2021'de iPhone ve iPad için En İyi Ezan Uygulamaları - Ocak 2023

Özellikle Ramazan ayında namaz vakitlerini tam olarak bilmek, hızlı ve aktif formlardan çıkmak çok önemli olduğu için çok önemlidir. İkamet ettiğiniz yerin enlem ve boylamına bağlı olarak zamanlamalar farklılık gösterir. Bu nedenle, herhangi bir konuma göre gerçek namaz vaktini hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için iPhone ve iPad için en iyi Ezan uygulamalarının listesini oluşturduk. Bu ezan uygulamaları son derece kullanıcı dostudur. Kutsal görevlerle mükemmel uyum içinde kalmanıza yardımcı olmak için dualarınızı takip etmenize, alarmlar kurmanıza ve hatırlatıcılar ayarlamanıza izin verir. Şimdi iOS için en iyi ezan uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edelim!

1. Müslüman Pro

Muslim Pro Azan iPhone ve iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

30 milyondan fazla kullanıcı tarafından yüksek puan alan 'Muslim Pro', etkileyici bir Ezan uygulamasıdır. Bulunduğunuz yere göre doğru namaz vakitlerini gösterir. İOS cihazınızdaki Bugün görünümünden namaz vakitlerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.Sesli okumalar, fonetikler ve çevirilerle birlikte eksiksiz Kuran'ı içerir. Renkli Tajweed, Kuran'ı okurken telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olur. Hareketli Kıble pusulası ve bir harita ile Mekke'nin yönünü de gösterir. Kutsal tarihleri ​​gösteren tam Müslüman Hicri takvimine sahiptir.

Fiyat: Bedava
İndir

2. Ezan

Athan Azan iPhone ve iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

Ezan sadece doğru namaz vaktini göstermekle kalmaz, aynı zamanda namaz performansınızı takip etmenizi de sağlar. Bununla daha fazla dua disiplini elde edebilirsiniz.

Yakındaki camileri, okulları, organizasyonları iletişim bilgilerinin yanı sıra yol tarifleriyle hızlı bir şekilde öğreneceksiniz. Bugün görünümü widget'ı, dualarınızı kolaylıkla takip etmenizi sağlar. İslami takvim yaklaşan tüm İslami etkinlikler hakkında sizi bilgilendirir.

Fiyat: Bedava
İndir

3. Athan Pro

Athan Pro Müslüman araçları iPhone ve iPad Azan Uygulaması Ekran Görüntüsü

Athan Pro, Müslümanlar için sahip olunması gereken bir uygulamadır. Hem teklif edilen hem de cevapsız dualarınızı takip edebilirsiniz. Konum bazlı araçlar sayesinde Kıble yönlerini daha rahat öğrenebileceksiniz.

Uygulama, dünyanın yüzlerce şehri için gerçek namaz vakitlerini gösterir. İletişim bilgilerine ve yakındaki camilerin yol tariflerine erişeceksiniz. İlginç bir şekilde, rozetlerin kilidini açacak ve kişisel puanınıza göre elit bir statü seviyesine ulaşacaksınız.

Fiyat: Bedava
İndir

4. Duam

My Prayer Azan iPhone ve iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

'Benim Duam', herhangi bir yerde namaz vakitlerini anında öğrenmek ve namazınızı tam bir adanmışlıkla gerçekleştirmek için kullanmanız gereken şeydir. Doğrudan uygulamanın ana ekranından Kıble yönünü, namaz vakitlerini ve bir sonraki namazınızın kalan süresini öğreneceksiniz. Ayrıca namaz vakitlerini ayarlamanız için gerekli özgürlüğü sağlar.

Fiyat: Bedava
İndir

5. Ezan Alarmı

Azan Alarm iPhone ve iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

'Ezan Alarmı' hem disiplininiz hem de Ezan ile göreve ayak uydurmanıza çok yardımcı olabilir. Bununla namaz vakitlerinizi kolayca takip edebilir ve alarmı asla geç kalmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

14 tam ezan alarmı arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı bir şey istiyorsanız, müzik kitaplığınızdan en sevdiğiniz sesi seçme seçeneğiniz de vardır. Daha da önemlisi, Kıble yönlerini kolayca bulabilecek ve Kuzey Amerika İslam Cemiyeti, Müslüman dünya ligi gibi yedi farklı hesaplama yöntemi arasından seçim yapabileceksiniz.

