2021'de En İyi iPhone 6 / 6s Plus Kamera Lensleri - Ocak 2023

İPhone kıskanılacak kamerayla gelmeden önce bile, her ikna edici anı yakalamaya aşıktım. Olağanüstü görüntülere olan hayranlığım alışılmış çizgilerin ötesine geçiyor. Gösterişli iPhone 6 / 6s Plus Kamera Lenslerini kullanarak muhteşem çekimler yapmaktan yorulmamamın birincil nedeni budur.

1. Mactræ

MACTREM iPhone 6-6s Plus Kamera Lensi

MACTREM, 20X telefoto lens, 205 derece balık gözü lens, 0.5X ultra geniş açılı lens ve evrensel klips, tripod, vizör adaptörü ve EVA çantası gibi diğer temel aksesuarları içeren eksiksiz bir kamera lens kiti sunar. Bu 9'u 1 arada kamera lens seti, iPhone'unuzu hızla taşınabilir bir teleskopa dönüştürür.

Aile fotoğraflarınız için hedefi 25 kat büyütebilen 25X süper makro lensi kullanabilirsiniz; bu size harika yakın çekimler sağlar. 205 derecelik bir balık gözü lens kullanarak dünyayı en eğlenceli şekilde görün.Amazon'a göz atın

2. Erligpowht

İPhone 6-6s için Erligpowht Balık Gözü Lens Kamera seti

Erligpowht’un iPhone kamera lens seti tüm fotoğrafçılık ihtiyaçlarınızı karşılar. On bir farklı lensle, sonsuza dek yaşatmak için anılardan oluşan bir kolaj oluşturabilirsiniz. Yıldız patlaması ve kaleydoskop lens, sırasıyla yıldız ışığı efekti ve üst üste binen görüntüler verir.

Fotoğraflarınıza daha fazla renk eklemek için Erligpowht dört farklı lens sunar: filtre turuncu, filtre kırmızısı, filtre yeşili ve filtre mavisi. 20X makro yakınlaştırma, nesneyi yakınlaştırır ve onu tüm ayrıntılarıyla yakalayabilirsiniz.

Amazon'a göz atın

3. XENVO

XENVO iPhone 6-6s Plus Kamera Lensi

XENVO, birinci sınıf optik cam ve sağlam metalden yapılmıştır. Clarus 12,5x makro lens, şaşırtıcı yakın çekim çekimleri yapmanızı sağlar. TruGrip Lens Clip, lenslerinizi iPhone'unuza sabitlemek için çok ihtiyaç duyulan kavrama gücünü sağlar. Bu nedenle, muhteşem çekimler yaparken herhangi bir rahatsızlığınız olmaz.

Düşük, orta ve yüksek olmak üzere üç ayarlı LED ışığı ile birlikte gelir. Şarj edilebilir LED dolu ışık, telefonunuzun kulaklık jakına takılır. Kavrama yüzeyi, cihazınıza koruma sağlayan yumuşak kauçuk ile hazırlanmıştır. Kaliteden ve sınıftan ödün vermek istemiyorsanız, XENVO harika bir anlaşma olabilir.

Amazon'a göz atın

4. Amir

Amir iPhone 6-6s Kamera Lensi

Amir, görüntülemeyi 4 kat genişletmeyi başaran mükemmel bir 3'ü 1 arada HD kamera lensidir. 140 ° süper geniş açılı lens ile gösterişli çekimler yapmanızı sağlar.

Makro lens, yakın çekim fotoğraflar çekmede müthiş. Birinci sınıf cam, profesyonel HD lens ile hazırlanmış bu lens, cam parlamasını ve istenmeyen yansımalardan kaynaklanan gölgelenmeyi ortadan kaldırır. Bu kamera merceği, ilk bakışta kendi başına bir seçim olabilir.

Amazon'a göz atın

5. ÇATI

TAVAN iPhone 6-6s Kamera Lensi

TECHO, sadece cep telefonları için değil aynı zamanda dijital kameralar için tasarlanmış muhteşem bir 2'si 1 arada kamera lensidir. Geniş açıyla, bu evrensel klipsli çıkarılabilir HD lens inanılmaz derecede çarpıcı fotoğraflar çekebilir.

Klips, iPhone'unuza herhangi bir 37MM iplikli Dijital SLR Pro Lensi takabilir. Bu nedenle, akıllı telefonunuzu mükemmel bir DSLR Kameraya kolayca dönüştürebilirsiniz. HD lens, cam görünümünden ve gölgelenmeden kurtulur. Birinci sınıf alüminyum yapı, son derece dayanıklı olmasını sağlar.

Amazon'a göz atın

6. VicTsing

VicTsing iPhone 6-6s Plus Kamera Lensi

VicTsing kamera merceği mutlak bir sersemletici. Bu 3'ü 1 arada klipsli jöle lens, muhteşem fotoğraflar çekmede mükemmeldir. Balık gözü lens, geniş, yarım küre şeklindeki görüntüyü yakalamak için donatılmıştır. Makro lens, küçük nesnelerin bile büyüleyici yakın çekim fotoğraflarını çekebilme özelliğine sahiptir.

Yüksek netlikte camdan üretilen bu lens, her döndüğünüzde kristal netliğinde çekimler yapma becerisine sahiptir.

Amazon'a göz atın

7. NELOMO

İPhone 6, 6s, 7 ve 7 Plus için NELOMO Kamera Lensi

NELOMO'nun iPhone kamera lens seti yalnızca üç lens içerir: balık gözü, geniş açılı ve makro lens. Profesyonel görünümlü herhangi bir lens kiti aramıyorsanız, bu sizin en iyi seçiminizdir. Lenslerinizi herhangi bir dış hasardan korumak için NELOMO bir taşıma çantası, mikrofiber temizlik bezi ve bir mikrofiber çanta verir.

Lenslerinizi çantanızda saklayabilir ve nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz. Geniş açılı kamera lensi, grup fotoğrafları çekmek için mükemmeldir. Artı boyutlu iPhone'unuzda manzara çekmeyi de çok istersiniz.

Amazon'a göz atın

8. CamKix

CamKix iPhone 6-6s Plus Kamera Lensi

Profesyonel kalitede optik camla hazırlanmış ve yüksek kaliteli bir alüminyum gövde içine yerleştirilmiş CamKix, kameranız için mükemmel bir çekim olabilir. Kamera lensi, 12x optik büyütme sağlayacak şekilde donatılmıştır.

Büyütme yetenekleri ile manzara çekimlerinde uzak ve yakın konuları bir araya getirme yeteneği vardır. İPhone kamera merceği, tüm fotoğraf ve video uygulamalarınızla zarif bir şekilde çalışır. Hızlıca kurabilirsiniz. Hafiftir ve kolayca taşınabilir.

Amazon'a göz atın

9. KONUŞMA

İPhone 6-6s Plus için OXOQO Kamera Lensi

OXOQO kamera lensini özel kılan şey, mükemmel balık gözü dünya görüntüsünün yanı sıra son derece yakın plan yüksek hassasiyetli ayrıntılı çekimler yapma uzmanlığıdır. Geniş açılı lens, çarpıcı fotoğraflar çekmenize olanak tanır.

Bu kamera lensinde alüminyum çerçeve, darbe önleyici silika jel bulunur. Temperli cam, düşmeye, çizilmeye, toz istilasına ve su sıçramasına karşı koruma sağlar. M17 taban vidası çok daha kolay odaklanma sağlar.

Amazon'a göz atın

10. JISUSU

İPhone 6, 6s, 7 ve 7 Plus için Kamera Lensi

JISUSU kamera lensi, unutulmaz fotoğraflardan bazılarını çekmenize izin vermesi açısından mükemmeldir. Devasa bir kalabalığı, manzarayı veya gökdelenleri fotoğraflamak isteyip istemediğinize göre, istenen etkiyle doğru yumruğu verir.

Bu yüksek kaliteli kamera lensi, izleme açısını% 40 genişletir. Balık gözü lensi kullanarak, görüntüyü 230 derece aralığında görüntüleyebilirsiniz. 12,5X makro lens, bir nesnenin her öğesini görmenize olanak sağlar. Ayrıca iki renk seçeneği mevcuttur.

Amazon'a göz atın

Hepsi bu kadar millet!

Bu iPhone 6 / 6s Plus Kamera Lenslerinden hangisi sizi cezbedebildi? Dahası, her objektifte görmek isteyeceğiniz kalite nedir? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.