Acele ederseniz ücretsiz bir Samsung Galaxy S22 edinin - İşte böyle

  samsung galaxy s22 telefon © Kupreviç | Dreamstime.com

Tarafından sunulan T mobil

Tarafından sunulan T mobil55 yaşında ve üzerindeyseniz, sınırsız konuşma, metin ve veri dahil, her biri 30 dolardan az olan iki satırla şimdi tasarruf etmeye başlayın. T-Mobile/55'i ziyaret edin veya bugün 1-800-T-MOBILE (937-8997) numaralı telefonu arayın.Yeni modeller çok pahalı olduğu için telefonunuzu yükseltmeyi ertelediyseniz, operatör değiştirmeyi düşünmenin zamanı geldi. Pahalı bir teknoloji parçası için anlaşma yapmanın akıllı bir yolu.Aktarmamız gereken harika bir teklif bulduk: T-Mobile'a geçin ve bir Samsung Galaxy S22'ye sahip olun. Bedava Magenta MAX planına geçtiğinizde 24 aylık fatura kredisi ile. Bu 799,99 dolarlık bir değer. Ayrıca, Watch hattını etkinleştirerek 24 aylık fatura kredisi ile bir Galaxy Watch4 edinin.

Bu da yetmezmiş gibi T-Mobile'da 55 yaş ve üzeri indirimli tarifeler de var. Bu anlaşmayı nasıl puanladığınızı görmek için okumaya devam edin.

Cebinizde para geri

Hemen hemen her şeyin fiyatları artıyor ve buna akıllı telefonlar da dahil. Amiral gemisi modelleri 1.000 doların kuzeyine mal olabilir ve ortalıkta o kadar paranız olmayabilir.Bu, eski ve artık işinizi yapamayacak eski telefonunuzla yetinmeniz gerektiği anlamına gelmez. Şarj etmeyen bir pilden, eski bir kameradan ve o korkunç 'Depolama alanı dolu' mesajından bıktıysanız, bu fırsat tam size göre.

Şu anda, T-Mobile'a geçip bir MAX planı başlattığınızda, Samsung Galaxy S22'ye 24 aylık fatura kredisi ile ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bu amiral gemisi model, tonlarca depolama alanına, harika bir kameraya, hızlı şarj özelliğine sahiptir ve süper hızlı 5G ile çalışır. İşte teknik özelliklere hızlı bir bakış:

  • 10MP ön kamera ile birlikte 30 kata kadar dijital yakınlaştırmaya sahip 50MP çözünürlüklü ana lense sahip üç lensli bir kamera.
  • Bir akıllı telefonda bulunan en yüksek kayıt çözünürlüğü olan ultra yüksek kaliteli 8K videolar çeker.
  • Parlak, güzel bir 6,1” FHD+ Dinamik AMOLED ekran.
  • 29 saat konuşma süresi ve 10,8 gün bekleme süresi.

Bir akıllı saate eklemek ister misiniz? T-Mobile sizi korur. T-Mobile'da bir Watch hattı etkinleştirildiğinde 24 aylık fatura kredisi ile Galaxy Watch4 sahibi olabilirsiniz.Watch4, düştüğünüzde SOS gönderebilmek için gezi algılama, EKG izleme, egzersiz takibi ve gezi algılama dahil olmak üzere bir ton güçlü özelliğe sahiptir. Ayrıca sadece saatinizi kullanarak aramalarınızı ve kısa mesajlarınızı alabilir, e-postanızı kontrol edebilir ve ödeme yapabilirsiniz.

Neden T-Mobile'a geçmelisiniz?

T-Mobile, Amerika'nın en büyük, en hızlı ve en güvenilir 5G ağına sahiptir, bu da daha fazla yerde daha fazla 5G çubuğu anlamına gelir.Bu sadece harika bir hizmet değil. T-Mobile'ın MAX planlarıyla, vergiler ve ücretler dahil ve Netflix gibi iki veya daha fazla hatla 225 doların üzerinde avantaj elde edersiniz. Daha da iyisi, 55 yaşında veya daha büyükseniz, T-Mobile size özel olarak oluşturulmuş indirimli planlara sahiptir.

Ayrıca, Fiyat Kilitleme Garantisi ile konuşmanızın, mesajınızın ve verilerinizin fiyatını yükseltmezler.

Ne için bekliyorsun? T-Mobile'da bir Samsung Galaxy S22 almak için bir T-Mobile MAX planına kaydolun. Ayrıca, İzleme hattını etkinleştiren bir Galaxy Watch4 edinin. Planları keşfetmek ve bugün kaydolmak için T-Mobile.com/55 adresini ziyaret edin.Sınırlı süreli teklifler; değişebilir. Artı vergi. . Satışta ödenmesi gereken 35 ABD doları cihaz bağlantı ücreti. Kredi almak için aktif ve iyi durumda olmalısınız; 2 fatura döngüsüne izin verin. Galaxy S22: 24 fatura kredisi almadan önce kablosuz hizmeti iptal ederseniz, krediler durur ve gerekli finansman sözleşmesinin bakiyesi dolmuş olur (ör. 799,99 ABD Doları – Galaxy S22 5G 128 GB). Uygun kredi ve hizmet (Magenta MAX veya diğer premium veri planı) gereklidir. Fatura kredisi yoluyla 800$'a kadar. En fazla 4 hesap. Watch4: 24 fatura kredisi almadan önce kablosuz hizmetini iptal ederseniz, krediler durur ve gerekli finansman sözleşmesindeki bakiyenin vadesi gelir (ör. 249,99$ – Galaxy Watch4 40mm). Nitelikli kredi ve hizmet gerekli. Fatura kredisi yoluyla 249,99 ABD doları. Maks. 12/hesap. 225 dolar değeri: MAX aile planlarında sunulan eğlence, seyahat avantajları ve dolandırıcılık koruması gibi aylık avantajların perakende değerine dayalıdır. Dahil edilen tüm avantajlar için plan ayrıntılarına bakın. Bazı avantajlar etkinleştirme gerektirebilir. Fiyat Kilidi: Düzenli mo garanti eder. uygun hizmete sahip yeni hesaplar için mevcut ağ içi konuşma, metin ve verilerin tarife planı fiyatı; vergiler ve ücretler gibi istisnalar geçerlidir. 5G kapsama alanı bazı bölgelerde mevcut değildir. Bazı kullanımlar belirli bir plan veya özellik gerektirebilir; T-Mobile.com'a bakın. en hızlı: Dayalı medyan, genel birleştirilmiş 5G hızları, Ookla® tarafından 2022'nin üçüncü çeyreğine ilişkin Speedtest Intelligence® veri 5G indirme hızları analizine göre. Ookla ticari markaları lisans altında kullanılmış ve izin alınarak yeniden basılmıştır. En güvenilir: Nisan-Eylül 2022 arasında toplanan, görev tamamlama da dahil olmak üzere kullanıcı deneyimi için kitle kaynaklı verileri içeren, bağımsız üçüncü taraf tarafından yürütülen bir denetim raporuna göre. Tüm ayrıntılar şu adrestedir: www.umlaut.com/en/benchmarking/USA