Fiyat: Bedava
İndir

6. Ezan

Azan iPhone ve iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

Bu, son derece kullanıcı dostu bir ezan uygulamasıdır. GPS kullanımı ile tam namaz vakitlerini gösterir. İhtiyaçlarınıza göre namaz vakitlerinizi ince ayarlayabilir ve belirlediğiniz kurallara bağlı kalabilirsiniz. Vaktinde namaza hazırlanmak ve asla geç kalmamak için dua alarmını kullanın. İngilizce dışında Arapça dilini de desteklemektedir.

Fiyat: Bedava
İndir

7. Ramazan Zamanları

Ramazan Times Azan iPhone ve iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

Ramazan Times uygulaması size Ramazan ayı için iftar ve Sehar saatleri sağlar. İftar için kalan süreyi kolayca öğreneceksiniz.

Uygulama, kutsal etkinliğin doğru zamanını bilme görevinizi çok kolaylaştırmak için farklı zaman hesaplama yöntemlerini destekler. Size önemli şeyleri hatırlatmak ve daha iyi bir şekilde hazırlanabilmek için alarmlar kurabilirsiniz. Hicri takvim yaklaşan tüm kutsal olayları gösterir.

Fiyat: Bedava
İndir

8. Ezan MP3

Azan MP3 iPhone Uygulaması Ekran Görüntüsü

Adzan'ı dinlemek gibi mi? Cevabınız evet ise, Azan MP3 tam bir paket olduğu için indirmelisiniz.

Geniş bir ezan koleksiyonu ile birlikte gelir. Tüm kütüphanede gezinebilir ve en sevdiğiniz duayı dinleyebilirsiniz. Örneğin, Mekke'den (Mekke) veya Medine'den veya mescid-i haramdan ve daha fazlasını dinlemekten keyif alacaksınız.

Sunulan 40 farklı ezan sesi ile bu paketin tamamını asla sıkıcı bulamayacaksınız!

Fiyat: Bedava
İndir

9. Güneş ve Ay

Sun and Moon Azan iPhone ve iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

'Güneş ve Ay' uygulaması gün doğumu, gün batımı, ayın doğuşu ve batışı zamanlarını gösterir. Kullanışlı pusula, güneş ve ayın konumunu gösterir.

Herhangi bir konumu dört farklı şekilde belirlemenize olanak tanır. Örneğin, Google Haritalar, enlem ve boylamı kullanabilir, mevcut seçeneklerden herhangi bir şehri seçebilir veya belirli bir konumun gün doğumu veya gün batımının doğru zamanını bulmak için GPS veya Konum Servislerini kullanabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda güney / kuzey uçları için geçmiş ve gelecek tarihleri ​​gösterir.

Fiyat: 0,99 ABD doları
İndir

10. Günlük Namaz

Günlük Salat Azan iPhone ve iPad Uygulaması Ekran Görüntüsü

'Günlük Salat' ın düzgün çalışmasını seviyorum. Uygulama zengin özelliklere sahip olmayabilir, ancak konu konumunuza göre doğru namaz vakitlerini göstermeye geldiğinde çok işlevseldir. Namaz vakitlerini otomatik olarak güncellediğinden, namazınızın tam saatini öğrenmekte sorun yaşamazsınız. Ayrıca programınızla mükemmel uyum içinde kalmak için ezan öncesi hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz.

Fiyat: Bedava
İndir

Hepsi bu kadar millet!

Oturumu kapatma

Hepsi bu kadar millet!

Senin favorin?

Şimdi, dua disiplininizi geliştirmek için bu en iyi ezan uygulamalarını kullanın. Bir adım önde olmak ve kutsal etkinliklere iyi hazırlanabilmek için Hicri takvimin en iyi kullanımını ve hatırlatıcılarını yapın. Bu uygulamalardan hangisi sizden daha fazla oy aldı? Bu uygulama listesinde görmek istediğiniz bir ezan uygulaması var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Bu gönderileri de okumak isteyebilirsiniz:

  • İPhone için En İyi Kıble Uygulamaları
  • İPhone ve iPad için Noel Uygulamaları
  • İPhone ve iPad için Cadılar Bayramı Uygulamaları