar ve yağa ve parmak izlerine etkili bir şekilde direnç gösterir. Bunun dışında çizilmelere, toza ve kire de dayanıklıdır.

Kutuda iki ekran koruyucusu ile birlikte gelir. Bir iPhone 6s ile birlikte iPhone 6'nız varsa, her ikisinde de aynı şeyi kullanabilirsiniz. Genel olarak, para için iyi bir değerdir.

USP: Parmak izlerine direnir
Amazon'a göz atın

3. Güç Teorisi

Güç Teorisi iPhone 6-6s Temperli Cam Ekran Koruyucu

Power Theory'nin bu ürünü Japon Asahi temperli cama sahiptir. Bu ürünün en iyi yanı, eksiksiz bir kurulum kiti ile birlikte gelmesidir. Mükemmel kurulumu son derece kolaydır. Kurulumu bozarsanız, şirket size ücretsiz olarak başka bir koruyucu göndermeyi iddia ediyor. Bunun dışında iPhone ekranınızı çizilmelere, parmak izlerine, yağa, toza ve kire karşı etkili bir şekilde korur.

Cam süper incedir ancak 9H sertlik gösterir. Süper ince olması, iPhone'u çalıştırırken dokunma hassasiyetini engellemez. Sonuç olarak, cihazınız için harika bir ürün.

USP: 9H sertlikle birlikte süper ince
Amazon'a göz atın

4. iCarez

iPhone 6 için iCarez Premium Çizilmez Kabarcıksız Ekran Koruyucu

iCarez Premium Cam Ekran Koruyucu, mükemmel bir lazer kesimden oluşur; Herhangi bir dış kuvveti tolere edebilen sert kaplama katmanlı cam levha. İPhone'unuzun ekranı için onu darbelere ve darbelere karşı koruyan ideal bir kalkan görevi görür.

Cam ekran koruyucusu, 0,33 mm kalınlığında ve yuvarlatılmış kenarları olan 9H çizilmeye karşı dayanıklıdır. Ekranın lekelerden ve parmak izlerinden korunmasına yardımcı olan Oleofobik Kaplaması vardır. Minimum müdahale ile gerçek dokunma hassasiyeti sağlar. Bu antibakteriyel cam koruyucunun takılması ve çıkarılması kolaydır, kabarcık ve kalıntı bırakmaz.

USP: Kuru uygulama
Amazon'a göz atın

5. JETech

JETech iPhone 6 Temperli Cam Ekran Koruyucu

Aşırı sertliğe sahip bir cam ekran koruyucu olan JETech Premium Temperli Cam Ekran Koruyucu, çizilmelere 9 saate kadar dayanabilir. İPhone 6 / 6s ekranınızı tuşlar, bıçak ve daha keskin nesneler nedeniyle çizilmelere karşı koruyabilir.

4,7 inç iPhone ekranına mükemmel bir şekilde uyan yuvarlak kenarlı 0,3 mm kalınlığında yüksek standart temperli camdan yapılmıştır. Cam koruyucu, son derece duyarlı ve son derece şeffaf olduğu için gerçek dokunma hassasiyeti ve maksimum HD netliği sağlar. Takması ve çıkarması kolay bir koruyucu, ekranınızı parmak izi bırakmaz ve leke bırakmaz.

USP: Bıçaktan daha sert
Amazon'a göz atın

6. Tech Armor Premium Balistik Cam Ekran Koruyucu

İPhone 6 için Tech Armor Premium Balistik Cam Ekran Koruyucu

Tech Armor Premium Balistik Cam Ekran Koruyucusunu kullanmak, iPhone 6’nızın veya iPhone 6’nızın ekranını korumanın zarif bir yoludur. Ekranınız çizilmelere, çarpışmalara ve darbelere karşı tamamen korunmuştur.

Koruyucu, cilalı ve yuvarlatılmış kenarlara sahip hassas lazerle kesilmiş temperli camdan oluşur. Balistik Cam Ekran Koruyucu neredeyse% 100 HD netliği, doğruluk ve gerçek dokunma hassasiyeti sağlar. Ayrıca, Oleofobik Kaplama sayesinde telefonunuzun ekranını yağdan, lekelerden ve parmak izlerinden uzak tutmaya yardımcı olur.

USP: Kolay kurulum
Amazon'a göz atın

7. LUVVITT

İPhone 6 için LUVVITT Temperli Cam Ekran Koruyucu

İPhone 6’nızın 4,7 inç ekranına uygun bir cam koruyucu olan LUVVITT Cam Ekran Koruyucu, 9H ve üzeri çizilmelere karşı dayanıklı, en yüksek kalitede Japon Asahi Temperli cam kullanılarak üretilmiştir. Bu dayanıklı seviye, camı elmas kadar sert hale getirir ve böylece ekran üzerindeki her türlü dış kuvveti tolere eder.

