2021'de MacBook Pro için En İyi Çantalar

Minimalist ve daha sofistike bir arayış içinde olun dizüstü bilgisayar kılıfı veya son derece dayanıklı bir MacBook Pro çantasına sahip olmak istiyorsanız, belirli gereksinimler için doğru ürünü bulabilirsiniz. Çeşitli gereksinimleri göz önünde bulundurarak, çeşitli çantalar seçtik. Keşfetmek için hemen dalın!

  1. Harber London Deri Laptop Çantası
  2. MacBook Pro için Vangoddy Brook Omuz Messenger Çanta
  3. L2 Lüks Sırt Çantası Omuz Çantası
  4. MacBook Pro için tomtoc Laptop Omuz Çantası
  5. MOSISO Su İtici Neopren Kol Çantası
  6. Lacdo 14 inç 360 ° Koruyucu Dizüstü Bilgisayar Omuz Çantası
  7. ARVOK 15 15.6 İnç Suya Dayanıklı Laptop Çantası
  8. MacBook Pro için MOSISO Dizüstü Bilgisayar Omuz Çantası
  9. Estalon Deri Ayarlanabilir Postacı Çantası

1. Harber London Deri Dizüstü Bilgisayar Çantası

Harber London MacBook Pro Çantası

MacBook Pro'mun sanal evim olduğunu defalarca söyledim ve onunla biraz denize girme eğilimindeyim. kollu bir süredir ama günlük kullanım için bir Dizüstü Bilgisayar Çantasına geri dönüyorum. Harber London Dizüstü Bilgisayar çantası, MacBook Pro Dizüstü Bilgisayar Çantamın en iyisi.Birinci sınıf sırçalı bitkisel tabaklanmış deriden üretilen bu çanta, deri zarif bir şekilde eskidiğinden Mac'imin bir süre sonra daha da şık görünmesini sağlar. Çantada, önemli eşyalarınızı güvende tutmak için 2 manyetik poşet ve ayrıca dizüstü bilgisayar ve pasaport için cepler bulunur. Mac'inizi Harber London Kılıfı takılı olarak da saklayabilirsiniz.USP: Darbeye dayanıklı
Harber London'a göz atın

2. MacBook Pro için Vangoddy Brook Omuz Messenger Çanta

Vangoddy MacBook Pro Çantası

Vangoddy Brook’un dizüstü çantası eksiksiz bir pakettir. Hem iş hem de günlük seyahat için idealdir.Yırtılmaz fitilli yapı, onu dayanıklı ve suya dayanıklı hale getirir. Çıkarılabilir omuz askısı ve sap, çantayı kolaylıkla taşımanıza yardımcı olur. Ek bölmeler fareyi, kulaklıkları ve diğer şeyleri saklamayı kolaylaştırır. Hem 13 hem de 15 inç MacBook Profesyonelleri için mevcuttur.

USP: Darbeye dayanıklı
Amazon'a göz atın

3. L2 Lüks Sırt Çantası Omuz Çantası

L2 MacBook Pro Çantası

L2 çantası, hem gerekli korumayı hem de konforu sağlayacak şekilde üretilmiştir. Çevre dostu malzemeden yapıldığı için sırt çantası hafiftir.Ön panelde akıllı telefonları, şarj cihazlarını vb. Saklamak için ekli bir kapaklı fermuarlı cep bulunur. Çantanın içinde birkaç öğeyi saklamak için altı bölme vardır.

Daha da iyisi, omuz çantası hem 13 hem de 15 inç MacBook Pro'ya uyar ve iki renkte gelir: siyah ve yeşil.

USP: Suya dayanıklı malzeme
Amazon'a göz atın4. MacBook Pro için Tomtoc Dizüstü Bilgisayar Omuz Çantası

Tomtoc MacBook Çantası

Tomtoc daha pragmatik bir tasarıma sahiptir ve dizüstü bilgisayarınız için gereken korumayı sunar. Yumuşak astarlı iç kısım sayesinde, çanta darbeyi emebilir. Çiziklerin dizüstü bilgisayarınıza zarar vermesini önlemek için ona tamamen güvenebilirsiniz.

Ana bölmenin yanı sıra, küçük eşyaları mükemmel şekilde düzenlemenize izin veren iki ekstra cebe sahiptir. Fermuar kapatma, tüm değerli eşyalarınızın güvenli bir şekilde içeride kalmasını sağlar.PU deri tutacak, dizüstü bilgisayarı rahatça taşımanıza olanak tanıyan daha iyi bir tutuş sunar. Ayarlanabilir omuz askısı, cihazınızı taşırken istediğiniz rahatlığa sahip olmanızı sağlar.

Hem 13 hem de 15 inç dizüstü bilgisayarlar için Tomtoc'u seçebilirsiniz. Ayrıca altı renk çeşidi mevcuttur.

