2021'de Hoparlörlü En İyi iPhone 6/6 Plus Bağlantı İstasyonları

İPhone'da müzik dinlemek ve müzik dinlemek uzun zamandır bir eğlence şekli. İnsanların çoğu iyi bir çift kulaklık kullanarak müzik dinlemeyi sever, ancak tüm odanızın gerçek müziğin keyfini yaşamasını istiyorsanız, kaliteli hoparlörlere ihtiyacınız olacaktır. Bu, bağlantı istasyonlarının akıllıca bir seçenek olarak devreye girdiği yerdir. Kablosuz hoparlörlerin ve Bluetooth teknolojisinin yükselişiyle bağlantı noktalarının oyunda olmadığını düşünüyor olabilirsiniz.

1. StoryLake

LuguLake iPhone 6 Hoparlörlü Bağlantı İstasyonu

LuguLake Bluetooth docking hoparlörü ile telefonunuzu yaklaşık 33 fit mesafeden bağlantı istasyonuna bağlayabilirsiniz. Bluetooth 4.0 teknolojisi ve Bluetooth kullanmadığınızda cihazınız için 3,5 mm ses bağlantı noktasından oluşur.Bu yuva ile rahatça yayın yapabilir, müzik, video paylaşabilir ve aramaları her yerde yönetebilirsiniz. Herhangi bir engel olmadan telefonunuzla eşleşir.Hoparlör, size yüksek çözünürlüklü ses sağlamak için Bas Geliştirme Teknolojisi ile yapılmıştır. Bağlantı istasyonu, telefonunuzu görüntülemeye uygun bir açıyla sıkıca tutan entegre sağlam ve dayanıklı bir yuvadan oluşur. Bu yuva, taşınabilir bir hoparlör, 3,5 mm ses girişi ve mikro USB kablosuyla birlikte gelir.

USP: Etkili şarj
Amazon'a göz atın2. DPNAO

İPhone 6-6s Plus için Hoparlörlü DPNAO Yerleştirme İstasyonu

'DPNAO', müzik zamanınızı yükseltmek için çift yüksek kaliteli hoparlörlerle birlikte gelir. Ayrıca, sesi zevkinize göre ince ayar yapmanıza izin veren EQ işlevi vardır.

FM radyo, radyo dinlemek için fazlasıyla yeterli olabilecek 20'ye kadar önceden ayarlanmış istasyona sahiptir. Geceleri müziğin tadını çıkarmak ve gönül rahatlığıyla uykuya dalmak için uyku zamanlayıcısını kullanabilirsiniz.

Telaşlı hayatınızla senkronize kalırsanız ikili alarm oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca, DPNAO, hoparlörü diğer dijital ses oynatıcılara bağlamak için yardımcı giriş jakına sahiptir.USP: EQ işlevi
Amazon'a göz atın

3. iHome iPL8XHG

iHome iPL8XHG iPhone 6-6 Plus Hoparlörlü Yerleştirme İstasyonu

Hoparlöre sahip en iyi iPhone yuvalarının hiçbir listesi iHome olmadan tamamlanmayacaktır. iPL8XHG, yüksek stereo ses sağlayan Reason8 hoparlör odalarıyla birlikte gelir. Yani, kaliteli sese bayılırsanız, bu yuva noktasını bulacaksınız.

Bağlantı birimi akıllı telefonunuzu sıkıca tutar, böylece onunla rahatça etkileşim kurabilirsiniz. Cihazınızı şarj etmeye gelince, çok verimlidir.FM'in eklenmesi ile programlarınıza yetişebilmenizi sağlar. Ayrıca, uyku zamanlayıcısı ve alarm onu ​​eksiksiz bir paket haline getirir.

USP: Sebep8 hoparlör odaları
Amazon'a göz atın4. Play ONE Dock Beat'e basın

Oynat iPhone 6-6s Plus Yerleştirme İstasyonu Hoparlörlü Basın

'Basın Oynatma', iPhone için yüksek kaliteli yerleştirme istasyonu ürettiği için iyi bilinir. Ve 'ONE Dock Beat' daha iyi bir seçenek olduğunu güvenle iddia edebilir.
Bağlantı istasyonu, derin bas ile övgüye değer ses sağlayan güçlü bir kablosuz hoparlörle birlikte gelir. Hem Apple Watch hem de iPhone ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca, ek cihazları şarj edebilmeniz için birkaç USB bağlantı noktası vardır. Karmaşık olmayan kablo yönetimi ile birleştirilmiş yüksek kaliteli alüminyum yapı, ona profesyonel bir görünüm kazandırır. Ayrıca, ONE Dock Beat ömür boyu garantiyle birlikte gelir.

USP: Hem iPhone hem de Apple Watch için ideal yuva
Amazon'a göz atın5. iHome iDL44

iHome iDL44 iPhone 6-6 Plus Hoparlörlü Yerleştirme İstasyonu

Bu da iHome'dan başka bir yerleştirme istasyonu. Ancak iDL44 daha güçlüdür ve mükemmel ses kalitesine sahiptir. İPhone'unuzu ona hızlı bir şekilde bağlayabilir ve kablosuz olarak müzik yayını yapabilirsiniz.

En kaliteli reason8 hoparlör odaları ile paketlenmiş, müzik zamanınızı artırma yeteneğine sahiptir. Çift alarm, zamanınızla senkronize kalmanıza yardımcı olurken, FM size en sevdiğiniz programları dinleme özgürlüğü sağlar.Kılıf dostu tasarım sayesinde iPhone'u yerleştirmek için kılıfı çıkarmanıza gerek kalmayacak.

USP: Mükemmel ses kalitesi
Amazon'a göz atın

İşte bu millet!

Daha fazla oku: İHome'dan En İyi iPhone 6/6 Plus Yerleştirme İstasyonları

Senin favorin ne?

Artık en iyi bağlantı istasyonlarını keşfettiğinize göre, hangisinin testinizi geçtiğini bize bildirin. Ayrıca, yukarıdaki toplamada başka bir üst rıhtım istiyorsanız, bize bundan da bahsedin:

Bu gönderilere de başvurmak isteyebilirsiniz: