2021'de Apple Watch için en iyi 5 e-posta uygulaması

En güçlü araçlardan biri olarak adlandırın; Apple Watch, başlangıcından bu yana hayatlarımızı büyük ölçüde iyileştirdi. Demek istediğim, Saatimle çalışırken e-posta göndermek, sahip olmak harika bir duygu. Apple Watch’un yerleşik e-posta uygulaması mükemmel olsa da, çoğu zaman kullanışlı olsa da, örneğin çoklu hesap desteği gibi gelişmiş özelliklere sahip bir uygulamaya ihtiyacınız var.Bunun için, cihazınızı kullanarak e-posta oluşturmanıza, paylaşmanıza ve hatta planlamanıza yardımcı olabilecek Apple Watch için en iyi 5 üçüncü taraf e-posta uygulamasını listeledim. Onlara bir göz atalım. 1. Microsoft Outlook
 2. Spark Mail
 3. Canary Mail
 4. Zoho Mail
 5. Uçak postası

1. Microsoft Outlook

Apple Watch için Microsoft Outlook e-posta uygulaması

Apple Watch desteği sağlayan ilk e-posta uygulamalarından biri olan Microsoft Outlook, Apple Watch'unuzu kullanarak iletişim kurmanıza izin veren sağlam bir uygulamadır. Outlook, hızlı etkileşimleri vurgulama konusunda muhteşem bir iş çıkarır. Saat, tıpkı iPhone'unuz gibi size en önemli e-postalara giden konuları gösterecek odaklanmış bir bölümle birlikte gelir.

Bu e-postalara sesli dikte kullanarak da yanıt verebilirsiniz. Özetlemek gerekirse, uygulama en hızlı halindedir ve önemli toplantınızı bir bakışta kaydetmenize olanak tanır. Uygulamanın çok yönlülüğü, okunabilirlik faktöründe, yalnızca bildirime (ve tabii ki takvim uygulamasına) bir bakışta yatar ve tüm günü planlayabilirsiniz.Uygulamalı deneyim:

 • Hızlıca kaydırarak takvim ve gelen kutusu menüsüne bir bakış.
 • E-postalara sesli dikte ile yanıt verin.
 • Bildirimler sekmesinden takvim randevularınıza bakın.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın alımlar 6,99 ABD dolarından başlar)

İndir2. Spark Mail - Readdle ile E-posta Gönderin

Apple Watch için Spark Mail uygulaması

Apple Watch için en iyi akıllı sınıflandırma e-posta uygulamalarından biri, Spark Mail kullanımı kolaydır. Kullanıcı arayüzü yerinde; Önemli e-postalar aldığınızda Saatiniz bip sesi çıkarır, bu nedenle önemli e-postalarınızın Önemsiz olarak işaretlenmediğinden emin olun.

Spark, e-postalarınızı otomatik olarak kişisel, bildirimler ve haber bültenleri olarak sınıflandırır. Spark'ın muhtemelen ilklerden biri olduğunu biliyor muydunuz? iPhone için üçüncü taraf e-posta uygulamaları tek bir uygulama kullanılarak birden çok hesap senkronizasyonuna izin veren? Bu özellik, Apple Watch uygulamasına da sahip olmanızın nedenidir. Ayrıca, yalnızca önemli e-postalar için bildirim alırsınız ve haber bültenleri veya spam içeriği için bildirim almazsınız.İpucu: Hafta sonu olmadıkça, iş e-postalarınızı Spam olarak etiketlemeyin!

Uygulamalı deneyim: • Önemli e-postalarınız için akıllı bildirimler.
 • Bildirimler sekmesinden e-postalarınızı yanıtlayın.
 • Bir güncellemeyi asla kaçırmamak için önemli konuşmaları sabitleyin.

Fiyat: Bedava

İndir

3. Canary Mail

Apple Watch için Canary Mail uygulamasıKusursuz güvenlik sunan bir posta uygulaması olan Canary Mail, e-postanın doğru yapılmasıyla eş anlamlıdır! Piyasadaki Apple Watch üzerinden LTE Bağlantısı sunan ilk e-posta uygulamalarından biri, beta sürümünden sonra şüphesiz birçok iyileştirme sundu.

E-postaların uygulama ile okunması kolaydır ve deneyiminizi kolaylaştırmak için e-postalarınıza daha erken yanıt vermek için birçok seçenekle birlikte gelir. Elbette, e-postanın tamamını okumak için bildirime dokunmanız gerekir. Uygulama, daha iyi kullanılabilirlik için tüm Apple cihazlarınızda benzer bir arayüzle birlikte gelir.Uygulamalı deneyim:

 • Hızlı yanıtlar için yerleşik karalama.
 • Ses dikte etme etkinleştirildi.
 • E-postaların önemine göre ayrılması.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın alımlar 9,99 ABD dolarından başlar)

İndir

4. Zoho Mail - E-posta ve Takvim

Apple Watch için Zoho Mail uygulaması

Zoho Corporation, işletmenizde daha sorunsuz bir geçiş için gerçekten olmazsa olmazlardan biri olarak etiketlenmiştir. Beklentilerimizi karşılayan Zoho, Apple Watch uygulamaları, bunlardan biri Zoho Mail.

Zoho’nun Apple Watch Desteği ile gönderene ve konuya, bir kod parçacığı ile birlikte Bildirimler içinden hızlıca göz atabilirsiniz. Yazarak veya sesli komutlar vererek e-postalara hızlı bir şekilde yanıt verin.

Uygulamalı deneyim:

 • Saatin kendisinden güncel günlük etkinliğinize ve sık karşılaşılan etkinliklere erişin.
 • Hızlı yanıtlar etkinleştirildi.
 • Başlıca Apple cihazları desteği mevcuttur.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın alımlar 3,99 $ 'dan başlar)

İndir

5. Airmail - Gmail Outlook Posta

Apple Watch için Airmail Gmail Outlook Mail uygulaması

Listedeki görsel olarak en çekici uygulamalardan biri olan Airmail, başlangıçta Mac için tasarlandı. Adım adım diğer Apple cihazlarına genişledi ve Apple Watch önemli bir entegrasyon oldu.

Yıllar içinde popülaritesinin artmasının başlıca nedenlerinden biri hızlı düzeltmeleridir. Akıllı bildirimler etkinleştirildiğinde, uygulamayı açmadan e-postalara yanıt verebilirsiniz! Çok zaman kazandırır ve bunu eğlenceli bir yaklaşım haline getirir; Tabii ki, hızlı yanıtların uygun olduğundan emin olmalısınız.

Uygulamalı deneyim:

 • Yapılacaklar Planlayın.
 • E-postalarınızı düzenlemek için dokunmaya zorlayın.
 • Etkin Siri desteği, Apple’ın hızlı yanıtlarını da destekler.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın alımlar 2,99 ABD dolarından başlar)

İndir

Apple Watch'a e-posta uygulamaları nasıl kurulur

Apple Watch'unuzda bir e-posta istemcisi uygulaması kullanmak için üçüncü taraf uygulamanızın Apple Watch entegrasyonu sunduğundan emin olmanız gerekir. Bundan emin olduktan sonra, e-posta uygulamanızı bileğinizde bulundurmak için bu yöntemlerden birini izleyin.

Yöntem 1: iPhone kullanarak e-posta uygulamasını indirin

Bir Apple Watch e-posta uygulaması edinmenin en kolay yolu, onu iPhone'unuzu kullanarak indirmektir. App Store'a gidin, listede adı geçen herhangi bir uygulamayı seçin ve indirin. Apple Watch'unuz için otomatik indirme etkinleştirildiğinde, bunları otomatik olarak bileğinizde göreceksiniz.

Bu, tüm cihazlarınızda farklı e-posta alıcılarına sahip olmak yerine tercih edilen bir yöntemdir.

Yöntem 2: Apple Watch'u kullanarak e-posta uygulamasını indirin

Apple Watch desteği sunan üçüncü taraf e-posta uygulamalarıyla, bunları Apple Watch'unuzun App Store'undan indirebilirsiniz. Uygulama mağazasına gidin, uygulamayı aramak için sesli aramanızı kullanın ve edinin.

Not: Apple Watch kullanarak App Store'a erişirken, daha güvenli bir indirme sağlamak için her zaman dört basamaklı bir sayı olan bir parola belirlemenizi ister. Bu şifreyi her zaman sıfırlayabilirsiniz, bu yüzden unutmaktan çekinmeyin.

S. Apple ile en çok hangi e-posta işe yarar?

Outlook ve Spike en iyi Apple ile çalışır. Birincil neden, her Apple cihazındaki benzer kullanıcı arayüzü ve daha geniş uyumluluktur. Bu uygulamalar iPhone, Macbooks ve Apple Watch'unuzda da desteklenmektedir.

S. Apple Watch'ta bir e-posta alabilir misiniz?

Evet, Apple Watch üzerinden e-posta alabilirsiniz. Apple’ın yerleşik posta uygulaması, Apple Watch’ta salt okunur bir uygulama olarak mevcuttur. Böylelikle bileğinize her e-posta geldiğinizde bildirim alırsınız. Ancak, üçüncü taraf uygulamaları e-postalara yanıt vermenize izin verir.

S. E-postamı Apple Watch'umdan nasıl çıkarabilirim?

E-posta uygulamasını tamamen silmek istiyorsanız, iPhone'unuzdan kaldırmanız gerekir. Ancak uygulamayı iPhone'unuzda istiyor ancak Apple Watch'unuzda istemiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın:

Varsayılan uygulama:

İPhone'unuzda İzleme uygulaması → Saatim → özel seçin → Uyarıları Göster'i Kapat seçeneğine gidin.

Üçüncü taraf uygulamaları:

İPhone'unuzda İzle uygulaması → Saatim → uygulama listesi → Uygulama adını yazın → Apple Watch'ta Uygulamayı Göster'i Kapat seçeneğine gidin.

S. Outlook e-postamı Apple Watch'uma nasıl alırım?

İPhone'unuzda Outlook uygulaması yüklüyse, Apple Watch'unuza otomatik olarak yüklenmesini sağlayacaksınız. Bunun nedeni, iPhone'unuzda otomatik kurulumun etkinleştirilmesidir. Giyilebilir aygıtınızda Apple Watch'u arayın ve ona dokunun. Microsoft'un Apple ile konuşmasını bekleyin.

S. Apple Watch'umda neden e-posta bildirimleri almıyorum?

Git AyarlarMail → Bildirimler → AÇIK duruma getirin Kilit Ekranı, Bildirim Merkezi ve Afişler.

Bildirimleri alma konusunda hala sorun yaşıyorsanız, Saatinizin bağlantısını kesip iPhone'unuzla tekrar eşleştirebilirsiniz. Bazen Saat iPhone'dan uzaktayken bu sorunla karşılaşırsınız.

S. Apple Watch'ta e-posta kullanımını nasıl azaltabilirim?

Apple Watch'unuzdaki e-posta saklama alanını azaltmak için en kolay yöntem Apple Watch'unuzu eşleştirmek ve yeniden eşleştirmektir. Bu, tüm geçici ve bozuk dosyaları siler ve sonraki güncellemeler için yeterli alanı serbest bırakır.

S: Apple Watch'uma nasıl e-posta eklerim?

Apple Watch'unuza bir e-posta eklemek için şu adrese gidin: Saatim → Posta → Postayı Dahil Et . İş postanız ve postanız gibi Apple Watch'unuzu kullanarak kontrol etmek istediğiniz hesaplara dokunun.

Varsayılan olarak tüm gelen kutularınızdan gelen mesajları göreceksiniz; bu, içeriği filtreler ve size yalnızca görmek istediğiniz hesapları gösterir.

S: Apple Watch'umu kullanarak bir e-postayı nasıl okuyabilirim?

Apple Watch'unuz bir e-posta aldığınızda sizi bilgilendirir. Sadece bileğinizi kaldırın ve postanızın önizleme metnini göreceksiniz. E-postanın tamamını okumak için bildirime dokunun ve posta içeriğinde ilerleyin.

Not: Apple Watch'unuz, düzenli olarak güncellenmediği sürece e-posta uygulamalarıyla çalışmayabilir. Postacınızdan gelen herhangi bir bildirimi kaçırmamak için watchOS'inizi en son sürümüne güncelleyin.

Sorunsuz kullanıcı deneyimi ve akıllı entegrasyonu nedeniyle iş e-postam için Spark Mail'i seçtim. Hızlı cevap özelliğine bayılıyorum! App Store'da, daha sonra kullanmak üzere hızlı yanıtları kaydetmenize izin veren uygulamalar vardır.

Hangi e-posta istemcisini kullanıyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bana bildirin.

Ayrıca okumak isteyebilirsiniz: