2021'de En İyi iPhone 6 ve 6 Plus Stylus - Ocak 2023

Parmak uçlarınızı biraz dinlendirmek için sahip olmanız gereken En İyi iPhone 6 ve 6 plus kalemlerinden bazılarına bir göz atalım. Alüminyum, çelik vb. Gibi çeşitli malzemelerden oluşan bu çarpıcı stiluslara çok yakında kesinlikle aşık olacaksınız. Bazıları ayrıca kalem görevi görmenin ikili işlevine sahiptir!

1. Milemont

Milemont iPhone 6-6s Plus Stylus

Milemont, basınç ve eğime duyarlı bir kalem yaptı. Bu, çizgi kalınlığını değiştirmenize ve ince gölgelendirme oluşturmanıza olanak tanır. Bu kalem, hassas bir şekilde eskiz çizmeyi seven kullanıcılar için özellikle yararlıdır.

Uzun pil, bu kalemin göze çarpan özelliklerinden biridir. Bu kalemi şarj ettikten sonra sekiz saat kullanabilirsiniz. Otomatik uyku işlevi pil ömründen tasarruf sağlar.USP: Otomatik uyku işlevi
Amazon'a göz atın

2. amPen Kapasitif Stylus

iPhone 6-6s Plus için amPen Ultra Hassas Stylus

AmPen ultra hassas kalem, dokunmatik ekranlı cihazınız için sahip olması gereken her santimdir. Kalemi birçok Apple cihazınız için olduğu kadar HTC ve Samsung Galaxy sekmeleri için de zahmetsizce kullanabilirsiniz.

Kalem biçiminde tasarlanan ekran kalemi, sağlam bir alüminyum gövdeye sahiptir ve iPhone'unuzun ekran yüzeyinin çiziksiz olmasını sağlayan yumuşak ve dayanıklı bir uca sahiptir.

USP: Uygun şekilde tasarlanmış
Amazon'a göz atın

3. LIBERRWAY

İPhone 6-6s için LIBERRWAY Stylus daha fazla

LIBERRWAY, renkli bir dizide on adet dijital kalem seti sunar. Şirket, kalemin ucunu yumuşak ve çizilmeye karşı dayanıklı kauçuktan üretmiştir. İPhone'unuzun geniş ekranına bir şeyler yazarken veya çizerken uç üzerinde mükemmel kontrolün keyfine varacaksınız.

Bu kalemin alüminyum gövdesi onu korur ve uzun süre dayanır. Diğer kalemler gibi, bu kalem de cebinize, kitabınıza veya günlüğünüze kırpmanıza yardımcı olan bir klips tasarımına sahiptir.

USP: Alüminyum gövde
Amazon'a göz atın

4. DHTS

DHTS iPhone 6-6s Plus Stylus

DHTS, tükenmez kaleme sahip benzersiz bir kalem getiriyor. Bu ikisi bir arada tasarım, iPhone 6 Plus ve diğer iPad'ler gibi tüm kapasitif dokunmatik ekranlı cihazlarla% 100 uyumludur. Birinci sınıf kauçuk uç, size hassas bir dokunuş sağlar; kalem ekranın üzerinde rahatça kayar.

On adet renkli kalem yelpazesinden herhangi bir stylus kalemi seçebilirsiniz. Bu kalem seti, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir.

USP: Hassas dokunuş
Amazon'a göz atın

5. Özlem

anngrowy iPhone 6-6s Plus Stylus

Bu, kağıt üzerinde kullanılmak üzere bir tükenmez kalem içeren bir başka ikisi bir arada dijital kalemdir. İster dijital bir cihaz üzerinde ister kağıt üzerinde çalışıyor olun, Anngrowy bir kalem olarak tek elden çözümünüzdür. Bu kalemi kullanarak iPhone ekranınızda parmak izi, çizik veya yağ bırakmayın.

Bir tarafta ultra hassas bir kalem var, diğer tarafta ise yüksek kaliteli bir tükenmez kalem bulacaksınız. Bu hafif kalem, klipsli tasarımıyla kolayca taşınabilir.

USP: Hafif stylus kalem
Amazon'a göz atın

6. Kazanan

İPhone ve iPad için Awinner Active Stylus

'AWINNER' tarafından sunulan bu teklif, sorunsuz bir yazma veya not alma deneyim. Etkileyici bir etki yaratmasına yardımcı olan şey, dokunmatik ekranda ustalıkla kayan elastik ince uçtur.

Aktif algılama teknolojisi, işlevselliğini daha da artırır. Evernote, ZoomNotes ve daha fazlası gibi birçok ünlü uygulamanın desteğiyle AWINNER, not alma sırasında geçirdiğiniz zamanın hoş bir deneyim olarak kalmasını sağlar.

Pil ömrü hakkında konuşmak gerekirse; tam olarak çalıştırıldıktan sonra 12 saate kadar çalışabilir. Tasarım gelince, yumuşak kauçuk kavrama ile anotlanmış alüminyum alaşım günlük kullanım için güvenli bir bahis yapar.

USP: Elastik ince uç
Amazon'a göz atın

7. Teviwin

Teviwin iPhone 6-6s Plus Stylus

Teviwin, parmak dokunuşu kadar duyarlı bir deneyim sunan bu kalemi tasarladı. Kalem, iPhone'unuzun dokunmatik ekranı üzerinde sorunsuz bir şekilde döner. Tüm kapasitif dokunmatik ekranlı cihazlarla tam uyumludur.

Diğer yandan, rahatınız için bir tükenmez kalem bulacaksınız. Yanınızda ayrı bir tükenmez kalem taşımanıza gerek yoktur. Telefon ekranının çizilmesini önlemek için Teviwin, dayanıklı yumuşak başlığı kullanıyor.

USP: Dayanıklı yumuşak kafa
Amazon'a göz atın

8. AmazonBasics Kapasitif Stylus

AmazonBasics iPhone 6-6s Plus Stylus

Siyah renkli kalemi iPhone 6/6 Plus kullanıcıları arasında sevecen kılan, 5 mm, 6 mm ve 7 mm'lik uçlardan uç boyutunu seçmenin benzersiz fizibilitesi.

Hacimli olmayan kalem, alüminyumdan yapılmıştır ve kolay saklamayı kolaylaştırmak için bir cep klipsi içerir ve ayrıca diğer dokunmatik ekranlı tabletler ve akıllı telefonlarla da uyumludur.

USP: Dahili cep klipsi
Amazon'a göz atın

9. amPen Hibrit Stylus

iPhone 6-6s Plus için amPen Hybrid Stylus

Neredeyse tüm dokunmatik ekran tabanlı cihazlarla uyumlu amPen Hybrid Stylus ultra hassas stylus kalem, bir kalem gibi tasarlanmıştır ve yalnızca parmaklarınız arasında tuttuğunuzda yaşanabilecek harika bir his sunar.

Hafif bir kalemle bir kordon tutturulmuştur, böylece onu istediğiniz yere rahatça taşıyabilirsiniz. Ayrıca gümüş bir cep klipsine sahiptir. Yumuşak iletken hibrit uç yıprandığında değiştirilebilir ve böylece kaleminiz sonsuza kadar yanınızda olacaktır!

USP: Değiştirilebilir hibrit uç
Amazon'a göz atın

10. İsveçli Dostu Temel Bilgiler - 6'lı Kalem Paketi

Dost İsveçli iPhone 6-6s Plus Stylus

Orta büyüklükteki kalem, Apple telefonunuz için sahip olmak için mükemmeldir ve diğer dokunmatik yüzeyli cihazlarla mükemmel bir şekilde uyumludur. Alüminyum gövdeden yapılmış hafif ağırlıklı yerleşik klips tasarım kalemi 6'lı bir pakette ve her biri farklı lastik uç boyutları ile siyah, altın, gümüş vb. Gibi farklı renklerde mevcuttur.

Renkli mikrofiber bez, ekranınızın çizilmemesini ve tozsuz olmasını sağlamak için pakette bulunur. Kaleminizle kolayca takılıp çıkarılabilen paketle birlikte 15 inç uzunluğunda iki kordon da bulunmaktadır.

USP: İle birlikte geliyormikrofiber temizlik bezi
Amazon'a göz atın

Özetliyor!

Bir tükenmez kalem ile iPhone 6 ve 6 Plus Stylus kombinasyonu, herhangi bir iPhone kullanıcısı için daha akıllıca bir karar gibi görünüyor. Uçları değiştirerek dijital kaleminizi dokunmatik ekran ve kağıt üzerinde de kullanabilirsiniz.

Daha fazla aksesuarı keşfetmek isteyebilirsiniz:

Yukarıdaki listeden hangi kalemi satın almak istersiniz? Görüşlerinizi bizimle aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.