Cam koruyucu, yüzeyin altında çok net ve darbeye karşı oldukça dayanıklı bir katmana sahiptir. 0,33 mm kalınlığa sahip bu birinci sınıf cam, telefonunuz için yeterli sağlamlık sağlamak için mükemmel derecede incedir. Buna ek olarak, koruyucu, yumuşak bir dokunma deneyimi sağlayan yüksek dokunma hassasiyetine sahiptir. Koruyucunun yuvarlatılmış kenarları, herhangi bir kalıntı bırakmadan ekrana sıkıca yapışmasını sağlar.

USP: Japon Asahi Temperli cam
Amazon'a göz atın

8. ZAGG InvisibleShield

İPhone 6 için ZAGG InvisibleShield Cam Ekran Koruyucu

ZAGG tarafından ekran korumada bir sonraki evrim olarak adlandırılan InvisibleShield Cam Ekran Koruyucu, en yüksek seviyede çizilmeye karşı dayanıklılık sağlamak ve aynı zamanda net görüntü çözünürlüğünü korumak için en üst düzey temperli camdan yapılmıştır.

InvisibleShield Glass 0,4 mm kalınlığındadır ve yağa dirençli özel bir kaplamaya sahiptir, böylece doğal cilt yağlarını ekrandan caydırır. Glass, yalnızca konumlandırarak ve iterek takılması kolaydır ve ultra dokunma hassasiyeti sağlar.

USP: Hassas ve ultra pürüzsüz
Amazon'a göz atın

9. KABB

İPhone 6-6s Plus için KABB Temperli Cam Ekran Koruyucu

Ultra ince bir profile sahip güçlü bir ekran koruyucuya sahip olmak ister misiniz? Yüksek kaliteli temperli camdan yapılan KABB basit bir seçim olabilir. 9H sertlik çizilmez özelliği ile iPhone'unuzun dokunmatik ekranına tam koruma sağlar. Normal bir ekran koruyucudan üç kat daha güçlü olmakla birlikte oldukça dayanıklıdır.

Üstün silikon yapışması, doğru şekilde kurulmasına izin verir. Otomatik absorpsiyon, kabarcığı veya tortuyu ortadan kaldırır. Pürüzsüz yüzey dokunmaya çok duyarlıdır.

USP: Kabarcıksız yapıştırıcılar
Amazon'a göz atın

10. amFilm

amFilm iPhone 6, 6s ve 7 Temperli Cam Ekran Koruyucu

% 99 şeffaflık ile amFilm temperli cam ekran koruyucu mükemmel bir izleme deneyimi sunar. Yalnızca 0,3 mm kalınlığındadır ve dokunmatik ekran duyarlılığıyla tamamen uyumludur.

9h sertliği çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır ve onu çok dayanıklı kılar. Kaliteli malzeme sayesinde dayanıklılığa sahiptir. Oleofobik kaplama parmak izlerini önler.

USP: Son derece dayanıklı
Amazon'a göz atın

11. Bay Kalkan

İPhone 6-6s için Mr Shield Temperli Cam Ekran Koruyucu

Bay Shield size üç adet temperli cam ekran koruyucusu veriyor. Telefonunuzun dokunmatik ekranı artık çizilmelere ve yüksek darbeli düşmelere karşı korumalıdır, çünkü bu HD şeffaf balistik camdır. Parlak yuvarlatılmış kenarlara sahip lazer kesim hassasiyeti bu filmi daha güzel hale getirir.

iPhone 6s dokunmatik ekranı kavisli kenarlara sahiptir ve Mr. Shield'in ekran koruyucuları tüm alanı kapsamaz. % 100 ekran kapsamı olduğunda, ekran koruyucu soyulmaya başlar ve müşteriler için hayal kırıklığına neden olur.

USP: HD Şeffaf Balistik Cam
Amazon'a göz atın

12. Maxboost

Maxboost iPhone 6 Temperli Cam Ekran Koruyucu

Maxboost, iPhone'lar için ince cam ekran koruyucuları üretmesiyle ünlüdür. Bu, dünyadaki en ince temperli cam ekran koruyucusudur. 0.2 mm kalınlığıyla Maxboost, iPhone 6'larınız için çizilmeye karşı dayanıklı, 3D Dokunmaya duyarlı ekran koruyucu sunar.

Maxboost cam koruyucunun açık kenarlı tasarımı, telefonunuzun dokunuşunun yalnızca düz alanını kaplar. Ekran koruyucusunun kapsamlı HD koruması, ön kamerayı, ASL sensörünü ve yakınlık sensörlerini korur. Özçekimleriniz için sıfır parazit elde edeceksiniz.

USP: Açık kenarlı tasarım
Amazon'a göz atın

Oturumu kapatma

Akışın daha güvenli tarafında olmak her zaman daha iyidir. Unutmayın, acımasız bir çizik, cihazınızın ekranına ciddi şekilde zarar verebilir. İPhone 6 / 6s gibi değerli bir akıllı telefon, uzun ömürlülüğünü korumak için gerekli korumaya sahip olmayı hak ediyor.

Bu listeleri de incelemenizi tavsiye ederim: