AT&T, DirecTV'ye alternatif düşük maliyetli akış sunuyor

Milyonlarca Amerikalı “kordonu kes” devrimine zaten katıldı. Çünkü kablo ve uydu faturaları kontrolden çıktı.Dışarıda çok sayıda harika akış hizmeti sunulduğunda, sadece TV izlemek için ayda yaklaşık 200 $ harcamak çılgınca. (Not: Akış hizmetlerini karşılaştıran yararlı ipucumuzu okumak için burayı tıklayın.)Günümüzde, bu akış hizmetlerinden birine veya ikisine abone olarak tonlarca tasarruf edebilirsiniz. Kablonun kesilmesi daha da ucuzluyor olabilir. AT&T, kontrol etmek isteyebileceğiniz yeni, düşük maliyetli bir akış hizmetine giriş yapıyor.Yeni düşük maliyetli akış seçeneği

Habere dikkat ediyorsanız, AT&T'nin yakın zamanda Time Warner ile birleştiğini biliyorsunuz. Birleşmeyle ilgili ayrıntıları okumak istiyorsanız burayı tıklayın.

Müşteriler için birleşmenin ilk olumlu sonuçlarından biri, yeni bir düşük maliyetli akış hizmetidir. AT&T bu hafta yakında WatchTV'yi piyasaya süreceğini duyurdu.AT&T’nin en son iki sınırsız kablosuz planıyla WatchTV uygulaması üzerinden veya belirli tarayıcılarda ücretsiz olarak akış gerçekleştirebilirsiniz. Diğer herkes için, WatchTV'yi ayda 15 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Yeni akış hizmeti 30'dan fazla canlı kanal içeriyor. Canlı programlamaya ek olarak, WatchTV'nin talep üzerine 15.000'den fazla TV şovu ve filmi vardır.Canlı kanallar A&E, AMC, CNN, Food Network, TBS, TNT ve daha fazlasını içerir. Lansmandan sonra BET, Comedy Central, VH1 ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla kanal eklenecek.

görüntü: WatchTV kanal dizisi.

AT&T Mobilite ve Eğlence Başkanı David Christopher, “Eğlence ve sınırsız veriyi bir araya getiren ilk kablosuz sağlayıcıydık ve bir kez daha bunun ne anlama geldiğini yeniden tanımlıyoruz.“Bu artık kablosuz planınıza bir kanal veya hizmet eklemekle ilgili değil. Bu, önem verdiğiniz şeylerden daha fazlasını sunan inanılmaz bir içerik dizisidir - 30'dan fazla canlı TV kanalı ve talep üzerine 15.000'den fazla TV şovu ve filmin yanı sıra premium film kanalları ve daha fazlası ile müzik akışı! ”

Bu yeni hizmet sizin için uygun görünmese bile, kabloyu kesmeyi ciddi bir şekilde düşünmelisiniz. Milyonlarca insanın bu sıçramayı yapmasının bir nedeni var. Sende yapabilirsin!SkyStream tarafından 4K HD TV akış kutusu

Bu TV Akış kutusu, kabloyu keserken size bir arada sunar. Yerel kanallar daha fazla ama kablo daha az istiyorsanız bu ne arıyorsunuz.

Dahili medya merkezi ile binlerce film ve şov izleyin veya sınırsız film ve şov akışı potansiyelinin kilidini açmak için Hulu, Netflix, Sling TV, YouTube, Google Play, HBO Now, Showtime, Amazon TV abonelikleri ve daha fazlasında oturum açın . En iyi kısım? Her şey HD 1080p veya 4K.Şimdi satın al!