2021'de En İyi Apple Watch Tampon Kılıfları - Ocak 2023

İPhone'lar için tampon kılıflar, beklenmedik hasarlardan telefonlarınızın çok ihtiyaç duyulan güvenliğini sağladıkları için çok yardımcı oldu. Apple Watch için de tampon kılıflara ne dersiniz? Saatinize mükemmel güvenlik sağlamanın yanı sıra, saatinize önemli bir katkı olabilirler. Apple Watch için en iyi tampon kılıflardan bazılarında pazarlık yapmak için atlayışa gidelim!

1. M MYECOGO

M MYECOGO 38 mm Apple Watch Serisi 2, 3 Tampon Kılıfı

M MYECOGO, Apple Watch'unuz için yüksek kaliteli kaymaz ve darbeye dayanıklı kılıflar üretir. Kurulumu oldukça kolaylaştıran yumuşak TPU malzemesi kullandı. Bu kasa son derece şeffaftır ve saatinizin orijinal tasarımını gösterir.Bu kasa, aynı zamanda kaymaz olan çevre dostu TPU'dan yapılmıştır. Bu davanın göze çarpan özelliklerinden biri, Apple Watch'unuzun kullanılabilirliğini engellememesi ve yine de cihazınız için harici yüzey koruması alabilmenizdir.

Fiyat: 8,99
Amazon'a göz atın

2. X-Doria'dan Savunma Kenarı Tampon Kılıfı

X-DoriaDefense Edge, Apple Watch'unuz için sağlam bir tampon kılıftır. Alüminyum dış ve kauçuk iç astardan yapılmıştır ve değerli saatinizi herhangi bir darbeden veya istenmeyen çizilmelerden korumak için tam donanımlıdır. Saatinize hızlı bir kurulum için geçmeli bir tasarıma sahiptir. Sen de anında çıkarabilirsin.

Hem 38mm hem de 42mm Apple Watch boyutları için geliyor. Her iki model için de aynı perakende fiyatına sahiptir. Bu tampon kılıfı bronz ve gümüş renklerde mevcuttur. Ön siparişi başladı.

Fiyat: 29,99
X-Doria'dan satın alın

3. Spigen Ultra-İnce Sıvı Kristal

Spigen Ultra-İnce Sıvı Kristal Elma Saat KılıfıKaliteli TPU malzemeden yapılmış, Spigen'in bu Apple Watch tampon kılıfı uzun süre dayanmalıdır. Oldukça esnektir ve Apple Watch'unuza uygun bir görünüm sunar. Hafiftir ve saatinize gereksiz hacim katmaz. Zahmetsizce çıkarabilir ve takabilirsiniz.

Bu tampon kılıf, hem saatinize çizilmeye veya hasara karşı çok ihtiyaç duyulan korumayı sağlamak hem de değerli giyilebilir cihazınıza güzel bir profil katmak açısından beklentilerinizi karşılamalıdır. Ve bunun için ödeyebileceğiniz bir fiyata, bu dava da uygun. Bu model hem 38mm hem de 42mm Apple Watch için mevcuttur.

Fiyat: 26,99 ABD doları [biz bunu yazarken Amazon'da 14,99 ABD doları.] Amazon'a göz atın

4. Spigen Tam Uyum

Spigen Exact Fit Apple Watch KılıfıBu Spigen Apple Watch kasası, birinci sınıf polikarbonat malzemeden yapılmıştır. Apple Watch'unuza mükemmel şekilde uyar. Cazibeyi çekici saatinizden çıkarmak için fazladan bir hacim yoktur. İnce görünüm, bu kasanın saatinize güzel bir katkı olmasını sağlar.

Açıkta kalan düğmeler ve bant eki, saatinizi kullanırken herhangi bir rahatsızlığın olmadığından emin olun. Hem 38 mm hem de 42 mm Apple Watch için mevcuttur.

Apple Watch'unuz için zarif bir koruyucu kılıf istiyorsanız, bu vakayı deneyin.

Fiyat: 21,99 ABD doları [bunu yazarken Amazon'da 14,99 ABD doları.] Amazon'a göz atın

5. fSCPA

fSCPA 42 mm Apple Watch Serisi 2, 3 Tampon Kılıfı

Apple Watch sizin değerli varlığınızdır ve onu arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza gururla sergilemek istersiniz. Peki ya bir durum, akıllı saatinizin muhteşemliğini gölgede bırakırsa? Bu amaçla fSCPA, Apple Watch'unuz için ultra ince bir kasa tasarladı. Bu kasa sadece 0,3 mm kalınlığındadır ve saatinize bir eldiven gibi sığar.

İnce profiline rağmen bu kılıf Apple Watch'unuzu her köşeden ve yandan korur. % 99 şeffaflığa sahip bu kılıf, dokunma hassasiyetine sahiptir.

USP: Dokunma hassasiyeti
Amazon'dan satın alın (42 mm)

6. V85

V85 42 mm Apple Watch Serisi 2, 3 Tampon Kılıfı

V85 kasayı kullanmıyorsanız, Apple Watch'unuza bir kasa takmak zor bir iş olabilir. Bu kasa, esnek TPU özelliği nedeniyle kolay kurulumuyla bilinir. Üstelik malzeme, saatinizin tüm düğmelerine kolay erişim sağlar.

V85, tam koruma sağlamak için dayanıklı malzeme kullanmıştır. Darbe emici kılıf, Apple Watch'unuzun yanlarını ve kenarlarını çarpmalara ve düşmelere karşı korur.

Fiyat: 5,99
Amazon'a göz atın (42 mm)

7. UZUN

LELONG 38 mm Apple Watch Serisi 2, 3 Tampon Kılıfı

LELONG, Apple Watch'unuz için mükemmel bir kılıf tasarladı. Kasayı taktıktan sonra saatinizi kolayca şarj edebilirsiniz; saati şarj etmenin yanı sıra rahatlıkla yeni bir saat kordonu takabilirsiniz. Su izlerini önlemek için LELONG, ekran koruyucu üzerinde küçük bir nokta sunar.

Saatinizin ekranı, yerleşik ekran koruyucusu tarafından korunur; çizikler ve çarpışmalar konusunda asla endişelenmeyin. Herhangi bir spor aktivitesine başlamadan önce kasayı kurduğunuzdan emin olun.

Fiyat: 6,99
Amazon'a göz atın (38mm)

8. GENEL

Apple Watch Case için BOTOMALL

Bu sağlam özellikli koruyucu kılıf, Apple Watch Serisi için özel olarak üretilmiştir. Bu mükemmel ve dayanıklı TPU kılıfla Apple Watch'unuzu beklenmedik hasarlardan koruyun.

Farklı renklerde ince bir kılıf mevcuttur. Her gün değiştirmek için birden fazla kasa satın alabilirsiniz. Kesin olarak kesilmiş bir kapak, dijital kurma koluna ve yan düğmeye zahmetsizce erişmenizi sağlar.

Fiyat: 6,99
Amazon'a göz atın (44 mm)

9. SIRUIBO

SIRUIBO 44 mm Apple Watch Series 4 Tampon Kılıfı

SIRUIBO, Apple Watch'un tüm sürümleri için tampon kılıflar getiriyor. Bu yumuşak ve ince saat kasası, saatinize biraz hacim kazandırmak için hafif malzemeden yapılmıştır. Dava, profili ile neredeyse farkedilemez.

Kolay kurulum ve sökme için SIRUIBO, bu tampon çantasını üretmek için yumuşak kauçuk malzeme kullanır. Kasayı taktığınızda veya çıkardığınızda, en azından saatinizin hasarı konusunda endişelenirsiniz. Bu durumun bir dezavantajı, dokunmatik ekran arayüzünü (yaklaşık% 2) azaltmasıdır.

USP: Kolay kurulum
Amazon'a göz atın (44 mm)

10. Mkeke

Mkeke 42mm Apple Watch Tampon Kılıfı

Mkeke, saatinizi ve ekranını da koruyan bir tampon kılıfıyla geldi. Bu şok emici kılıf, saatinizi yanlışlıkla düşürdüğünüzde şoku azaltmak için yükseltilmiş kenarlara sahiptir. Yükseltilmiş kenarlar, saati zeminin üzerinde tutar ve böylece ekrana herhangi bir zarar gelmesini önler.

Esnek TPU, kasayı takarken veya çıkarırken herhangi bir soruna neden olmaz. Tam vücut koruması, düşmelere, çizilmelere ve çarpmalara karşı güvenlik sağlar.

USP: Yükseltilmiş kenarlar
Amazon'a göz atın (42 mm)