USP: Şok emici tasarım
Amazon'a göz atın5. MOSISO Su İtici Neopren Kol Çantası

Mosiso MacBook Çantası

Sadeliğe hayranlık duyuyorsanız, Mosiso MacBook Pro çantası tam size göre olabilir. Su tutmayan likra malzemeden özenle üretilmiştir.

Polyester köpük dolgu tabakası ve kabarık polar kumaş astarı ile kılıf, darbelere karşı tamamen dayanıklıdır ve dizüstü bilgisayarınızı sıfırdan korur. Oldukça ince ve hafif olduğu için, onu her yere taşırken rahat hissedeceksiniz.Duvar şarj cihazı ve kablo gibi aksesuarları saklamanıza izin veren küçük bir çantayla birlikte gelir. Hepsi bu kadar değil, Mosiso'yu 13 çekici renkte seçebilirsiniz.

USP: Su itici likralı malzeme
Amazon'a göz atın

6. Lacdo 14 İnç 360 ° Koruyucu Dizüstü Bilgisayar Omuz Çantası

Lacdo MacBook Çantası

Lacdo tam bir pakettir ve bir yönetici tasarımına sahiptir. En kaliteli kumaştan özenle oyulmuştur. Pürüzsüz iç kısmı ile güçlendirilmiş dayanıklı yapısı ile dizüstünüze istenilen bakımı sunar.

Cihazınızı hem kazara düşmelerden hem de sıyrılmalardan korumak için ona güvenebilirsiniz. Tüm aksesuarlarınızı mükemmel bir şekilde organize etmenize olanak tanıyan dört adede kadar ekstra cep vardır.

Üst tutma yeri ve omuz askısı, dizüstü bilgisayarınızı kolaylıkla taşımanıza olanak tanır. Ayrıca Lacdo her iki model için de mevcuttur (13 ve 15 inç MBP.)

USP: Dört ekstra cep
Amazon'a göz atın

7. ARVOK 15 15.6 İnç Suya Dayanıklı Dizüstü Bilgisayar Çantası

Arvok MacBook Çantası

Gelişmiş bir profil sergileyen Arvok, kutuların çoğunu işaretliyor. Oldukça ince ve hafiftir.

Çanta yüksek kaliteli kanvas kumaştan yapıldığı için dizüstü bilgisayar için uzun ömürlü bir yol arkadaşı olabilir. Yumuşak iç kısım sadece yapıyı güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda tümseklere karşı savaşması için onu güçlendirir.

Üst tutacak ve fermuar kapatma, temel ihtiyaçlarınızı karşılar. Ayrıca Arvok, siyah, kot mavisi, gri ve muhteşem şarap kırmızısı gibi dört sevimli renk seçeneğiyle geliyor.

USP: Yüksek kaliteli kanvas kumaş
Amazon'a göz atın

8. MacBook Pro için MOSISO Dizüstü Bilgisayar Omuz Çantası

MOSISO MacBook Pro Çantası

Mosiso çantası oldukça moda. İnce profil ve güzel işçilik, gözbebeklerini anında yakalamasına yardımcı olur.

Kaliteli polyester köpük dolgu tabakası yapısını güçlendirir. Dizüstü bilgisayarı güvenli bir şekilde tutmak için fermuarlı bir kapağa sahiptir. Bunun yanı sıra, değerli aksesuarlarınızın çoğunu kolayca saklayabilmeniz için önde iki cep ve arkada büyük bir cep bulunmaktadır.

Çanta gri ve turuncu ve siyah ve kırmızı olmak üzere iki renkte mevcuttur. Ayrıca Mosiso çantası 1 yıl garantilidir.

USP: Polyester köpük dolgu
Amazon'a göz atın

9. Estalon Deri Ayarlanabilir Postacı Çantası

Estalon MacBook Çantası

Estalon postacı çantası eklememin en önemli nedeni, eski yönetici tasarımına sahip olmasıdır. At derisinden üretilmiştir ve birinci sınıf işçiliğe sahiptir.

Çanta kanvas kumaş ile dikilir ve darbelere dayanıklıdır. Deri dokusu uzun ömürlülüğü güçlendirerek sınıfını uzun süre koruyabilmesini sağlar.

Ana bölme 14 inçlik bir dizüstü bilgisayarı barındırabilirken, diğer iki cep diğer küçük şeyleri saklamanıza izin verir. Dahası, Estalon siyah çakıl taşı, kahverengi vb. Gibi altı sevimli renk çeşidiyle gelir.

USP: En iyi at derisi
Amazon'a göz atın

Hepsi bu kadar millet!

Seçiminiz nedir?

En iyi dizüstü bilgisayar çantalarına göz attıktan sonra, ihtiyaçlarınıza uygun görünenleri bize anlatın. Ayrıca, toplama sırasında en sevdiğiniz dizüstü bilgisayar çantalarından herhangi birini kaçırdıysanız, bunu da bize bildirin.

Bu gönderileri de okumak isteyebilirsiniz: